Menu
Sepet

Deterjan & Temizlik

Deterjan & Temizlik Malzemeleri ve Fiyatları

Deterjan & Temizlik kategorisinde, Bulaşık Yıkama, Çamaşır Yıkama, Ev Temizlik gibi toplamda 4 kategoride 91 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

cam,gözlük,ayna gibi yerlerde mükemmel temizlik saglar kurulamaya gerek olmadan tek seferde temizlık saglar. 40cm *50 cm ebat kullanım nemli bezde emiciligi sayesinde yuzeydeki tozu suyu içine hapseder. kuru halde statik yapısı sayesinde tozu içine çek..
35,00 ₺ 20,00 ₺ Vergiler Hariç:20,00 ₺
kullanım talimatı 5 lt suya 100ml (yaklasık 1 cay bardagı)ilave ederek kullanınız.kirli olan yüzeye uygulayınız,durulama gerektirmez. ebat:1000ml  ..
65,00 ₺ 49,00 ₺ Vergiler Hariç:49,00 ₺
Temizliğin her alanında kullanabileceğiniz konsantre bir üründür. Duvar temizliği,mobilya temizliği,zemin temizliği gibi birçok alanda aktif temizleme özelliğine sahip çok amaçlı bir üründür. Yüzeyleri çizmeden temizler ve hijyen sağlar.  Tavandan tabana her ..
39,90 ₺ Vergiler Hariç:39,90 ₺
Banyo,lavabo, küvet ve fayanslarda etkili bir temizlik sağlar.  Kullanıldığı bölgede kir,sabun ve kireç artığı bırakmadan hijyenik sonuçlar verir  Tüm yüzeylerde üstün temizlik sağlar. ..
39,90 ₺ Vergiler Hariç:39,90 ₺
Özel ipliği ve mikrofiber dokusu sayesinde  tüm cam,ayna,pencere,otomobil camı,LCD ekran,tablo,metal,mobilya,büro ve ahşap malzemeleri çizmeden iz bırakmadan kolayca temizler. Tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Mikrofiber dokusu sayesinde en küçük çatlak ve boşluklara ..
39,90 ₺ Vergiler Hariç:39,90 ₺
Huncalife Home Professional Mobilya & Ahşap Temizleyici 1 lt Ürün Açıklaması Mısır Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Gliserin, Hurma Yağı, Palmiye Yağı, Sedef, Buğday Özü, Limon Tozu içeren ultra konsantre formülü sayesinde ekonomiktir. Fosfat ve ağartıcı içermez. Yıkanabilir yüzeylerde ..
95,00 ₺ 65,00 ₺ Vergiler Hariç:65,00 ₺
SİHİRLİ SIVI DERZ TEMİZLEYİCİ AVANTAJLI PAKET (1000 ml + 750 ml) Lavabo, banyo ve mutfaklarda oluşan inatçı pas, mantar, küf, kireç ve sabun artıklarını, derz kirlerini ve daha birçok kiri yok eder! Düşlediğiniz hijyeni sağlar. Kullanım Yerleri ..
61,53 ₺ Vergiler Hariç:61,53 ₺
KARGO
BEDAVA
Magic Green Çamaşır ve Halı Parfümü Soft 5 lt
Magic Green Çamaşır ve Halı Parfümü Soft 5 lt Ürün Özellikleri Magic Green çamaşır ve halı parfümü evinizi uzun süre kalıcı bir ferahlıkla buluşturuyor. Konsantre ve uzun süre kalıcı esansıyla uygulandığı mekanı tazeler ferah bir ortam oluşturur kötü kokulara karşı güçlü e..
154,10 ₺ Vergiler Hariç:154,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Magic Green Çay Kahve Leke Çıkarıcı 5 lt
Magic Green Çay Kahve Leke Çıkarıcı 5 lt Ürün Özellikleri Kırmızı şarap, batikon, kusmuk, idrar, küf, nar meyve, sebze, kakao, vişne, reçel, meyveli dondurma, meyve suları gibi zorlu lekeleri ve daha birçok lekeyi kolayca söker atar. Ürün Fotoğrafları yenimod ..
102,35 ₺ Vergiler Hariç:102,35 ₺
MAGIC GREEN LEKE VE YAĞ SÖKÜCÜ 750 ml LEKE ÇIKARICI Ürün Özellikleri Yanmış sarı yağ lekesi, yemek, salça, ketçap, mayonez, nar ekşisi, meyve suyu, çay, kahve, şarap, çikolata, kan, ruj, ayakkabı boyası, plastik boya, gres yağı, tükenmez ve keçeli kalem, boya kalemi ve daha birçok leked..
