Menu
Sepet

Alt Açma

Bebek Alt Açma Ürünleri ve Fiyatları

Alt Açma kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Alt Açma

Bebeğiniz doğduktan sonra onu sıklıkla beslemeniz gerekir. Sürekli sütünüzle beslemeniz gereken miniğinizin altını kirletme sıklığı da artar. Bebeğin altını açmak işi de artacağından rahat bir şekilde bu işlemi yapmanıza alt açma bezi destek olur.

Alt Açma

Doğduktan sonra uzun bir süre bebekler süt ve mama ile beslenir. Bu da boşaltım sistemlerini fazla çalıştırır. Yeni doğum sonrası ilk kez yaşayacağınız bu tecrübeye ilk zamanlar zorluk yaşasanız bile kısa sürede alışırsınız. Size alt açmada en büyük kolaylığı minderler sağlayacaktır. Bu ürün üzerine bebeği yatırarak çok daha rahat temizlik yapabilirsiniz. Etrafı kirletme riskini de ortadan kaldıracağından önemli bir işlev görecektir. Uzun aylar boyunca bezlenmesi gereken çocuğunuzla her an her yerde olabilirsiniz. Evde, arabada, misafirlikte veya seyahatte olduğunuz zamanlarda da alt açma bezi en büyük kurtarıcınız olmaya devam edecektir.

Alt Açma Modelleri

Bebek sahibi kişiler için en büyük sıkıntı altını kirlettiği zaman bulunduğu yerin uygunluğudur. Bazen uygun bir ortam bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kalmamak için gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebileceğiniz bir alt açma minderi olması gerekiyor. Etrafı kirletme riski yaşamadan ve bebeğinizin altını hijyenik ve dikkatli bir şekilde temizlemek için minder ve bezler çok büyük fayda sağlamaktadır. Minik yavrunuzun üstünü veya çevreyi kirletmeden temizlik yapmak mümkün olmaktadır. Günümüz annelerinin bezden henüz kesilmeyen bebekleri için sürekli yanlarında taşıdığı bu ürün pratik kullanımlı, hafif, yıkanabilen ve rahat taşınan bir üründür. Online alışveriş imkanları sayesinde yavrunuzun cinsiyetine göre uygun renklerde ve desenlerde modeller bulmak çok kolaydır. Cilde zarar vermeyen, temizlenebilen ve çok hoş tasarımlarda olan modeller sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Alt Açma Fiyatları

Bebekler karnı doyduktan sonra bezlerini kontrol etmek gerekir. Muhtemelen kirlenen bezi değiştirmeniz onun sağlığı ve konforu açısından oldukça önemlidir. Bez ve minder gibi çok özel ürünler nerede olursanız olun bu işlemi yapmakta size kolaylık sağlayacaktır. Sitemizin ürünleriyle mutlaka tanışmalısınız. Ekonomik fiyatlar ve bol çeşit içinden mutlaka aradığınız ürünü bulacaksınız.ona hijyenik bir ortam yaratmak ve gülümsemesini sağlamak sizin elinizdedir.