Menu
Sepet

Kozmetik & Kişisel Bakım

Kozmetik & Kişisel Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Kozmetik & Kişisel Bakım kategorisinde, Ağız Bakım Ürünleri, Aile Planlaması Ürünleri, Besin Takviyeleri gibi toplamda 16 kategoride 412 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Avon Soft Musk Kadın Roll-On 50 ml
Avon Soft Musk Kadın Roll-On 50 ml Cezbedici, utangaç ama aynı zamanda çekici... Zıtlıkları arayan kadınlar/bayanlar için Soft Musk…Parfümlü Roll-On DeodorantÇiçeksi ve odunsu kokuGül, yasemin ve ylang ylang notalarının alımlı buluşması..
44,90 ₺Vergiler Hariç:38,05 ₺
KARGO
BEDAVA
Avon Care Derma Even Tone El Kremi 75 ml
Avon Care Derma Even-Tone El Kremi 75 ml Even-tone serisinin cildini nasıl aydınlattığını gör!Vita-C Teknolojisi ile geliştirilmiştir.Cildi 48 saat boyunca nemlendirdiği klinik oalrak kanıtlanmıştır.Cildi aydınlatmaya, koyu lekelerin görünümünü azaltmaya ve renk eşitsi..
26,90 ₺Vergiler Hariç:22,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Avon Care Nemlendirici El Jeli - 100 ml
Avon Nemlendirici El Jeli 100 ml Nemlendirici El Jeli Tüm aile için uygundur.Dermatolojik olarak test edilmiştir.%64 alkol içerir.100mlKULLANIM:Ellerinize az miktarda dökün ve 20 saniye boyunca ovarak uygulayın Parmak aralarını unutmayın!Durulama gerektirmez...
35,90 ₺Vergiler Hariç:30,42 ₺
KARGO
BEDAVA
Farmasi  Dr.C.Tuna Antibakteriyel El Jelı 75 ml
Farmasi Dr.C.Tuna Antibakteriyel El Jelı 75 ml Hijyen daima sizinle! Çanta boyu antibakteriyel el jeli, etkili formülü ve bitkisel gliserin içeriği ile saniyeler içerisinde hem temizler hem de nemlendirir. Ihtiyaç duyduğunuz her an her yerde pratik kullanım sağ..
30,90 ₺Vergiler Hariç:26,19 ₺
KARGO
BEDAVA
Avon Cilt Görünümünü için Kağıt Maske
Avon Cilt Görünümünü için Kağıt Maske Anew Cilt Görünümünü için Kağıt Maske 1 Adet Cilt Tipi Tüm cilt tipleri için uygundur.Ürün Özellikleri Yeni SENİ ortaya çıkar! Serum Etkisi ve Focus Repair Teknolo..
24,90 ₺Vergiler Hariç:21,10 ₺
KARGO
BEDAVA
Avon Anew Radiance Altın Maske
Avon Anew Radiance Altın Maske Gerçek altın özleriyle cildinize ışlıltılı bir görünüm verir. Anew Altın İçeren Soyulabilir Yüz Maskesi ciltteki kiri temizleyerek cildin daha sıkı, pürüzsüz ve enerjik görünmesini sağlar.Anew Altın İ&cce..
39,90 ₺Vergiler Hariç:33,81 ₺
KARGO
BEDAVA
Farmasi Vücut Losyonu Pearl 100 ml
Farmasi Vücut Losyonu Pearl 100 ml Farmasi Sensational Parfümlü Vücut Losyonu cildinizin günlük ihtiyacı olan nemi almasına yardımcı olur. İçeriğindeki Vitamin E ve Gliserin sayesinde, vücudunuz için ideal bir nemlendiricidir...
29,90 ₺Vergiler Hariç:25,34 ₺
KARGO
BEDAVA
Farmasi Sensational Vücut Losyonu 100 ml
Farmasi Sensational Vücut Losyonu 100 ml Parfümlü Vücut Losyonu cildinizin günlük ihtiyacı olan nemi almasına yardımcı olur. İçeriğindeki Vitamin E ve Gliserin sayesinde, vücudunuz için ideal bir nemlendiricidir...
29,90 ₺Vergiler Hariç:25,34 ₺
KARGO
BEDAVA
Avon Attraction For Her Vücut Losyonu 150 ml
Avon Attraction Rush Kadın Vücut Losyonu 150 Çekici. Cazibeli. Nefes kesici. Gündüzden geceye çekiciliğinize çekicilik katan, kışkırtıcı yeni koku Avon Attraction Kadın/Bayan ile çekime kapıl ve neler olacağını izle...Parfümlü vücut losyonuM..
49,90 ₺Vergiler Hariç:42,29 ₺
KARGO
BEDAVA
Farmasi Dr.c.Tuna At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi 100 ml
Farmasi Dr.c.Tuna At Kestanesi Yoğun Masaj Kremi 100 ml Rahatlatıcı masaj kremidir.Bitki özleri içerir (At kestanesi ve keklik yağı.)Eklem ve kas ağrısını hafifletmede etkilidir.Yoğun formülü sayesinde, problem alanına balsamlardan daha iyi yapışır ve etkisini daha gü&cce..
79,90 ₺Vergiler Hariç:67,71 ₺
KARGO
BEDAVA
Homm Life Soft Fruit Duş Jeli 250 Ml
Homm Life Soft Fruit Duş Jeli 250 Ml KULLANIM ŞEKLİ Köpürterek vücudunuza uygulayın ve bol su ile durulayın. UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI Oda sıcaklığında (25 C) altında çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajında saklayınız. Haricen kullanım içindir. ..
