Menu
Sepet

Erkek Terlik Modelleri

Erkek Terlik Modelleri ve Fiyatları

Erkek Terlik Modelleri kategorisinde, toplamda 1 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Deri Damat Terlik Damat Bohça Çeyiz Terliği Deri Damat Terlik Damat Bohça Çeyiz Terliği
Damat Bohçaları için ideal deri terlik ..
149,00 ₺ 99,00 ₺ Vergiler Hariç:99,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Erkek terlik modelleri rahatlık arayanlar için son derece ideal. Hem yaz aylarında hem de kış için özel olarak tasarlanmış çok sayıda opsiyon vardır. Geniş bir skalaya sahip olan ürün yelpazemiz arasından gerekli seçimi en kısa sürede siteden yapabilir ve siparişinizi güvenli bir biçimde verebilirsiniz.

Erkek Terlik Modelleri

Terlik kültürünün son derece yoğun olduğu ülkemizde, erkekler için çok farklı modeller bulunur. Hem günlük kullanım hem de çeyiz sandığına koyulabilecek derecede uygun olan terlikler, değişik modellerden oluşuyor. Tarz sahibi olan beyler, bu sayede hem ayaklarını koruyacaklar hem de güzel bir görünümü elde etmiş olacaklar.

Erkek Terlik Modelleri

Erkek terlik modelleri içinde öne çıkan ve en çok satılan ürünlerin başında deriden yapılmış olanlar geliyor. Deri, sahip olduğu yapısıyla çok uzun seneler boyunca kullanılabilir. Aynı zamanda hiçbir şekilde deforme olmaz. Bunun yanı sıra bozulması ve su geçirmesi de söz konusu değildir. İşte bunlardan dolayı, beylerin bir terlikten beklediği her şeyi karşılayabilme özelliğine sahiptir. Deri terliklerin kullanımı ve giyilmesi çok rahattır. Taban kısmı, yere tam olarak oturur. Ön kısmı kapalı olan terlik, böylelikle ayaklara tam bir koruma sağlar.

Erkek terlik modelleri kapalı olması nedeniyle, özellikle soğuk kış ayları için son derece ideal bir üründür. Terliğin üst kısmında ışıltılı bir biçimde tasarlanmış olan kemer kısmı kendisinden olacak şekilde dikkat çeker yüksek olmayan taban kısmı her daim ayağınızın çok rahat etmesini sağlar. Bohça çeyiz terliği olarak bilinen ürünlerimiz, indirimli bir şekilde site üzerinden satılır. Her türlü ayak numarasına tam uygun olan farklı versiyonlarla geniş bir skalanın olması, müşterilerimiz için büyük bir avantajdır.

Erkek Terlik Modelleri Fiyatları

Erkek terlik modelleri uygun olan, bütçenize hiçbir şekilde zarar vermeyecek fiyatlar üzerinden satışa sunulmuş durumda. Bu sayede son derece düşük meblağlar ödeyerek satın alma işleminizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Çok uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu ürünlerde hiçbir şekilde kaliteden taviz verilmiş değil. Kargo hizmetimiz ise çok hızlı.