Menu
Sepet

Yüz & Vücut Bakımı

Yüz & Vücut Bakımı Ürünleri ve Fiyatları

Yüz & Vücut Bakımı kategorisinde, toplamda 110 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Avon Care Derma Even Tone El Kremi 75 ml
Avon Care Derma Even-Tone El Kremi 75 ml Even-tone serisinin cildini nasıl aydınlattığını gör!Vita-C Teknolojisi ile geliştirilmiştir.Cildi 48 saat boyunca nemlendirdiği klinik oalrak kanıtlanmıştır.Cildi aydınlatmaya, koyu lekelerin görünümünü azaltmaya ve renk eşitsi..
26,90 ₺Vergiler Hariç:22,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Avon Care Nemlendirici El Jeli - 100 ml
Avon Nemlendirici El Jeli 100 ml Nemlendirici El Jeli Tüm aile için uygundur.Dermatolojik olarak test edilmiştir.%64 alkol içerir.100mlKULLANIM:Ellerinize az miktarda dökün ve 20 saniye boyunca ovarak uygulayın Parmak aralarını unutmayın!Durulama gerektirmez...
35,90 ₺Vergiler Hariç:30,42 ₺
KARGO
BEDAVA
Farmasi Vücut Losyonu Pearl 100 ml
Farmasi Vücut Losyonu Pearl 100 ml Farmasi Sensational Parfümlü Vücut Losyonu cildinizin günlük ihtiyacı olan nemi almasına yardımcı olur. İçeriğindeki Vitamin E ve Gliserin sayesinde, vücudunuz için ideal bir nemlendiricidir...
29,90 ₺Vergiler Hariç:25,34 ₺
KARGO
BEDAVA
Farmasi Sensational Vücut Losyonu 100 ml
Farmasi Sensational Vücut Losyonu 100 ml Parfümlü Vücut Losyonu cildinizin günlük ihtiyacı olan nemi almasına yardımcı olur. İçeriğindeki Vitamin E ve Gliserin sayesinde, vücudunuz için ideal bir nemlendiricidir...
29,90 ₺Vergiler Hariç:25,34 ₺
KARGO
BEDAVA
Avon Attraction For Her Vücut Losyonu 150 ml
Avon Attraction Rush Kadın Vücut Losyonu 150 Çekici. Cazibeli. Nefes kesici. Gündüzden geceye çekiciliğinize çekicilik katan, kışkırtıcı yeni koku Avon Attraction Kadın/Bayan ile çekime kapıl ve neler olacağını izle...Parfümlü vücut losyonuM..
49,90 ₺Vergiler Hariç:42,29 ₺
KARGO
BEDAVA
HOMM LİFE NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI BİTKİ TANECİKLİ SCRUB 250 ML
HOMM LİFE NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI BİTKİ TANECİKLİ SCRUB 250 MLNAR ÇEKİRDEĞİ YAĞLI BİTKİ TANECİKLİ SCRUB 250 ML Kelime anlamı ovalamak, temizlemek olan scrub, cilt bakımımızın bir aşamasına verdiğimiz addır. Scrub, ölü derilerin cildimizden uzaklaştırmak için yardımcımızdır. Genellikle duşta ve masajda u..
110,00 ₺ 85,00 ₺Vergiler Hariç:85,00 ₺
KARGO
BEDAVA
El Bakım Kremi Gliserinli
Eller gün içinde en fazla bakıma ihtiyaç duyan bölgelerden biridir. BioBellinda El Bakım Kremi (Shea Butter), geliştirilmiş etkili formülü sayesinde uygulama sonrası kendiliğinden hızlıca emilir ve ellerde pürüzsüz yumuşak bir his yaratır. H..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
El Bakım Kremi Shea Butter
Eller gün içinde en fazla bakıma ihtiyaç duyan bölgelerden biridir. BioBellinda El Bakım Kremi (Shea Butter), geliştirilmiş etkili formülü sayesinde uygulama sonrası kendiliğinden hızlıca emilir ve ellerde pürüzsüz yumuşak bir his yaratır. H..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Ayak Bakım Kremi (Gliserinli)
ün boyu bütün vücudumuzun ağırlığını çeken ayaklarımıza, diğer tüm uzuv ve organlarımız gibi iyi bakmamız gerekiyor. BioBellinda Ayak Bakım Kremi Gliserinli, özel formülünde yer alan mineraller ve yağlarla ayak sağlığı bakımından ihtiyaç duyduğun..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
El Bakım Kremi (Süt Ve Bal Özlü)
Günlük hayatın içerisinde neredeyse bütün işlerimizi hallederken kullandığımız ellerimiz, bakımı fazlasıyla hak ediyor. BioBellinda El Bakım Kremi süt ve bal özleriyle ellerinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Bal ve Süt Özleriyle Ellerinizi ..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Nemlendirici Vücut Kremi
Her cilt neme ihtiyaç duyar. Düzenli olarak cilt bakımı yapmak, cildinizin ihtiyacı olan nem takviyesini de karşılamak anlamına gelir. Cildiniz yeterli nemi alamadığı takdirde kurumaya, çatlamaya ve pullanmaya başlayabilir. Bu problemlerin önüne geçmek ve cildiniz..
67,00 ₺Vergiler Hariç:67,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Anti Selülit Kremi
Selülit, cilt yüzeyinin çukurlu bir görünüme yani halk arasında söylendiği gibi "portakal kabuğu" görünümüne sahip olmasına neden olan bir estetik cilt problemi olarak görülür. Çoğunlukla kalça, uyluk ve ..
70,00 ₺Vergiler Hariç:70,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Siri Vücut Kremi
