Menu
Sepet

Mutfak Gereçleri

Mutfak Gereçleri ve Fiyatları

Mutfak Gereçleri kategorisinde, Baharat Takımları, Bardaklar, Çatal, Kaşık & Bıçaklar gibi toplamda 15 kategoride 542 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Tupperware 3 lü Çiçek Desenli Saklama Kabı
3 adet Çilek Desenli Tubberware Saklama KapıHer bir kap 1 litredir. ..
399,00 ₺Vergiler Hariç:399,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Aslan Ağzı Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Aslan Ağzı Çiçeği Tohumu   Latince ismi: Antirrhinum majusÇok yıllık kolay yetiştirilebilen otsu bitki grubundandır. Çiçekleri karışık renklidir. Yaz başından sonbahara kadar çiçek açar. Her türlü toprak çeşidinde ..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Ateş Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Ateş Çiçeği Tohumu   Latince ismi: Salvia splendensAteşçiçeği, dikine gelişen tek yıllık otsu bir bitkidir. Yaz başlarında sonbahara kadar sürekli açan parlak kırmızı renkli, gösterişli çiçek salkımları ile bahçelerde ken..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Beybeğendi Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Beybeğendi Çiçeği Tohumu   Latince ismi: ZinniaKirli hanım çiçeği olarak da anılan, karışık renkli ve gösterişli bir çiçektir. Kolay yetiştirilebilen tek yıllık bir bitkidir. Yaz boyu çiçek açarlar. Her türlü ..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Ayyıldız Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Ayyıldız Çiçeği Tohumu   Latince ismi: GaillardiaGayardia olarak da anılan bu çiçek kuraklığa toleranslı tek yıllık bir çiçektir. Çiçekleri büyük tabakalı olup renkleri turuncu, kırmızı ve sarıdır. Yaz başlarından sonbaha..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Çan Kadeh Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Çan Kadeh Çiçeği Tohumu   Latince ismi: Campanula L.Çan çiçeği çok yıllık olup ismini çiçeklerinin şeklinden alır. Çoğunlukla her ortamda rahatlıkla yetişebilmektedir. Her iyi bahçe toprağında yetiştirilebilir ..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Çilek Tohumu
Ce-Ka Çilek Tohumu   Latince ismi: FragariaTaze olarak tüketilebilen lezzetli, hoş kokulu bir meyve türüdür.Yüzeysel kök yapısına sahip otsu bir bitkidir.Çiçekleri ve meyveleri salkım şeklindedir.Çok geniş sıcaklık değerleri arasında y..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Dahlia Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Dahlia Çiçeği Tohumu   Latince ismi: DahliaDahlia çiçeği, yaz ve sonbahar mevsiminde çiçek açan, gövdesi çalı, kökleri yumru şeklinde bir bitkidir. Yumrulu, çok yıllık bir bitkidir. Farklı renklerde çi&ccedi..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Hercai Menekşe Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Hercai Menekşe Çiçeği Tohumu   Latince ismi: ViolaHercai menekşe, menekşegiller familyasından olup gösterişli çiçekleri sebebi en yaygın yetiştirilen süs bitkisidir. Çok yıllık olan bu bitki 20 cm kadar boylanabilir. Yeşil renkli gövdesi..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
İpek Çiçeği Tohumu
Ce-Ka İpek Çiçeği Tohumu   Latince ismi:Portulaca grandifloraŞellaki, kedi tırnağı olarak da bilinen semizotugiller familyasındandır. İpekçiçeklerinin iğne yaprakları, çardak güllerini andıran yalınkat ya da katmerli, karışık renkli pek hoş ve göst..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Kına Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Kına Çiçeği Tohumu   Latince ismi:Impatiens balsaminaKına çiçekleri, senelik kolay ve gölgede yetiştirilebilen popular bitkilerdendir. Türbe çiçeği olarak da anılır. Dikine uzayan sürgünleri üzerinde almaşık dizili, kena..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Kadife Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Kadife Çiçeği Tohumu   Latince ismi:Tagetes L.Kadife tek yıllık bir bitki olup çiçek rengi turuncu ve sarının tonlarında, yaprakları keskin kokulu olup sebze bahçelerine dikildiği zaman birçok zararlıyı bahçeden uzak tutar. Sıcak iklim bi..