55,19 ₺ Vergiler Hariç:55,19 ₺
SİHİRLİ SIVI 2'Lİ BANYO AKTİF KÖPÜK (750 ml x 2) Özel köpüğü sayesinde uzun süre dik zeminlerde tutunarak temizlik sağlar ayrıca ovalamanıza gerek kalmaz. Duş kabini, seramik ve krom yüzeyler, banyo ve fayanslarda kullanılabilir. Etkin hijyen ve temizlik sağlar. ..
61,53 ₺ Vergiler Hariç:61,53 ₺
SİHİRLİ GÜÇ 2'Lİ YAĞ ÇÖZÜCÜ (750 ml x 2) Sihirli Güç, yanmış yağ lekesi ve zor kirleri mutfak tezgâhından, paslanmaz çelikten ve ocak üstü aspiratörden kolayca söker ve tertemiz pırıl pırıl yapar. Kullanım Alanları Sihirli Gü..
61,53 ₺ Vergiler Hariç:61,53 ₺
SİHİRLİ SIVI BANYO AKTİF KÖPÜK 750 ml Özel köpüğü sayesinde uzun süre dik zeminlerde tutunarak temizlik sağlar ayrıca ovalamanıza gerek kalmaz. Duş kabini, seramik ve krom yüzeyler, banyo ve fayanslarda kullanılabilir. Etkin hijyen ve temizlik sağlar. Kullanım..
50,59 ₺ Vergiler Hariç:50,59 ₺
SİHİRLİ SIVI - BANYO VE FAYANS Lavabo, banyo ve mutfaklarda oluşan inatçı pas, mantar, küf, kireç ve sabun artıklarını, derz kirlerini ve daha birçok kiri yok eder! Düşlediğiniz hijyeni sağlar. Kullanım Yerleri Lavabo, tuval..
50,59 ₺ Vergiler Hariç:50,59 ₺
SİHİRLİ GÜÇ - YAĞ ÇÖZÜCÜ Sihirli Güç, yanmış yağ lekesi ve zor kirleri mutfak tezgâhından, paslanmaz çelikten ve ocak üstü aspiratörden kolayca söker ve tertemiz pırıl pırıl yapar. Kullanım Alanları Sihirli Gücü, yanmış..
50,59 ₺ Vergiler Hariç:50,59 ₺
SİHİRLİ SIVI SİLİKONLU TEMİZLEYİCİ (2 x 975 ml) Su Toz Tutmaz Parlatır Uzun Süre Koruma Sağlar Kullanım Alanı Cam, ayna, pencere, kristal ve cam avize - Çalik, metal ankastre - Ahşap, mobilya - Araç içi ve dışı Silikon formülü sayesinde toz, kir, yağ parmak izini yüzeylerden..
61,53 ₺ Vergiler Hariç:61,53 ₺
SİHİRLİ SIVI SİLİKONLU TEMİZLEYİCİ 975 ml Su Toz Tutmaz Parlatır Uzun Süre Koruma Sağlar Kullanım Alanı Cam, ayna, pencere, kristal ve cam avize - Çalik, metal ankastre - Ahşap, mobilya - Araç içi ve dışı Silikon formülü sayesinde toz, kir, yağ parmak izini yüzeylerden temizl..
50,59 ₺ Vergiler Hariç:50,59 ₺
SİHİRLİ HİJYEN 2'Lİ (750 ml x 2) Ürün Özellikleri Mutfak tezgahı, lavabo, evye, ocak, fırın, seramik, fayans, duşakabin genel temizleyici Kullanma Talimatı Dikkatlice uygulayınız çamaşır suyu içerir. Kullanmadan önce yüzeyle uygunluğunu küçük bir bölgede mutlaka test edin. Günlük..
61,53 ₺ Vergiler Hariç:61,53 ₺
SİHİRLİ HİJYEN 750ml Ürün Özellikleri Mutfak tezgahı, lavabo, evye, ocak, fırın, seramik, fayans, duşakabin genel temizleyici Kullanma Talimatı Dikkatlice uygulayınız çamaşır suyu içerir. Kullanmadan önce yüzeyle uygunluğunu küçük bir bölgede mutlaka test edin. Günlük temizli..
50,59 ₺ Vergiler Hariç:50,59 ₺
SİHİRLİ SIVI MERMER & GRANİT TEMİZLEYİCİ (750ml x 2) Kapalı ve Açık mekanlarda kullanılır. Kullanılan yüzeyi temizler, kir oluşumunu geciktirir ve uzun süreli koruma sağlar. Sihirli Sıvı Mermer ve Granit temizleyicisini uygulayabileceğiniz alanl..
73,03 ₺ Vergiler Hariç:73,03 ₺
SİHİRLİ SIVI 3'LÜ DERZ TEMİZLEYİCİ - (1700 ml x 3) Lavabo, banyo ve mutfaklarda oluşan inatçı pas, mantar, küf, kireç ve sabun artıklarını, derz kirlerini ve daha birçok kiri yok eder! Düşlediğiniz hijyeni sağlar. Kullanım Yerleri ..
82,23 ₺ Vergiler Hariç:82,23 ₺
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 91 (5 Sayfa)