39,90 ₺Vergiler Hariç:33,81 ₺
KARGO
BEDAVA
Homm Life Yeşil Çay Diş Macunu 20 Ml
Homm Life Yeşil Çay Diş Macunu 20 Ml DİŞLER NASIL FIRÇALANMALIDIR? Doğru fırçalama için önerileri sırasıyla uygulayabilirsiniz. Önce üst dişlerinizin daha sonra da alt dişlerinizin diş yüzeylerini fırçalayın. Ardından üst dişlerinizi..
29,90 ₺Vergiler Hariç:25,34 ₺
KARGO
BEDAVA
Homm Life Sweet Duş Jeli 250 Ml
Homm Life Sweet Duş Jeli 250 Ml KULLANIM ŞEKLİ Köpürterek vücudunuza uygulayın ve bol su ile durulayın. UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI Oda sıcaklığında (25 C) altında çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajında saklayınız. Haricen kullanım içindir. Alerj..
39,90 ₺Vergiler Hariç:33,81 ₺
KARGO
BEDAVA
Homm Life Propolisli Diş Macunu 20 Ml
Homm Life Propolisli Diş Macunu 20 Ml DİŞLER NASIL FIRÇALANMALIDIR? Doğru fırçalama için önerileri sırasıyla uygulayabilirsiniz. Önce üst dişlerinizin daha sonra da alt dişlerinizin diş yüzeylerini fırçalayın. Ardından üst dişlerinizin daha..
29,90 ₺Vergiler Hariç:25,34 ₺
KARGO
BEDAVA
Homm Life İntim Şampuan 250 Ml
Homm Life İntim Şampuan 250 Ml KULLANIM ŞEKLİ Bir miktar intim şampuan avuca dökülerek su ile köpürtülüp genital dış bölgeye uygulanır ve suyla durulanır. Günde 1 veya 2 defa uygulanır. UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI Dış genital bölgeye uygulanır...
45,90 ₺Vergiler Hariç:38,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Homm Life Gardenia Duş Jeli 250 Ml
Homm Life Gardenia Duş Jeli 250 Ml KULLANIM ŞEKLİ Köpürterek vücudunuza uygulayın ve bol su ile durulayın. UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI Oda sıcaklığında (25 C) altında çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajında saklayınız. Haricen kullanım içindir. Al..
39,90 ₺Vergiler Hariç:33,81 ₺
KARGO
BEDAVA
Homm Life Fresh Touch Duş Jeli 250 Ml
Homm Life Fresh Touch Duş Jeli 250 Ml KULLANIM ŞEKLİ Köpürterek vücudunuza uygulayın ve bol su ile durulayın. UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI Oda sıcaklığında (25 C) altında çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajında saklayınız. Haricen kullanım içindir. ..
39,90 ₺Vergiler Hariç:33,81 ₺
KARGO
BEDAVA
Biohazard Ağız Maskesi
Ce-Ka Biohazard Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
34,40 ₺Vergiler Hariç:29,15 ₺
KARGO
BEDAVA
Nano Yüz Maskesi Siyah
Ce-Ka Nano Yüz Maskesi Siyah Kullanma TalimatıMaskenizi gerekli gördüğünüz her zaman yıkayabilirsiniz.Maskenizi steril hale getirmek için yaklaşık 500 ml ( Yarım Litre ) suya kaynatın.Maskenizi bir kap içerisine koyun ve üzerine 30 derece ( Kaynar olmayac..
34,40 ₺Vergiler Hariç:29,15 ₺
KARGO
BEDAVA
Exo Siyah Ağız Maskesi
Ce-Ka Exo Siyah Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
34,40 ₺Vergiler Hariç:29,15 ₺
KARGO
BEDAVA
Isıran Dil Ağız Maskesi
Ce-Ka Isıran Dil Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
34,40 ₺Vergiler Hariç:29,15 ₺
KARGO
BEDAVA
Korsan Ağız Maskesi
Ce-Ka Korsan Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
34,40 ₺Vergiler Hariç:29,15 ₺
KARGO
BEDAVA
Tut PakTut Pak
Ce-Ka Tut Pak   Her yere as, tut, taşı, dokunmatik. KULLANMA TALİMATI Paketi açın. Toplu taşıma araçlarına kanca kısmını tutunma borularına takınız. Asansör kullanmak, otobüste düğmeye basmak, poşet, çanta, yük, taşıma, bankamatik tuş kullanı..
20,90 ₺Vergiler Hariç:17,71 ₺
KARGO
BEDAVA
Avon TTA Tomorrow Kadın EDP  50ml
Avon TTA Tomorrow Kadın EDP 50 ml Samimiyetinizle ilham verin!Meyan kökü, limon ve anason50 ml..
119,90 ₺Vergiler Hariç:101,61 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 412 (18 Sayfa)
Bakımlı olmak, etrafa karşı bir nevi sorumluluğunuzdur. Gerek kendinizi iyi hissetme de gerekse yaşamınızdaki tüm alanda iyi bir bakım içinde olmak kendinize olduğu kadar çevrenize de verdiğiniz değerle doğru orantılıdır. Sağlıklı ve bakımlı olmayı her kişi ister ve uygulamaktan keyif alır.

