Menu
Sepet

Blog RSS Feed

15 Sep 2020’de Öne Çıkan Şal Bağlama Şekilleri
esrastyle 0 11
Tesettür giyimdeki en önemli parçalardan biri başörtüsüdür. Burka, peçe, çarşaf gibi farklı örtünme şekilleri vardır. Başörtüsü kadınlar tarafından he..
02 Sep Sonbaharın Vazgeçilmez Parçası! Trençkot
esrastyle 0 25
Sıcacık bir yazı geride bırakmak üzereyiz. Kışa geçmeden önce kasımda aşkların başka olduğu, dökülmüş yaprakların fotoğraflarda yer aldığı sonbahar me..
23 Aug Burcunuza Göre Kıyafet Stiliniz
0 27
Astroloji günümüzde çok popüler olmuş bir alan. Peki, astrolojinin M.Ö. 3 binlerden beri var olduğunu biliyor muydunuz? Gazete ve televizyonlardaki gü..
17 Aug Düğün Hazırlık Listesi
0 45
Kimileri çok uzun bir zamandır bugünü bekliyor kimileri ise hiç aklında yokken bir anda kendini düğün hazırlığı yaparken buluyor. Bazı kadınların küçü..
12 Aug Çeyiz Hazırlığı ve Olmazsa Olmaz 7 Parça
0 29
En heyecanlı dönemlerden biri de evliliğe hazırlık dönemidir. Bu dönemde her şey ince elenip sık dokunur ve her şeyin en güzelinin en yakışanının geli..
06 Aug Tarafını Seç! Rahatlık mı Şıklık mı?
0 51
Günlük hayattaki seçimlerimizde belki de kafamızı en çok yoran sorulardan biri “Rahatlık mı şıklık mı?” sorusudur. Hem rahat hem şık olabilmek de mümk..
28 Jul Evde Tırnak Bakımı Yapmanın İncelikleri
esrastyle 0 43
En çok göz önünde olan, tabiri caizse bizim için her şey olan ellerimizin bakımını yapmak, onları güzelleştirmek önemlidir. Ellerin bakımlı gözükmesin..
23 Jul Kıyafete En Uygun Eşarp Seçimi
0 56
Eşarplar, tesettürlü hanımların en önemli aksesuarlarıdır. Hatta onlar için aksesuardan da fazlasıdır. Eşarp seçimi kombininizi güzel gösterebileceği ..
14 Jul Evinizi Güzelleştirecek En Şık Ev Aksesuarları
0 81
2020 yılında yaşadığımız bugünleri gelecek nesle anlatınca onlar için bu halimiz ne ifade edecek kimse bilmiyor; ama bu dönemde bir yere ait olmanın, ..
09 Jul Ağda Sonrası Cilt Bakımı
0 181
Kadınların başının belası olan tüyler ve o tüylerden kurtulmak için harcanan onca zaman… Neredeyse her ay tekrar tekrar yaşanan bu olay hem bizi hem d..
26 Jun Erkek Bebek Kıyafetleri Seçimi
0 94
Hamileliğin en heyecanlı zamanlarının bebeğinizin cinsiyetini öğreneceğiniz zamanlar olduğunu söylesek yanılmış olmayız herhalde. İçinizde büyüyen siz..
17 Jun Tesettür Giyim ve Şıklık Tüyoları
0 123
En basit anlamıyla “örtünmek” olan tesettür; muhafazakar kadınların son zamanlardaki modern kıyafet çizgisini tanımlamak için kullanılan “tesettür giy..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 43 (4 Sayfa)