Menu
Sepet

Mutfak Gereçleri

Mutfak Gereçleri ve Fiyatları

Mutfak Gereçleri kategorisinde, Baharat Takımları, Bardaklar, Çatal, Kaşık & Bıçaklar gibi toplamda 15 kategoride 733 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Aroni Manolya Huni
Ce-Ka Aroni Manolya Huni   Aroni Manolya Huni hem şık tasarımıyla dayanıklı ve sağlıklı plastikten üretilmiştir. 3 farklı boyutta huniyi içiçe birarada yer kaplamadan ve mutfağınızda bir aksesuar gibi kullanabilirsiniz. ISO 9001:2008-TSEK sertifikalıdır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ona..
22,90 ₺Vergiler Hariç:19,41 ₺
KARGO
BEDAVA
Leyla İle Mecnun Termos Bardak
Ce-Ka Leyla İle Mecnun Termos Bardak 280 ml plastik2 saate kadar ısı muhafazası.Elde yıkamaya uygun, bulaşık makinasında yıkanmaz.Sıcak ve soğuk sıvı belli bir süre kendi ısısında muhafaza eder.Ürün temizliğinde aşındırıcı temizleyiciler önerilmez.Her kullanımdan önce ve sonra yıkanmalıdır. Ebatlar..
65,25 ₺Vergiler Hariç:65,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Freecook Plastik Dik KaşıklıkFreecook Plastik Dik Kaşıklık
Ce-Ka Freecook Plastik Dik Kaşıklık   % 100 TÜRK Malıdır. İSO 9001 Sertefikalıdır. Sağlıklı ve sağlam kalitede plastikten üretilmiştir. % 100 Güvenlidir. Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilmektedir...
22,90 ₺Vergiler Hariç:19,41 ₺
KARGO
BEDAVA
Ceviz ve Fındık Kıracağı ( Şık Mutfakçı )
Ce-Ka Ceviz & Fındık Kıracağı ( Şık Mutfakçı )   Birden fazla seçeneği olan ceviz ve fındık kıracağı kolay kırma olanağı sağlar. Diğer kıracaklarda elinizi sıkıştırma riski, cevizi aradan kaçırma riski ve cevizi kıracağım diye püre haline getirme riski vardı. Diğelerinin aksine bu ürün sayesinde..
29,90 ₺Vergiler Hariç:25,34 ₺
KARGO
BEDAVA
Kalemtraş ( Havuç ) Meyve Ve Sebze Soyucu
Ce-Ka Kalemtraş ( Havuç ) Meyve Ve Sebze Soyucu   Havuç, kabak, salatalık ve diğer benzer şekilli sebzeler için tasarlanmış bu alet hem hızlı bir kesim ve soyma sağlayacak hem de dekoratif görüntüsüyle mutfağınıza güzel bir görüntü katacak. Paket İçeriği 1 adet Carrot Sharpener Kalemtıraş Havuç S..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Love Sevgili Kupa Bardak
Ce-Ka Love Sevgili Kupa Bardak   Ürünler resimdekinin aynısıdır. Bay-Bayan kullanımı için uygundur. Özel kutusunda ve muhafaza edilerek gönderilecektir. Ürün Özellikleri: Ebat: Çap 8 cm / Yükseklik 9 cm Materyal: Seramik Üretim yeri Türkiyedir...
41,90 ₺Vergiler Hariç:35,51 ₺
KARGO
BEDAVA
Armada Kulplu Lüx Pirinç Süzgeci
Armada Kulplu Lüx Pirinç Süzgeci Pirinç yıkama ve dökmeden süzme işleminde en büyük yardımcınız olacaktır. Özel delikli yapısı sayesinde birçok gıdayı süzme ve yıkama işleminde kullanabilirsiniz. 1. Sınıf malzemeden üretilmiştir. ..
25,90 ₺Vergiler Hariç:21,95 ₺
KARGO
BEDAVA
Paslanmaz Metal Dolma Biber Oyacağı Biberoy
Paslanmaz Metal Dolma Biber Oyacağı Biberoy   Her türlü dolmalık biberleri pratik bir şekilde kolaylıkla oyabileceğiniz bir üründür. Biber oyacağını malzemeye sapladıktan sonra hafif bastırarak sağa doğru çevirmeniz yeterlidir. Bu ürün ile dolmalık biberlerin sap kısmını ve içindeki çekirdekleri..
22,90 ₺Vergiler Hariç:19,41 ₺
KARGO
BEDAVA
Vapur Dumanı Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Vapur Dumanı Çiçeği Tohumu   Latince ismi: Ageratum houstanianumSüs bitkileri yetiştiriciliğinde önemli bir yere sahip olan otsu tek yıllık bir bitkidir. Dallanmış formda, yaprakları oval ve tüylü olup, birçoğu bir arada başçıklar şeklinde mavimsi-lavanta renkli bol sayıda çiçeklere sahiptir..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Yıldız Çiçeği TohumuYıldız Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Yıldız Çiçeği Tohumu   Latince ismi: DahliaYıldız çiçeği, Dahlia cinsinden yaz ve sonbahar mevsiminde çiçek açan, gövdesi çalı, kökleri yumru şeklinde bir bitkidir. Yumrulu, çok yıllık bir bitkidir. Farklı renklerde çiçek açarlar. Bol sayıda ve erken çiçek açması için güneşli, havadar ortaml..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Süs Ayçiçeği Tohumu
Ce-Ka Süs Ayçiçeği Tohumu   Latince ismi: Helianthus debilisMinyatür ayçiçeği, günebakan olarak da anılan süs ayçiçeği tek yıllık bir bitkidir.Dikine büyüyen boylu, bol dallıdır.Çiçeklerin sapı uzun-tüylü, yaprakları iri, çiçek tablası geniştir.Çiçekler genellikle sarı ve sarı tonlarındadır.Helian..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Su Et Kabak Çiçek Tohumu
Ce-Ka Su Et Kabak Çiçek Tohumu   Latincesi ismi: Lagenaria sicerariaSu kabağı, kabakgiller familyasından tek yıllık bir bitkidir. Sarılıcı bir bitki olduğu için, asma kabağı olarak da bilinir. Meyveleri iri, çeşitli şekil ve boyda olan türleri vardır. Genellikle sapı dar, alt kısmı şişmandır. Taze..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Papatya Çiçek Tohumu