Temizlik hayatın en önemli alanlarındandır. Eviniz başta olmak üzere bulunduğunuz her alanda ve her mekanda temiz ortamlarda olmak istersiniz. Ev hanımları için apayrı bir yeri olan deterjan ve temizlik malzemeleri her evin olmazsa olmaz malzemeleridir.

Deterjan & Temizlik

Sağlık ve hijyen için yaşam alanınızın temizliği oldukça önemlidir. Evinizde oluşturacağınız hijyen için çok amaçlı temizleyici ürünlerden bulundurmak ve gereken bölgelerde güven içinde kullanmak gereklidir. Yaşam alanlarımız sadece ev ortamı değildir. Okul, restoran, kafe, iş yeri ve birçok yerde bulunuruz. Mikrop ve bakterilerin çok kolaylıkla insan hayatına etki edeceğini biliyoruz. Bu nedenle birçok temizlik ürünü ile bu mekanların da sağlıklı ortama kavuşturulması gerekmektedir. Çalışan bir kişi olmanız veya ev hanımı olmanız temizlik yönünden size etki yapmamalıdır. Evde olan bayanlar bu konuda daha şanslı olup günlük işlerini ve gereken hijyeni yapmaktadır. Fakat çalışan bayanlar için program biraz değişiklik göstermektedir. Yine de belli bir program içinde tüm evin ve çamaşırların temizliğinin üstesinden gelmeniz mümkündür.

Deterjan & Temizlik Ürünleri

Genel sağlık koşullarına uygun ve gerek sizin gerekse ailenizin sağlığına zarar vermeyen temizlik malzemeleri markaları içinden seçim yapmaya çok dikkat ediniz. Mümkün olduğunca doğal içerikli ürünler seçerek cilt ve genel sağlığınıza dikkat ediniz. Özellikle bebek sahibi olanlar veya çocuk sahibi olanlar tüm deterjan ve temizlik ürünleri için hassas ve özenli davranmalıdır. Gün boyu üzerinizde taşıdığınız birçok ortama girip çıktığınız ve dışarıdaki tüm mikrop ve bakterileri eve taşıdığınız kıyafetlerin temizliği ve hijyeni için kullanacağınız ürünün içeriği çok önemlidir. Sadece temizliğe etkili değil hijyenliği de sağlamasındaki rolü önemlidir. Bu konuda online alışverişte satışta olan sıvı çamaşır deterjanı modelleri ekonomik oluşları yanında oldukça kaliteli ve etkili ürünlerdir.

Deterjan & Temizlik Ürünleri Fiyatları

Online alışverişte yer alan ürünler içinden seçim yaparken hijyen açısından mükemmel sonuç verecek ürünler seçmeye özen gösteriniz. Sağlığa zarar vermeyen, katkı maddesi olmayan ürün seçimine çok dikkat ederek her ürünü inceleyerek satın alınız. Sitemizde yer alan deterjan ve temizlik malzemeleri oldukça kaliteli olup son derece uygun fiyat aralığındadır. Sağlığınız ve ferah bir ev için hijyeni önemsiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.