Menu
Sepet

Pudra

Pudra Çeşitleri ve Fiyatları

Pudra kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Cildin nefes almasını sağlayan makyaj malzemeleri arasında pudralar da bulunuyor. Kremsi bir yapıya sahip olmayan pudralar kolayca uygulanabilir ve cildin sağlıklı bir görünüm kazanması desteklenebilir. Çünkü:Toz şeklinde ki pudralar kusurları kapatır. Parlak ve yağlık görünümlerin önüne geçer. Kısacası cilde dair çoğu şikayet için pudralara başvurulur. Yağlanma ve parlama bunlar arasında başı çeker. Aynı zamanda cilt daha pürüzsüz ve hoş bir görünüme sahip olur. Makyaj uygulamaları öncesinde pudra ile cildi hazırlamanız ve beklediğiniz sonuca ulaşmanız da uzun sürmez.

Pudra

Pudralar doğru fırça ve süngerler eşliğinde kullanıldığı zaman istenilen sonuç elde edilir. Diğer makyaj malzemelerini de temin etmeniz ve uygulamalara geçmeniz gerekir. Süngerler ve fırçalar ile uygulanan pudralar daha pürüzsüz bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Pudra cildin hava almasını engellemez. Yüzeysel bir şekilde kusurların kapanmasına yardımcı olur. Örneğin sivilceler ya da lekeler için temin edilebilir. Cilt tonuna uygun olacak şekilde uygulanan pudralar sayesinde kusursuz görünüme sahip olmanız uzun sürmeyecektir.

Pudra Çeşitleri

Model olarak ilk etapta renklerin sıralanması esas alınır. Her cilt rengine uyumlu olacak şekilde pudralar hazırlanmıştır. Örneğin bronz ya da beyaz tenli olanlar için ayrı pudra alternatifleri bulunuyor. Sonuç olarak: Cilt yapısına göre makyaj malzemelerine başvurmak gerekir. Cilt tonu da malzeme tercihiniz sırasında dikkate alınmalıdır. Ancak bu şekilde kusursuz bir görünüm kazanabilirsiniz. Aksi taktirde pudralar yapay durabilir. Boyun ile yüz bölgesinde ki farklı tonlar hoş karşılanmaz. Bunun için cilt yapısından rengine kadar tüm hususları ele alarak makyaj malzemelerini temin etmenizde fayda var.

Pudra Fiyatları

Makyaj ürünlerine ilişkin merak edilen tüm özellikler birer birer sıralanıyor. Örneğin içeriklerinden kullanım talimatlarına kadar bütün merak ettiklerinize netlik kazandırmanız mümkün olacaktır. Tüm bu hususlara karşı fiyatların da belirlendiğini unutmamak gerek. Fiyatlar markalara ve pudra modellerine göre farklılık gösterir. Hepsini hızlı bir şekilde değerlendirmeye alabilir ve aradığınızı bulabilirsiniz. Sonuç olarak belirtilen fiyatı temin edeler pudraları kullanmaya başlayabilir. Bunun için de pudralara uygun süngerlere ve fırçalara başvurmanız en doğrusu olacaktır.