BioBellinda Siri Vücut Kremi, etkileyici BioBellinda Siri Parfüm kokusunu cildinizde daha yoğun bir biçimde hissettirirken aynı zamanda cilt bakımınızı tamamlayacak son derece özel bir üründür. İçeriğindeki doğal nemlendirici bileşenler sayesinde cildi en ..
50,00 ₺Vergiler Hariç:50,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Alize Vücut Kremi
Kusursuz bir cilt görünümü için doğru bir nemlendirici tercih etmek önemlidir. BioBellinda Alize Vücut Kremi, zengin özlerden oluşturulan formülü ve kolay emilen yapısı ile cildinizi baştan aşağı nemlendirir ve canlandırır. Derinin en alt katmanlar..
50,00 ₺Vergiler Hariç:50,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Ahfa Vücut Kremi
Cildinizin yeterli oranda nemlendirilmesini sağlayarak bütün vücut bölgelerinizde kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kalıcı ve cezbedici kokusu ile BioBellinda Ahfa Vücut Kremi size aradığınız besleyici özelliği vadeder. İçeriğindeki doğal ma..
50,00 ₺Vergiler Hariç:50,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Peeling Jel (Vücut İçin)
Cildinizin ölü derilerden arındırılması ve kan dolaşımının hızlandırılması için tasarlanan vücut peeling'i ile daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. BioBellinda Vücut Peeling'i ile yapacağınız cilt bakımı, cildinizin kaybettiği nemi o..
57,00 ₺Vergiler Hariç:57,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Nemlendirici Yüz Maskesi (8 Li Set)
İçeriğindeki doğal özler sayesinde yüz bölgesinde kısa sürede kusursuz bir görünümün ortaya çıkmasına olanak sağlayan BioBellinda Nemlendirici Yüz Maskesi, cilt bakımı rutininizi baştan yaratır. Böğürtlen ve Provitamin B5 özle..
62,00 ₺Vergiler Hariç:62,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Arındırıcı Yüz Maskesi (8 Li Set)
Yüz maskeleri cildin tazelenmesinde en etkili bakım yöntemlerinden biri. Gün içerisinde havayla teması neticesinde dolan gözeneklerini kirden arındırmak için doğal ve etkili bir yöntem olan BioBellinda Arındırıcı Yüz Maskesi uygulamayı ihmal etmeyin. Cildi..
62,00 ₺Vergiler Hariç:62,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Makyaj Temizleme Suyu
Makyaj kalıntıları gün sonunda etkili bir yüz temizleme rutini ile ciltten tamamen arındırılmadığında, gözeneklerde birikerek siyah nokta oluşumuna neden olabilir. Rutin ve etkili bir cilt bakımı uygulanmayan ciltte gözenek görünümü artabilir ve olası cilt pro..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Arındırıcı Sıkılaştırıcı Tonik
BioBellinda Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Tonik, ciltte biriken kirleri açığa çıkaran ve gözenekleri derinlemesine temizleyen bir yüz temizleme losyonudur. Yağlı ve karma ciltlerde sıklıkla görülen parlama ve yağlanma problemleri ile savaşmakta etkilidir. Siz de cildi..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Peeling Jel
Cilde düzenli aralıklar ile peeling uygulamak, cildi ölü deri tabakasından arındırılarak hızla yenilenmesini sağlar. Ölü hücrelerden arınmış bir ciltte kan dolaşımı hızlanır ve cilt daha sağlıklı bir görünüme kavuşur. Siz de cildinizdeki parlamalardan, aş..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Yüz Temizleme Jeli
Cildiniz gün boyunca hava kirliliği, makyaj, toz, yağ gibi birçok dış faktöre maruz kalır. Düzenli ve etkili bir yüz bakımı uygulamadığınız takdirde, gözeneklerinizde biriken kir ve yağ kalıntıları cildinizin sağlığını tehdit edecek noktaya gelebilir. Pürüzs..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Nemlendirici Dudak Balmı
Mükemmel Formül, Olağanüstü Sonuç   BioBellinda Nemlendirici Dudak Balmı, zengin bileşenleri ile narin dudak yüzeyi için hassas ve kapsamlı koruma ve bakım sağlamaya yardım eder. Gün boyu yumuşak, pürüzsüz ve nemli dudaklar i&cced..
23,00 ₺Vergiler Hariç:23,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Glycolic Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi (25+)
Cildimizin birçok ihtiyacı vardır ve bu ihtiyaçları karşılamak adına kullanılan farklı farklı ürünler bulunur. Yaş ilerledikçe ciltte kırışıklıklar ve lekeler meydana gelir ve yaşlanmaya karşı kremler hayatımıza girer. Bu kremlerden en önemli işleve sahip olanlardan bir tanesi de göz çevresi bakım k..
125,00 ₺Vergiler Hariç:125,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 110 (5 Sayfa)

