Menu
Sepet

Yürüteç & Yürüme Malzemeleri

Yürüteç & Yürüme Malzemeleri ve Fiyatları

Yürüteç & Yürüme Malzemeleri kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bebekler genellikle 6-7 aylıktan sonra artık hareketlenir ve yerinde duramaz. Henüz yürüyebilme yeteneğine de sahip olmadığı için genellikle 8 aylık dönemden itibaren yürüteç koltuğu en iyi kurtarıcı olur.

Yürüteç & Yürüme Malzemeleri

Bebeklerin dünyasında birçok araç ve gereçler olmakta ve bunlar sizin için büyük kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Bu ürünler içinde en fazla işinizi görecek olan bebek el yürüteci annelerin çok yararlandığı bir ürün çeşididir. Bebek yürüteçleri çok uzun yıllardır kullanılan ve bebeklerin de çok keyif aldığı bir elemandır. Hareket özgürlüğü, keşfetme, iletişim, oyun ve birçok konuda sizinle birlikte zaman geçirebilmektedir. Artık yattığı yerde sıkılan ve hareket etmek bir şeylerle meşgul olmak isteyen bebeğiniz henüz yürüyemediği için oldukça sıkılmakta ve sizi de huzursuz etmektedir. İş yapmak isteyip yapamamak, sürekli olarak ilgilenmek zorunda olmak ve kucakta taşımak elbette ki oldukça zordur. Bu anlamda yürüteçler annelerin her yere bebeklerini taşıyabildikleri ve rahatlıkla işlerini yapabildikleri imkanları da sunmaktadır.

Yürüteç & Yürüme Malzemeleri Modelleri

Yavaş yavaş etrafını keşfetmeyi öğrenen ve sizinle iletişim kurmaktan keyif alan minik yavrunuz bebek yürüme arabası yardımıyla özgürlüğüne kavuşacaktır. İstediği yere gidebilme, dolaşabilme, rahatça evin içinde gezebilme ve bir şeylerle ilgilenip oynamaya başlaması sıkıntısını da giderecektir. Böylece ilgisi başka yönlere de dağılacağından sürekli sizden kucağa alma veya başka ilgi taleplerinde de bulunmayı azaltacaktır. Yürüteç kullanmaya başlamadan önce yapmanız gereken en önemli şey evinizin içini güvenilir hale getirmektir. Her ne kadar da tam güvenilir bir yürüteç kullanıyor olsanız da bebeğinizin birçok yere uzanabileceğini ve tehlike arz eden şeylere maruz kalabileceğini unutmayınız. Yeni model ürünler bu konuda özen ve titizlikle üretilmiş olup, tüm riskler düşünülerek üretimi yapılmıştır. Tüm tasarımlar bel ve kalça bölgesine zarar vermeyecek şekilde yapılmıştır.

Yürüteç & Yürüme Malzemeleri Fiyatları

Online alışveriş imkanları sayesinde hamilelik döneminizde ihtiyaç duyduğunuz her ürünü tedarik edebileceğiniz gibi bebeğinize kavuştuktan sonra da gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Farklı modellerde ve kız ve erkek bebeklere göre renk ve motiflerde üretilen yürüteçler için sitemizde yer alan çeşitleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Farklı fiyat aralıklarında olan ürünler fonksiyon ve kullanıma göre değişiklik gösterse de avantajlı ödeme seçenekleri ve indirimler ile sizi cezbedici olacaktır.