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Karagöz Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Karagöz Çiçeği Tohumu   Latince ismi:Tagetes L.Karagöz tek yıllık bir bitki olup çiçeğin orta kısmı kırmızı tonunda olup uçları sarı renkli, yaprakları keskin kokulu olup sebze bahçelerine dikildiği zaman birçok zararlıyı bah&cc..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Hüsnüyusuf Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Hüsnüyusuf Çiçeği Tohumu   Latince ismi:Dianthus barbatus L.Karanfilgiller familyasından iki yıllık dayanıklı otsu bir bitkidir. Yaz boyunca renk renk açan çiçekleri ile süs bitkisi olarak oldukça yaygın yetiştirilir. Çi&cc..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Kudret Narı Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Kudret Narı Çiçeği Tohumu   Latincesi :Momordica charantiaKudret narı tek yıllık, sarılıcı aromatik bir bitkidir. Sıcak ve nemli iklim bölgelerinde adaptasyonu güçlüdür. Uygun sıcaklık 20-25 0 C‘dir. Nisan–Mayıs aylarında tohum (direk ekim) veya ..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Petunya Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Petunya Çiçeği Tohumu   Latince ismi: PetuniaHalk arasında boru çiçeği olarak da bilinen petunyalar bahçelerde oldukça fazla tercih edilen tek yıllık bitkilerdir. Renk renk çiçekleri yaz boyu açar. Yaz mevsiminin en uzun s&u..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Türbe Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Türbe Çiçeği Tohumu   Latince ismi:Impatiens balsaminaTürbe çiçekleri, senelik kolay ve gölgede yetiştirilebilen popular bitkilerdendir. Kına çiçeği olarak da anılır. Dikine uzayan sürgünleri üzerinde almaşık dizili..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Freecook Plastik Dik KaşıklıkFreecook Plastik Dik Kaşıklık
Ce-Ka Freecook Plastik Dik Kaşıklık   % 100 TÜRK Malıdır. İSO 9001 Sertefikalıdır. Sağlıklı ve sağlam kalitede plastikten üretilmiştir. % 100 Güvenlidir. Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilmektedir...
9,90 ₺Vergiler Hariç:8,39 ₺
KARGO
BEDAVA
Lavanta Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Lavanta Çiçeği Tohumu   Latince İsmi: LavandulaLavanta bir metreye kadar boylanan, çok yıllık, yarı çalımsı olup tıbbi ve aromatik bir bitkidir. Kozmetik ve yağ alanında kullanılır. Kokusu ve görüntüsü bakımından kelebekleri kendine &ccedi..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Papatya Çiçek Tohumu
Ce-Ka Papatya Çiçek Tohumu   Latince ismi: Anthemis nobilis L.Zarif yapıları ile papatyalar çiçek dünyasının popular süs bitkilerinden biridirler. Tıbbi aromatik bir bitkidir. Ortası sarı çevresi beyaz pedallı ve kıllı dalları vardır. Haziran-Temmu..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Süs Ayçiçeği Tohumu
Ce-Ka Süs Ayçiçeği Tohumu   Latince ismi: Helianthus debilisMinyatür ayçiçeği, günebakan olarak da anılan süs ayçiçeği tek yıllık bir bitkidir.Dikine büyüyen boylu, bol dallıdır.Çiçeklerin sapı uzun-tüy..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Tilki Kuyruğu Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Tilki Kuyruğu Çiçeği Tohumu   Latince ismi: Amaranthus caudatusTek yıllık süs bitkisi olarak yetiştirilmektedir.Haziran ile eylül sonu arasında koyu kırmızı ve gösterişli çiçekler açar.Çiçekler, yaz ve sonbahar boyunca bol ..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Vapur Dumanı Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Vapur Dumanı Çiçeği Tohumu   Latince ismi: Ageratum houstanianumSüs bitkileri yetiştiriciliğinde önemli bir yere sahip olan otsu tek yıllık bir bitkidir. Dallanmış formda, yaprakları oval ve tüylü olup, birçoğu bir arada başçıklar şeklinde..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Yıldız Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Yıldız Çiçeği Tohumu   Latince ismi: DahliaYıldız çiçeği, Dahlia cinsinden yaz ve sonbahar mevsiminde çiçek açan, gövdesi çalı, kökleri yumru şeklinde bir bitkidir. Yumrulu, çok yıllık bir bitkidir. Farklı renklerd..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 542 (23 Sayfa)
Evinizin mutfağı belki de en fazla zaman geçirdiğiniz alandır. Günlük iş telaşı içinde en fazla geçen süre genelde mutfaklarda olur. Haliyle bu zaman içerisinde her türlü gereksinimiz için de birçok mutfak gereçlerine ihtiyaç duyarsınız.