Ce-Ka Papatya Çiçek Tohumu   Latince ismi: Anthemis nobilis L.Zarif yapıları ile papatyalar çiçek dünyasının popular süs bitkilerinden biridirler. Tıbbi aromatik bir bitkidir. Ortası sarı çevresi beyaz pedallı ve kıllı dalları vardır. Haziran-Temmuz aylarında çiçek açarlar. Yaz sıcaklarında toprağ..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Kudret Narı Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Kudret Narı Çiçeği Tohumu   Latincesi :Momordica charantiaKudret narı tek yıllık, sarılıcı aromatik bir bitkidir. Sıcak ve nemli iklim bölgelerinde adaptasyonu güçlüdür. Uygun sıcaklık 20-25 0 C‘dir. Nisan–Mayıs aylarında tohum (direk ekim) veya fide olarak tarlaya ekimi yapılabilir. 1-1,5 a..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Türbe Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Türbe Çiçeği Tohumu   Latince ismi:Impatiens balsaminaTürbe çiçekleri, senelik kolay ve gölgede yetiştirilebilen popular bitkilerdendir. Kına çiçeği olarak da anılır. Dikine uzayan sürgünleri üzerinde almaşık dizili, kenarları ince dişli yeşil yaprakları vardır. Boylu, kalın ama yumuşak gövd..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Sarı Şebboy Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Sarı Şebboy Çiçeği Tohumu   Latince ismi : Cheiranthus cheiriTek yıllık veya iki yıllık olarak yetiştirilen, kolay adapte olan, dona dayanıklı, çiçekleri gösterişli bir bitkidir.Yapraklar seyrek, şerit–mızrağımsı, dalgalı ve kısa saplıdır.Her dalın ucunda başak şeklinde çok sayıda çiçeği var..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Portakal Nergisi Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Portakal Nergisi Çiçeği Tohumu   Latince ismi: Calendula officinalisBileşikgiller familyasındandır. Aynısefa, Kandil çiçeği diğer isimleridir. Gösterişli çiçekleri ile kelebekleri çeker. İnce tüylerle kaplı yeşil renkli, bitkinin tabanında kürek, daha yukarı kesimlerinde mızrak biçimli olur...
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Sarı Şebboy 2 Çiçek Tohumu
Ce-Ka Sarı Şebboy 2 Çiçek Tohumu   Latince ismi : Cheiranthus cheiriTek yıllık veya iki yıllık olarak yetiştirilen, kolay adapte olan, dona dayanıklı, çiçekleri gösterişli bir bitkidir. Yapraklar seyrek, şerit–mızrağımsı, dalgalı ve kısa saplıdır. Her dalın ucunda başak şeklinde çok sayıda çiçeği ..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Petunya Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Petunya Çiçeği Tohumu   Latince ismi: PetuniaHalk arasında boru çiçeği olarak da bilinen petunyalar bahçelerde oldukça fazla tercih edilen tek yıllık bitkilerdir. Renk renk çiçekleri yaz boyu açar. Yaz mevsiminin en uzun süre çiçekli kalan, kokulu bitkilerinden biridir. Petunya bitkisi ve sa..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Mavi Sarmaşık Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Mavi Sarmaşık Çiçeği Tohumu   Latince ismi: IpomoeaSabah sefası olarak da bilinip çok sevilen bir mevsimlik sarmaşık grubundan sarılıcı bir bitkidir. Kalp biçimli yaprakları vardır. Borazan şeklindeki mavi çiçekleri gündoğumu ile beraber açılır, öğlene doğru kapanır. Her tomurcuğun ömrü bir ..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Tilki Kuyruğu Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Tilki Kuyruğu Çiçeği Tohumu   Latince ismi: Amaranthus caudatusTek yıllık süs bitkisi olarak yetiştirilmektedir.Haziran ile eylül sonu arasında koyu kırmızı ve gösterişli çiçekler açar.Çiçekler, yaz ve sonbahar boyunca bol güneş altında sürekli açar.Bitki susuzluğa toleranslı ise de toprağın..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Meramlı Kız Gazanya Çiçek Tohumu
Ce-Ka Meramlı Kız Gazanya Çiçek Tohumu   Latince ismi: Gazania splendensGazanya, bileşikgiller familyasından, papatyaya benzer büyük sarı-turuncu renkli çiçekleri olan tek yıllık süs bitkisidir. Koyun gözü olarak da bilinen bu bitki kelebek ve kuşları kendisine çeker. İlkbahardan sonbahar kadar çi..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Lavanta Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Lavanta Çiçeği Tohumu   Latince İsmi: LavandulaLavanta bir metreye kadar boylanan, çok yıllık, yarı çalımsı olup tıbbi ve aromatik bir bitkidir. Kozmetik ve yağ alanında kullanılır. Kokusu ve görüntüsü bakımından kelebekleri kendine çeker. Yaz boyu çiçek açar. Toprak konusunda fazla seçici o..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Kontur Çiçeği Tohumu
Ce-Ka Kontur Çiçeği Tohumu   Latince ismi: CentaureaKontur, Asteraceae familyasından tek yıllık bir çiçektir. Çiçekler renk renk olup Temmuz’dan Eylül ayına kadar çiçek açarlar. Erken çiçek için tohumlar Mart ayında iç mekâna ve Mayıs ayı gibide şaşırtılarak bahçeye ekilebilir. Güneşli ve zengin t..
23,90 ₺Vergiler Hariç:20,25 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 733 (31 Sayfa)
Evinizin mutfağı belki de en fazla zaman geçirdiğiniz alandır. Günlük iş telaşı içinde en fazla geçen süre genelde mutfaklarda olur. Haliyle bu zaman içerisinde her türlü gereksinimiz için de birçok mutfak gereçlerine ihtiyaç duyarsınız.

