Menu
Sepet

Saç Bakım & Şekillendirme

Saç Bakım & Şekillendirme Ürünleri ve Fiyatları

Saç Bakım & Şekillendirme kategorisinde, toplamda 50 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Saç bakım serisi
Set alana supriz hediye ..
400,40 ₺ 316,00 ₺Vergiler Hariç:316,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Berenis - Dökülen Saçlar İçin
Mevsim geçişleri, yanlış uygulanan saç bakımı ve çeşitli sağlık problemleri nedeniyle saçlarınızda dökülme problemi olabilir. Bu sorunu önlemenin en temel yollarından biri de kullandığınız saç bakım ürünlerini dökülme karşıtı etki..
36,00 ₺Vergiler Hariç:36,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Berenis Bitki Özlü Şampuan Boyalı Saçlar İçin
Boyalı saçlara doğru ve etkili bir saç bakımı uygulanmadığı takdirde saç boyası akabilir ya da rengi solabilir. Ayrıca boya ile işlem görmüş saçların korunması, yıpranmış saç tellerinin onarılması için etkili bir şampuan kullanmak gerekir. BioBelli..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Yoğun Nem Şampuanı
Olumsuz hava koşulları, toz, kir gibi faktörler zamanla saçlarınızın nemini kaybederek yıpranmasına, kurumasına ve parlaklığını yitirmesine yol açabilir. Saçlarınızın yeniden canlı bir görünüme kavuşması için, ihtiyacı olan nemi ve vitaminleri kazandır..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Onarıcı Bakım Şampuan
Görünümünüzü etkileyen ve estetik duruşunuzu tamamlayan en önemli detaylardan biri saçlarınızdır. Sağlıklı, canlı ve parlak saçlara sahip olmak için saç tipinize en uygun saç bakım ürününü tercih etmeli ve sa&c..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Extra Hacim Şampuanı
Çabuk kırılan ve ince saç telleri, saçların hacmini kaybetmesine ve sağlıksız görünmesine neden olabilir. Hacimsiz saçlar, yeni yıkandıklarında bile ağırlık hissi yaratabilir ve can sıkıcı bir görünüme bürünebilir. Ancak havalı, sağlıklı..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Maskesi
Yıpranmış ve gücünü kaybetmiş saçlarınızı onarmak için şampuan ve saç kreminin yanı sıra belirli aralıklarla saç maskesi uygulayabilirsiniz. BioBellinda Saç Bakım Maskesi, güçlü etkili ve uzun süreli bir saç bakımı yapman..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Onarıcı Bakım Kremi
Canlı, parlak ve yumuşak saçlara sahip olmak için gerekli saç bakım ürünlerinden saç bakım kremi ile saçlarınızı istediğiniz sağlıklı görünüme kavuşturabilirsiniz. Zaman içerisinde fiziksel ve kimyasal etkilerle saçlarınızda m..
32,25 ₺Vergiler Hariç:32,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Onarıcı Saç Bakım Spreyi
Yoğun işlem görmüş ya da yıpranmış saçların etkili ve güçlü bir bakıma ihtiyacı vardır. Saçlarınızın kaybettiği nemi, gücü ve hacmi geri kazanmak için rutin saç bakımınıza takviye olacak, doğal içerikli ve güçlü..
45,00 ₺Vergiler Hariç:45,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Yanmış yıpranmış saç önerisi
Fön, ombre,boya vs yıpranan saçlar için. Kargo bedava+ bir ürün hediye ..
299,00 ₺ 275,00 ₺Vergiler Hariç:275,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Yağlı saç kombini
KARGO
BEDAVA
Saç çıkaran kombinSaç çıkaran kombin
Kargo bedava + bir adet supriz hediye ..
350,00 ₺ 315,00 ₺Vergiler Hariç:315,00 ₺
KERATIN SERUM
KERATIN SERUM Koparak dökülmenin önüne geçer. Düzleştirme, Açıcı, röfle, Perma veya Saç boyama gibi işlemlerden dolayı oluşan yanmayı önler ve onarır. Saçlarınızın esneklik kazanmasını ve daha güçlü olmasını sağlay..
160,00 ₺ 136,00 ₺Vergiler Hariç:136,00 ₺