Mutfak Gereçleri

Mutfak evinizin önemli bir bölümüdür. En başta da yemek yaptığınız, ailenizin karnını doyurmak için uğraştığınız, evdeki zamanınızı gerek yemekle gerekse keyif yapmak için geçirdiğiniz bölümdür. Bu nedenle mutfak gereçleri nelerdir ve nelere ihtiyacınız olduğunu iyi bilmelisiniz. Birçok alet sizin yemek yaparken veya başka alanlarda uğraşırken en çok ihtiyacınız olacak ve hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretmektedir. Yeni nesil mutfaklar ve gereçleri de günün teknolojisine ve yeniliklerine uyum sağlamıştır. Belki de henüz bilmediğiniz ve görünce şaşırdığınız bazı çeşitlerde hayatınıza girecektir. Bunları kullanmak ve pratik yemekler ile pasta börekler yapmak da sizin olduğu kadar sevdiklerinizi de mutlu edecektir. Bu nedenle mutfak gereçleri isimleri konusunda bilgi sahibi olmaya bakın ve bu son derece kullanışlı ürünlerle hayatınıza yenilik ve pratiklik getirin.

Mutfak Gereçleri Modelleri

Mutfağınızda dekor olarak kullanacağınız ürünler dışında birçok ürün de kullanım amaçlı olmaktadır. Örneğin pişirmede kullanacağınız tencere çeşitleri, kızartmalar için tava çeşitleri ve çaydanlık, çatal, bıçak, kaşık çeşitleri gibi bardak ve fincanlardan tutun da birçok gerekli parça mutfağınızın temel ihtiyaçlarını oluşturmaktadır. Setler şeklinde olan tabaklar gibi tencere ve tavalar da büyüklü küçüklü olarak setler halinde olmaktadır. Çelik, titanyum, seramik, teflon, emaye ve granit gibi farklı malzemelerden oluşan tüm mutfak gereçleri sizin zevkinize hitap edecek türde modeller ve tasarımlar içinde yer alırlar. Zevkinize hitap edecek birbirinden güzel ve sağlıklı ürünleri online alışveriş keyfi ile satın almanız günümüzde oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Mutfak Gereçleri Fiyatları

Evinizin en hareketli ve en yoğun alanını mutfağınız oluşturur. Günlük olarak bu odada kahvaltıdan tutun da akşam yemeğine kadar yoğun zamanlar geçirmektesiniz. Bu nedenle her eşyanın eksiksiz ve en iyi şekilde hazır olması gerekir. Sitemizde yer alan ucuz mutfak eşyaları tam da sizin isteklerinize hitap edecek şekildedir. Oldukça kaliteli olan tüm ürünler çok uygun fiyat aralıklarında olup sağlıklı ürünlerden elde edilmektedir. Zamanınızı en keyifli geçireceğiniz alanda en kaliteli ve en hesaplı mutfak gereçleri size destek olacak niteliktedirler.