Kişisel Bakım Ürünleri

Beslenme alışkanlığınızın doğru olmasına dikkat ettiğiniz kadar kişisel bakım önerileri konusunda da iyi ve doğru bir yol seçerek kendinizi en iyi şekilde hissetmenize büyük bir destek sağlarsınız. Birçok insan artık büyük şehirlerde ve çalışma ortamlarında hayatlarını sürdürmektedir. Bunu yaparken de toplumsal bir yaşam içinde olup kalabalık ortamlarda ve sürekli iletişim içinde olduğu insanlarla birliktedir. Gerek yaşam alanı gerekse kendinize olan saygı ve sağlıklı bir görünüm adına kişisel bakım konusunda alışkanlıklarınızı korumalısınız. Bunu yapmakla çok daha mutlu, kendinize güvenen ve daha sağlıklı bir kişi olursunuz. Kişisel bakım ürünleri geçmişe oranla çok daha fazla ve günlük hayatın içinde çok daha pratik kullanım sağlamaktadır. Kendinizi önemseyerek ve zaman ayırarak çok daha pozitif bir yaşam sürebilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürün Modelleri

Yaşantımızda yer alan birçok kişisel bakım ürünleri sayesinde bakımlı ve çevreye karşı daha enerjik olabilirsiniz. Her bir bakım ürününün işlevi sayesinde kendinizi çok daha fazla sevebilirsiniz. Bu sayede gerek iç dünyanız gerekse sosyal hayatınız çok daha güzel ve heyecanlı geçer. Yapmanız gereken sadece kişisel bakımını sağlayacak ürünleri kullanma konusunda alışkanlıklar edinmektir. Zaman almayan ve pratik çözümler ile bu ürünleri hayatınızın her alanında kısa sürelerde kullanarak bakımlı ve temiz olabilme keyfini yaşayabilirsiniz. Cildiniz için kullanabileceğiniz birçok sağlıklı ürün, dişler için kullanacağınız temizleme ürünleri, tüy dökücü kremler, saç bakım ürünleri, şampuan ve saç kremleri, el ve yüz kremleri, vücut yağları, kozmetikten tutun da bakım için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler sizin için online alışverişte satışa sunulmaktadır.

Kişisel Bakım Ürün Fiyatları

Temiz olmak ve ayağınızdan saç ucuna kadar bakımlı bir vücuda sahip olmak kendinizi elbette ki çok iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bu konuda oldukça uygun fiyat aralıklarında sitemizde bulunan bakım ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Çok özel kampanyalar ve indirimli günleri de takip ederek bakımlı olmanızda katkı sağlayacak birçok malzemeyi sitemizden temin edebilirsiniz. Zaman kavramını kendiniz belirleyerek keyifli alışveriş yapabilirsiniz. Kargo hizmetimiz sayesinde tüm bakım ürünlerinizi adresinize gönderiyoruz.