HERBAL SERUM
HERBAL SERUM Çay ağacı yağı ve biberiye yağı ile zenginleştirilerek geliştirilmiş, kepeğe karşı etkili serum ile kepek problemlerinize hızlı ve gönül rahatlığıyla veda edebilirsiniz. İçeriğindeki kepek karşıtı, arındırıcı ve koruyucu özelliklere sahip climbazole..
155,00 ₺ 136,00 ₺Vergiler Hariç:136,00 ₺
MULTIVITAMIN COMPLEX SERUM
MULTIVITAMIN COMPLEX SERUM Kolay Kırılan, kuru ve aşırı nemsiz saçlar bayanların olduğu kadar erkeklerinde saç sorunlarının başında gelmektedir. Multivitamin complex bu sorunları ortadan kaldırmak için bitki özleri ve vitaminlerin mükemmel harmanlanması ile el..
130,00 ₺ 112,00 ₺Vergiler Hariç:112,00 ₺
HAIR COLLAGENSERUM
HAIR COLLAGEN SERUM Genetik etkiler, kullandığımız şampuanlar, kimyasal saç bakım ürünleri ve çevresel etkiler saçlarımızın zayıflamasına ve uzamamasına etki etmektedir. Bunların önüne geçmek ve daha dolgun saçlara sahip olmak, Sa&ccedi..
165,00 ₺ 136,00 ₺Vergiler Hariç:136,00 ₺
HAIR COCKTAIL SERUM
Stokta Yok
HAIR COCKTAIL SERUM Hair Cocktail saç köklerini uyarır ve bölgedeki damarları genişleterek köke gelen kan miktarını artırır. Bu etkisini yaparken herhangi bir yan etkiye neden olmaz. İçerisinde barındırdığı bitki özleri ve vitaminler sayesinde saçın ..
175,00 ₺ 156,00 ₺Vergiler Hariç:156,00 ₺
CHITOSAN& ALOE VERA SERUMCHITOSAN& ALOE VERA SERUM
CHITOSAN & ALOE VERA SERUM Kaşıntılı, pul pul ve bazı durumlarda iltihaplanan egzamanın en sık görüldüğü yerlerden biriside saç derisidir. Saç derisinde meydana gelen egzamanın en çok rastlanan türü ise kepeğe yol açan seboreik d..
175,00 ₺ 149,00 ₺Vergiler Hariç:149,00 ₺
SB-R SERUM
SB-R SERUM Çabuk yağlanan saçların sebebi saç derisindeki yağ salgısının fazla olmasıdır. Saçları yağlı olanlar her gün  yıkama ihtiyacı duyarlar. Ne kadar çok yıkarsanız, saç deriniz o kadar çabuk, tekrardan yağ salgısı üretir.&n..
149,00 ₺ 136,00 ₺Vergiler Hariç:136,00 ₺
Bebek Saç Şampuanı
BEBEK SAÇ ŞAMPUANI Bebekleriniz için özel geliştirilmiş ürünümüzde papatya özünün yatıştırıcı ve cilt sakinleştirici etkisi sayesinde bebeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Aktif içerik: Matricaria recutita camomile extract papatya özü ..
65,00 ₺ 54,60 ₺Vergiler Hariç:54,60 ₺
Erkek Şampuanı
MEN ERKEK ŞAMPUANI Erkekler için özel üretilmiş şampuan kepek care İçeriğindeki özel aktifler ile sebum dengesi problemlerinizden kurtulmanızı sağlar. sağlar. Saçlarınızı kökten uyararak daha canlı ve sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Kullanım Şek..
55,00 ₺ 45,00 ₺Vergiler Hariç:45,00 ₺
Keratin Saç Şampuanı ve Saç Maskesi
KERATİN SAÇ MASKESİ Hafif ve yağlandırmayan formül saçtan hızlıca emilmesini sağlar. Saçları nemlendirirken saçın protein yapısını güçlendirir ve saç kırıklarının önüne geçer. Saç yumuşar, pürüzsüz ve ip..
150,00 ₺ 142,00 ₺Vergiler Hariç:142,00 ₺
Buğday Yağlı Saç Kremi
BUĞDAY YAĞLI SAÇ KREMİ   Shea butter yağı bilinen en güçlü doğal nemlendiricilerin ve yumuşatıcıların başıda gelmektedir. Saçınızı besleyerek aynı zamanda kolay tarama özelliği sağlamaktadır. Buğday yağı B vitaminleri ve mineraller içerir. ..
85,00 ₺ 78,00 ₺Vergiler Hariç:78,00 ₺
DNF Şampuan
DNF ŞAMPUAN Saçın kaybettiği aminoasitleri geri kazandırarak saçı nemlendiren, besleyen ve güçlendiren kepek önleyici  etkisiyle sebumu dengelemeye yardımcı olur. Dengeleyici ve kepek engelleyicidir. Saçlı deride oluşan  pullanma, kabuklanma, ..
60,00 ₺ 49,00 ₺Vergiler Hariç:49,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 50 (3 Sayfa)

