Menu
Sepet

Mutfak Gereçleri

Mutfak Gereçleri ve Fiyatları

Mutfak Gereçleri kategorisinde, Baharat Takımları, Bardaklar, Çatal, Kaşık & Bıçaklar gibi toplamda 15 kategoride 351 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Emaye kırmızı 3lü saklama setiEmaye kırmızı 3lü saklama seti
Emaye kırmızı 3lü saklama seti14-16-18 cm çapMika kapak Gold çerçeveliFırında,ocakta kullanılabilir ..
200,00 ₺ 159,00 ₺Vergiler Hariç:159,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Emaye lacivert kizartma tenceresiEmaye lacivert kizartma tenceresi
22 cm çap.   14cm yükseklik 4 lt. Kaliteli kalın emayedir ..
169,00 ₺Vergiler Hariç:169,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Emaye beyaz kizartma tenceresiEmaye beyaz kizartma tenceresi
22 cm çap.   14cm yükseklik 4 lt. Kaliteli kalın emayedir ..
169,00 ₺Vergiler Hariç:169,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Emaye kırmızı kizartma tenceresiEmaye kırmızı kizartma tenceresi
22 cm çap.   14cm yükseklik 4 lt. Kaliteli kalın emayedir ..
169,00 ₺Vergiler Hariç:169,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 5
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 5   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 1
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 1   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 2
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 2   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 3
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 3   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 6
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 6   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 7
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 7   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 4
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 4   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 8
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 8   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 11
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 11   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 13
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 13   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 9
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 9   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval ..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 10
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 10   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 12
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 12   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 14
Ce-Ka Ahşap Çini Desenli Nihale 14   Ocaktan sıcak bir şekilde indirdiğiniz tencere, çaydanlık gibi metaller eşyalarınıza direk temas etmesi halinde zarar vermektedir Bu gibi zararların önlenmesi için nihale birebir kurtarıcıdır Ürün özellikleri Malzeme: Ahşap ve köpük Şekil: Çini desenli oval..
15,80 ₺Vergiler Hariç:15,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Love Sevgili Kupa Bardak
Ce-Ka Love Sevgili Kupa Bardak   Ürünler resimdekinin aynısıdır. Bay-Bayan kullanımı için uygundur. Özel kutusunda ve muhafaza edilerek gönderilecektir. Ürün Özellikleri: Ebat: Çap 8 cm / Yükseklik 9 cm Materyal: Seramik Üretim yeri Türkiyedir...
37,25 ₺Vergiler Hariç:37,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Gül Desenli Tuzluk ve Baharatlık Seti 2 liCe-Ka Gül Desenli Tuzluk ve Baharatlık Seti 2 li
Ce-Ka Gül Desenli Tuzluk ve Baharatlık Seti 2 li   Mutfağınıza renk katar. Zarif, şık ve fonksiyoneldir. İnsan sağlığına %100 uygundur. Temizlenmesi kolaydır. Cam olması kapağı açılmadan içinin görülmesine olanak sağlar. Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir...
21,45 ₺Vergiler Hariç:21,45 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Ceviz ve Fındık Kıracağı ( Şık Mutfakçı )
Ce-Ka Ceviz & Fındık Kıracağı ( Şık Mutfakçı )   Birden fazla seçeneği olan ceviz ve fındık kıracağı kolay kırma olanağı sağlar. Diğer kıracaklarda elinizi sıkıştırma riski, cevizi aradan kaçırma riski ve cevizi kıracağım diye püre haline getirme riski vardı. D..
27,09 ₺Vergiler Hariç:27,09 ₺
KARGO
BEDAVA
Ce-Ka Aroni Manolya Huni
Ce-Ka Aroni Manolya Huni   Aroni Manolya Huni hem şık tasarımıyla dayanıklı ve sağlıklı plastikten üretilmiştir. 3 farklı boyutta huniyi içiçe birarada yer kaplamadan ve mutfağınızda bir aksesuar gibi kullanabilirsiniz. ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır. Tarım ve ..
18,06 ₺Vergiler Hariç:18,06 ₺
KARGO
BEDAVA
Emaye lacivert 3lü saklama setiEmaye lacivert 3lü saklama seti
Emaye lacivert 3lü saklama seti 14-16-18 cm çap Mika kapak  Gold çerçeveli Fırında,ocakta kullanılabilir ..
200,00 ₺ 159,00 ₺Vergiler Hariç:159,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Emaye krem 3lü saklama setiEmaye krem 3lü saklama seti
Emaye krem 3lü saklama seti14-16-18 cm çapMika kapak Gold çerçeveliFırında,ocakta kullanılabilir ..
200,00 ₺ 159,00 ₺Vergiler Hariç:159,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 351 (15 Sayfa)
Evinizin mutfağı belki de en fazla zaman geçirdiğiniz alandır. Günlük iş telaşı içinde en fazla geçen süre genelde mutfaklarda olur. Haliyle bu zaman içerisinde her türlü gereksinimiz için de birçok mutfak gereçlerine ihtiyaç duyarsınız.