Mutfak Gereçleri

Mutfak evinizin önemli bir bölümüdür. En başta da yemek yaptığınız, ailenizin karnını doyurmak için uğraştığınız, evdeki zamanınızı gerek yemekle gerekse keyif yapmak için geçirdiğiniz bölümdür. Bu nedenle mutfak gereçleri nelerdir ve nelere ihtiyacınız olduğunu iyi bilmelisiniz. Birçok alet sizin yemek yaparken veya başka alanlarda uğraşırken en çok ihtiyacınız olacak ve hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretmektedir. Yeni nesil mutfaklar ve gereçleri de günün teknolojisine ve yeniliklerine uyum sağlamıştır. Belki de henüz bilmediğiniz ve görünce şaşırdığınız bazı çeşitlerde hayatınıza girecektir. Bunları kullanmak ve pratik yemekler ile pasta börekler yapmak da sizin olduğu kadar sevdiklerinizi de mutlu edecektir. Bu nedenle mutfak gereçleri isimleri konusunda bilgi sahibi olmaya bakın ve bu son derece kullanışlı ürünlerle hayatınıza yenilik ve pratiklik getirin.

Mutfak Gereçleri Modelleri

Mutfağınızda dekor olarak kullanacağınız ürünler dışında birçok ürün de kullanım amaçlı olmaktadır. Örneğin pişirmede kullanacağınız tencere çeşitleri, kızartmalar için tava çeşitleri ve çaydanlık, çatal, bıçak, kaşık çeşitleri gibi bardak ve fincanlardan tutun da birçok gerekli parça mutfağınızın temel ihtiyaçlarını oluşturmaktadır. Setler şeklinde olan tabaklar gibi tencere ve tavalar da büyüklü küçüklü olarak setler halinde olmaktadır. Çelik, titanyum, seramik, teflon, emaye ve granit gibi farklı malzemelerden oluşan tüm mutfak gereçleri sizin zevkinize hitap edecek türde modeller ve tasarımlar içinde yer alırlar. Zevkinize hitap edecek birbirinden güzel ve sağlıklı ürünleri online alışveriş keyfi ile satın almanız günümüzde oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Mutfak Gereçleri Fiyatları

Evinizin en hareketli ve en yoğun alanını mutfağınız oluşturur. Günlük olarak bu odada kahvaltıdan tutun da akşam yemeğine kadar yoğun zamanlar geçirmektesiniz. Bu nedenle her eşyanın eksiksiz ve en iyi şekilde hazır olması gerekir. Sitemizde yer alan ucuz mutfak eşyaları tam da sizin isteklerinize hitap edecek şekildedir. Oldukça kaliteli olan tüm ürünler çok uygun fiyat aralıklarında olup sağlıklı ürünlerden elde edilmektedir. Zamanınızı en keyifli geçireceğiniz alanda en kaliteli ve en hesaplı mutfak gereçleri size destek olacak niteliktedirler.