Saç Bakım & Şekillendirme

Saçlarınızın güzel ve bakımlı olduğunu hissettiğiniz zaman kendinizi çok daha mutlu ve enerjik hissettiğiniz gerçektir. Güzelliği ve ifadenizi ön plana taşıyan saçlarınızı korumak ve canlı tutmak için saç bakım ürünleri kullanmanız gerekmektedir.

Saç Bakım & Şekillendirme

İyi ve enerjik görünümde bakımlı saçlara sahip olmak önemli bir ayrıntıdır. Kullandığınız saç bakım ürünlerinin saçlarınıza uygun olmaması halinde saçlarınızın görüntüsü mat ve cansız olacaktır. Bu durum sizi çok mutsuz edeceği gibi saçlarınız da bundan hiç hoşnut kalmayacaktır. Saçlar kendilerine iyi gelmeyen her şeyi redderek bunu yansıtırlar. Örneğin uzamaz, cansız ve mat olurlar. Bu nedenle sahip olduğunuz saçlarınızı çok iyi tanımanız gerekmektedir. ihtiyaçlarını da o yönde karşılamalısınız. Bilinçsiz bir bakım uygulamaya kalkarsanız yıpranmış ve matlaşmış bir görünüm ile karşı karşıya kalırsınız. Saçlarınıza uygulayacağınız bakım ve saç şekillendirme işlemleri için ihtiyaç duyacağınız tüm ürün çeşidini en zengin ürün yelpazesiyle online satışta bulabilirsiniz.

Saç Bakım & Şekillendirme Modelleri

Saçlarınızı daha iyi tanımak için cilt tipinizi iyi bilmeniz gerekir. Yapacağınız tüm işlemleri de bu doğrultuda yapmanız gerekir. Saç bakımı her gün kuaförlerden çıkmamak ve saçınıza uygulayacağınız birçok işlemden ibaret değildir. Öncelikle seçeceğiniz doğru şampuan ile başlayarak ardından kullanacağınız maskeler, saç kremleri ve özel ürünlerdir. Ayrıca dökülmeyi önleyecek ürünler, saç bakımı yağları, yoğunlaştırıcılar, şekillendiriciler ile de katkı sağlanmalıdır. mevsim geçişleri, bilinçsiz saç bakım ürünü kullanma bazı dönemlerde saçlarınızda değişimler yaşatabilir. Önemli olan doğru şampuan ve saç kremi kullandığınızdan emin olmanızdır. Dönemsel olarak kepeklenme görülmüşse kullandığınız markayı değiştirmeden kepek önleyici şampuan kullanmalısınız. Yine aynı markanın kuru saçlar ürününü de kullanabilirsiniz. Farklı bir ürün kullanmanız halinde saçlarınız size tepki verecektir. Beslenme ve nem de oldukça önemlidir. 

Saç Bakım & Şekillendirme Fiyatları

Doğal maske ve kürler iyi bir saç bakım işlemleridir. Saçınızı yıpranmalar karşı koruyacaktır. Sağlıklı ve bakımlı saçların her türlü saç şekillendirme işlemini yapabilirsiniz. Bununla ilgili online satışta yer alan şekillendirme modellerinden yararlanabilirsiniz. Sitemizi takip ederek size sunulan saç bakım ve şekillendirme ürünlerini inceleyebilirsiniz. Avantajlı indirimler ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.