Yüz & Vücut Bakımı

Sağlığın sadece beslenme ile olmadığını ve kişisel bakım ürünleri sayesinde yüz ve vücut bakımı da gerekli olduğunu bilmek gereklidir. Cildinizin de sağlıklı olması ve nefes alması için bakımın şart olduğunu söyleyebiliriz.

Yüz & Vücut Bakımı

Sağlıklı bir bedene sahip olmak için beslenmeniz dışında yüzünüz ve vücudunuzla ilgili temizlik, nemlendirme, maske ve arındırma gibi işlemleri ihmal etmeyiniz. Özellikle gün içinde yoğun bir şeklide ev dışında olmak, sürekli makyaj yapmak ve kirli havaya maruz kalmak cildinizde büyük yıpranmalara neden olur. Bu nedenle sağlığınıza özen göstererek cilt tipinize uygun olan ürünler ile bakım ve onarımı gerçekleştirmelisiniz. Yüz ve vücut bakımını rutin hale getirmek çok önemlidir. Bunu da yaparken cildinize uygun ihtiyaçların neler olduğunu bilmeniz gerekir. online alışveriş size tüm ihtiyaçları sunmaktadır. Kategorilerde yer alan ve her tüp cilde göre düzenlenen bakım ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Yüz & Vücut Bakımı Modelleri

Cilt bakımınızı tam anlamıyla doğru bir yöntemle yapmak için ilk aşama temizlikten geçmektedir. Öncelikle cildinizi temizlemeniz gerekiyor. Yüzünüzde makyaj veya güneş koruyucu bir krem varsa ilk önce makyaj temizleme suyu veya temizleme yağı yardımıyla arındırma yapmalısınız. Yüzü yıkama ürünleri ile temizlendikten sonra tonik kullanarak pamuk veya parmaklarla tampon şeklinde cilde uygulanmalıdır. Bir diğer metot peelingdir. Bu işlem ölü hücrelerden arındırır. Kil ve siyah maske de siyah noktalar için idealdir. Serum ve ampuller, yüz bakım kremi, nemlendiriciler de cildiniz için gerekli olan ürünlerdir. Yüz gibi vücut sağlığının da önemi büyüktür. Sağlıklı yaşam için bu önemlidir. Online alışverişte yer alan birçok çeşidiyle vücut bakım kremlerini bulabilir, sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz. Cilt tipinize uygun sabunlar, kremler, losyonlar, yağlar gereksiniminizi kolaylıkla sağlayacak seçenekler sunuyor. 

Yüz & Vücut Bakımı Fiyatları

Yüzünüzün arınmış ve temiz olması, vücudunuzun da aynı şekilde bakımlı ve nefes alıyor olması kendinize olan özgüveni de artıracaktır. Parlak ve canlı bir cilt, hoş kokular içinde bir beden ile çok daha mutlu hissedeceksiniz. Sitemizde bulabileceğiniz yüz ve vücut bakım ürünleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliktedir. Günün yorgunluğu ve stresine inat düzenli olarak yapacağınız bakımlar sayesinde kendinizi çok daha zinde hissedeceksiniz. Sitemizin çok uygun fiyatları sayesinde en ucuz kişisel bakım ürünlerine sahip olabilirsiniz.