Mutfak Gereçleri

Mutfak evinizin önemli bir bölümüdür. En başta da yemek yaptığınız, ailenizin karnını doyurmak için uğraştığınız, evdeki zamanınızı gerek yemekle gerekse keyif yapmak için geçirdiğiniz bölümdür. Bu nedenle mutfak gereçleri nelerdir ve nelere ihtiyacınız olduğunu iyi bilmelisiniz. Birçok alet sizin yemek yaparken veya başka alanlarda uğraşırken en çok ihtiyacınız olacak ve hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretmektedir. Yeni nesil mutfaklar ve gereçleri de günün teknolojisine ve yeniliklerine uyum sağlamıştır. Belki de henüz bilmediğiniz ve görünce şaşırdığınız bazı çeşitlerde hayatınıza girecektir. Bunları kullanmak ve pratik yemekler ile pasta börekler yapmak da sizin olduğu kadar sevdiklerinizi de mutlu edecektir. Bu nedenle mutfak gereçleri isimleri konusunda bilgi sahibi olmaya bakın ve bu son derece kullanışlı ürünlerle hayatınıza yenilik ve pratiklik getirin.

Mutfak Gereçleri Modelleri

Mutfağınızda dekor olarak kullanacağınız ürünler dışında birçok ürün de kullanım amaçlı olmaktadır. Örneğin pişirmede kullanacağınız tencere çeşitleri, kızartmalar için tava çeşitleri ve çaydanlık, çatal, bıçak, kaşık çeşitleri gibi bardak ve fincanlardan tutun da birçok gerekli parça mutfağınızın temel ihtiyaçlarını oluşturmaktadır. Setler şeklinde olan tabaklar gibi tencere ve tavalar da büyüklü küçüklü olarak setler halinde olmaktadır. Çelik, titanyum, seramik, teflon, emaye ve granit gibi farklı malzemelerden oluşan tüm mutfak gereçleri sizin zevkinize hitap edecek türde modeller ve tasarımlar içinde yer alırlar. Zevkinize hitap edecek birbirinden güzel ve sağlıklı ürünleri online alışveriş keyfi ile satın almanız günümüzde oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Mutfak Gereçleri Fiyatları

Evinizin en hareketli ve en yoğun alanını mutfağınız oluşturur. Günlük olarak bu odada kahvaltıdan tutun da akşam yemeğine kadar yoğun zamanlar geçirmektesiniz. Bu nedenle her eşyanın eksiksiz ve en iyi şekilde hazır olması gerekir. Sitemizde yer alan ucuz mutfak eşyaları tam da sizin isteklerinize hitap edecek şekildedir. Oldukça kaliteli olan tüm ürünler çok uygun fiyat aralıklarında olup sağlıklı ürünlerden elde edilmektedir. Zamanınızı en keyifli geçireceğiniz alanda en kaliteli ve en hesaplı mutfak gereçleri size destek olacak niteliktedirler.