Menu
Sepet

Saç Bakım & Şekillendirme

Saç Bakım & Şekillendirme Ürünleri ve Fiyatları

Saç Bakım & Şekillendirme kategorisinde, toplamda 21 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Farmasi Çörekotu Yağı Şampuan ve  Saç MaskesiKurumuş ve yıpranmış saçlar için çörek otu yağı şampuan ve saç maskesi ..
70,00 ₺ 50,00 ₺ Vergiler Hariç:50,00 ₺
HOMM SAKAL ŞAMPUANI 100 ML ..
65,00 ₺ 45,00 ₺ Vergiler Hariç:45,00 ₺
HOMM ERKEK ŞAMPUANI 350 ML ..
85,00 ₺ 45,00 ₺ Vergiler Hariç:45,00 ₺
NİGELLALİFE  ÇÖREKOTU YAĞLI ŞAMPUAN 100 ml. Çörekotu, yıpranmış saçlarınıza hayat verecek. Cildi tahriş etmeyen doğal şampuan ile saçlarınız parlak ve sağlıklı olacak. İçindekiler:  Diazone water, Glycerin, Nigella Sativa Extract, Nigella Sativa Oleum, D-Panthenol (PROVİTAMİN B5..
30,00 ₺ Vergiler Hariç:30,00 ₺
Tubalife Natürel Süt ve Bal Saç Şampuanı Bitkisel içerikli formülü ile saçlarınızın nem dengesini yeniden kazanmasına yardımcı olur, canlılık ve hacim kazandırır. Yıkandıktan sonra harika bir koku bırakır. KULLANMA TALİMATI: Nemli saça masaj yaparak uygulanır ve bol su ile durulanır. Gerekirse..
35,00 ₺ Vergiler Hariç:35,00 ₺
FARMASİ DÖKÜLME ÖNLEYİCİ SARIMSAKLI ŞAMPUAN VE SAÇ MASKESİ SARIMSAK VE CAPİXYL ÖZLÜ Saç Tipi İ nce Telli Saçlar   ,  Tüm Saçlar  ,  Kuru Saçlar  ,  Kalın Telli Saçlar  ,  Düz Saçlar  ,  Kıvırcık Saçlar  ,  Dökülen Saç..
55,00 ₺ Vergiler Hariç:55,00 ₺
Huncalife Nature Sarımsaklı Şampuan 900 ml+500 ml maske İçeriğindeki sarımsak özü ile saçlarınıza hacim vererek, güçlenmesine katkıda bulunur. Saçlarınızı yenilemeye, saç uçları kırıklarının azalmasına, saçlarınızın tel tel uçuşmasını önlemeye yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygundur. ..
79,90 ₺ Vergiler Hariç:79,90 ₺
Huncalife Nature Sarımsaklı Şampuan 500 ml ve Saç Bakım Maskesi ŞAMPUAN VE SAÇ MASKESİ 2 Lİ SET İçeriğindeki sarımsak özü ile saçlarınıza hacim vererek, güçlenmesine katkıda bulunur. Saçlarınızı yenilemeye, saç uçları kırıklarının azalmasın..
130,00 ₺ 95,00 ₺ Vergiler Hariç:95,00 ₺
Nature Çay Ağacı Saç ve Vücut Şampuanı 350 ml Çay ağacı içerikli formülü ile saçınızın daha güçlü ve hacimli görünümünü destekler. Saç ve vücudunuzu kurutmadan derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Daha canlı ve parlak saçlara kavuşmanızı destekler. ..
85,00 ₺ 65,00 ₺ Vergiler Hariç:65,00 ₺
SAÇ SERUMU 60 ML ÜRÜNLERİMİZSÖLOM SOLUCAN SIVISI İLE ÜRETİLMİŞTİR ..
450,00 ₺ 395,00 ₺ Vergiler Hariç:395,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)

Saç Bakım & Şekillendirme

Saçlarınızın güzel ve bakımlı olduğunu hissettiğiniz zaman kendinizi çok daha mutlu ve enerjik hissettiğiniz gerçektir. Güzelliği ve ifadenizi ön plana taşıyan saçlarınızı korumak ve canlı tutmak için saç bakım ürünleri kullanmanız gerekmektedir.

Saç Bakım & Şekillendirme

İyi ve enerjik görünümde bakımlı saçlara sahip olmak önemli bir ayrıntıdır. Kullandığınız saç bakım ürünlerinin saçlarınıza uygun olmaması halinde saçlarınızın görüntüsü mat ve cansız olacaktır. Bu durum sizi çok mutsuz edeceği gibi saçlarınız da bundan hiç hoşnut kalmayacaktır. Saçlar kendilerine iyi gelmeyen her şeyi redderek bunu yansıtırlar. Örneğin uzamaz, cansız ve mat olurlar. Bu nedenle sahip olduğunuz saçlarınızı çok iyi tanımanız gerekmektedir. ihtiyaçlarını da o yönde karşılamalısınız. Bilinçsiz bir bakım uygulamaya kalkarsanız yıpranmış ve matlaşmış bir görünüm ile karşı karşıya kalırsınız. Saçlarınıza uygulayacağınız bakım ve saç şekillendirme işlemleri için ihtiyaç duyacağınız tüm ürün çeşidini en zengin ürün yelpazesiyle online satışta bulabilirsiniz.

Saç Bakım & Şekillendirme Modelleri

Saçlarınızı daha iyi tanımak için cilt tipinizi iyi bilmeniz gerekir. Yapacağınız tüm işlemleri de bu doğrultuda yapmanız gerekir. Saç bakımı her gün kuaförlerden çıkmamak ve saçınıza uygulayacağınız birçok işlemden ibaret değildir. Öncelikle seçeceğiniz doğru şampuan ile başlayarak ardından kullanacağınız maskeler, saç kremleri ve özel ürünlerdir. Ayrıca dökülmeyi önleyecek ürünler, saç bakımı yağları, yoğunlaştırıcılar, şekillendiriciler ile de katkı sağlanmalıdır. mevsim geçişleri, bilinçsiz saç bakım ürünü kullanma bazı dönemlerde saçlarınızda değişimler yaşatabilir. Önemli olan doğru şampuan ve saç kremi kullandığınızdan emin olmanızdır. Dönemsel olarak kepeklenme görülmüşse kullandığınız markayı değiştirmeden kepek önleyici şampuan kullanmalısınız. Yine aynı markanın kuru saçlar ürününü de kullanabilirsiniz. Farklı bir ürün kullanmanız halinde saçlarınız size tepki verecektir. Beslenme ve nem de oldukça önemlidir. 

Saç Bakım & Şekillendirme Fiyatları

Doğal maske ve kürler iyi bir saç bakım işlemleridir. Saçınızı yıpranmalar karşı koruyacaktır. Sağlıklı ve bakımlı saçların her türlü saç şekillendirme işlemini yapabilirsiniz. Bununla ilgili online satışta yer alan şekillendirme modellerinden yararlanabilirsiniz. Sitemizi takip ederek size sunulan saç bakım ve şekillendirme ürünlerini inceleyebilirsiniz. Avantajlı indirimler ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.