Menu
Sepet

Akıllı Led Lambalar

Akıllı Led Lamba Modelleri ve Fiyatları

Akıllı Led Lambalar kategorisinde, toplamda 3 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
PIXEL ANIMASYON DJ ISIK EFEKTI LED KOSE LAMBADERPIXEL ANIMASYON DJ ISIK EFEKTI LED KOSE LAMBADER
MAGİC NEODYUM DREAMLİNE LED PIXEL ANIMASYON EV OFİS SAHNE DEKOR CANLİ YAYİN ODASİ STUDYO ODALARİ KAYİT STUDYOLARİ VB MEKANLAR İCİN 24 CESİT DJ İSİK EFEKTİSES VE MUZİGE DUYARLİ AYRİCA KENDİ RENKLERİNİ SECEBİLECEGİN ANİMASYON MODLARİ✅ YUKSELİK 105 CM ✅ ALT GENİSLİK 13 CM ✅ MİL..
890,00 ₺ 789,80 ₺Vergiler Hariç:789,80 ₺
KARGO
BEDAVA
MOBIL BLUETTOH KONTROL  LED LAMBADERMOBIL BLUETTOH KONTROL  LED LAMBADER
MAGİC NEODYUM MİNİ LED LAMBADER ✅ YUKSELİK 105 CM ✅ ALT GENİSLİK 13 CM ✅ FULL RENK  FULL COLOUR ✅UZAKTAN CEP TELEFONU YADA TABLET BİLGİSAYARLAR  İLE  BULETOOTH  OLARAK MOBİL KONTROL EDİLİR ✅ 21 AYRİ İSİK ANİMASYONLARİ✅ METAL KASA ALİMİNYUM PROFİL✅ KOLAY S..
466,80 ₺ 389,80 ₺Vergiler Hariç:389,80 ₺
KARGO
BEDAVA
KUMANDALI 16 RENKLI RGB LED SISTEM DEKORATİF KÖŞE LAMBASIKUMANDALI 16 RENKLI RGB LED SISTEM DEKORATİF KÖŞE LAMBASI
TÜRKİYEDE İLK DEFA %100 YERLİ ÜRETİM 16 RENKLİ UZAKTAN KUMANDALI YÜKSEK IŞIK GÜCÜ LED AYDINLATMA KÖŞE LAMBASI LAMBADER   ÖZELLİKLER:   YÜKSEKLİK: 110 CM   GENİŞLİK: 20,5 CM   DIŞ KASA : OZEL URETIM  SEPIRATOR  YÜZEY KOLAY KOLAY D..
466,80 ₺ 299,88 ₺Vergiler Hariç:299,88 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Akıllı Led Lamba

Teknolojinin günümüzdeki etkisi çok büyüktür. Akıllı ev teknolojisi sayesinde evlerde ve tüm yaşam alanlarında daha güvenli ve daha kullanışlı ürünler ortaya çıkmıştır. Bunlar içinde akıllı ampül çeşitleri de yerini almaktadır.

Akıllı Led Lamba

Teknolojinin imkanlarını kullanarak çok daha rahat ve güvenli yaşamlar oluşmaktadır. Bunlar içinde yeni nesil led lamba çeşitleri de yaşam alanlarınızın atmosferine doğrudan etki yapıyor. Enerjiden tasarruf etmeyi sağlayan ve zengin ürün çeşidine sahip olan akıllı aydınlatma eşyaları size büyük bir kolaylık ve tasarruf sağlıyor. Tek bir dokunuşla tüm aydınlatma sisteminin kontrol edilmesi ışığın seviyesinin dilediğiniz şekilde ayarlanabilmesi, farklı renklerin kullanılabilmesi ve önceden ayarlama yapılabilmesi gibi faydalar sağlıyor. Hayatı çok daha kolay hale getiren bu ürünler online alışveriş kolaylığıyla evinize geliyor.

Akıllı Led Lamba Modelleri

Led lamba çeşitleri farklı alanlarda kullanılabilen birçok ürünü barındırıyor. Çok yüksek tasarruf sağlama özellikleri sayesinde Led lambalar çok fazla tercih ediliyor. geleneksel renk tonları yanında diğer sıcak renkler, beyaz ve sarı ışık imkanı ve birçok renk tonunu tek bir lamba ile sağlama imkanınız doğuyor. Farklı özelliklerle çalışan ve her zaman sizin istekleriniz doğrultusunda değişebilen ayarlamalarla bu ürün tüm yaşam alanlarınızda kullanılabiliyor.kullanıcısına farklı aydınlatma olanağı sağlıyor. Birçok etkinliklerde de sıklıkla tercih edilen ürün evlerde olduğu kadar, bahçe ve diğer mekanlarda da rahatlıkla tercih edilebiliyor. Evinizde dekoratif açıdan da hoş bir görünüm verecek olan modeller köşe lambası olarak da tercih edilebiliyor. Dekoratif bir görünüm sunan köşe lambası birçok renkten oluşup kumandalı olarak kontrol edilebiliyor. Gerek dekorasyon amaçlı gerekse ekonomik boyutundan kaynaklı olarak sıklıkla tercih edilen led lamba modelleri hayatınız güzelleştirerek renkli dokunuşlar yaratıyor.

Akıllı Led Lamba Fiyatları

Geleneksel aydınlatmaya farklı bir yenilik getiren ürünler ekonomik ve tasarruflu olmalarından dolayı çok fazla tercih ediliyor. oldukça hoş ve dekoratif görünümde olan lambalar tercih ettiğiniz birçok alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu tasarrufu seven lambalar sitemizin uygun fiyatlarıyla satışa sunulmuştur. Uzun ömürlü ve kaliteli materyallerin birleşiminden doğan çeşitleri inceleyerek zevkinize hitap eden modeli sipariş verebilirsiniz.