Menu
Sepet

Çeyiz

Çeyiz Ürünleri ve Fiyatları

Çeyiz kategorisinde, Çeyiz İç Giyim, Çeyiz Nişan Sandığı, Çeyiz Makyaj Seti gibi toplamda 18 kategoride 932 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

 Kom Tight Şort Boxer %47 Pamuk %47 Modal %6 Elastan   BX0850401 Vücuda değen tüm kısımlar pamuk olup lycra özelliği sayesinde vücudu sıkmadan sarar. Paçaların içlerindeki lastikler sayesinde çamaşır pantolon içinde toplama yapmaz. Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, ..
112,37 ₺ Vergiler Hariç:112,37 ₺
 Kom Scott Atlet %47 Modal %47 Koton %6 Lycra karışımlı atlet   Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kulla..
72,12 ₺ Vergiler Hariç:72,12 ₺
Kom Nobre V Yaka Sıfır Kol Erkek Atlet V yaka erkek atleti, %100 Pamuk atlet Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üreti..
58,32 ₺ Vergiler Hariç:58,32 ₺
Kom Nick Sıfır Kol Erkek Atlet, Sıfır kol erkek atlet Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç..
99,84 ₺ Vergiler Hariç:99,84 ₺
Kom Leo Şort Boxer   %47 Modal %47 Koton %6 LycraVücuda değen tüm kısımlar pamuk olup lycra özelliği sayesinde vücudu sıkmadan sarar. Paçaların içlerindeki lastikler sayesinde çamaşır pantolon içinde toplama yapmaz. Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdikler..
69,82 ₺ Vergiler Hariç:69,82 ₺
Kom Henry Atlet Paket EA0900901 %100 Pamuk atlet. Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik,, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretil..
54,87 ₺ Vergiler Hariç:54,87 ₺
KOM ERKEK İÇ GİYİM PAUL 2Lİ SLİP KÜLOT güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmam..
72,12 ₺ Vergiler Hariç:72,12 ₺
Pamuk ipliğinin en lüks ve kaliteli hali olan %100 merserize koton kumaş ile üretilmiştir. Daha dayanıklı ve yüzeyi pürüzsüzdür. Kumaşın inceliğinden ötürü giyimi konforlu ve rahattır. Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Or..
152,62 ₺ Vergiler Hariç:152,62 ₺
Kom Arsenal Şort Boxer tekli paket Vücuda değen tüm kısımlar pamuk olup lycra özelliği sayesinde vücudu sıkmadan sarar. Paçaların içlerindeki lastikler sayesinde çamaşır pantolon içinde toplama yapmaz. %47 Modal %47 Pamuk %6 Elastan   Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günlerini..
75,57 ₺ Vergiler Hariç:75,57 ₺
Kom Ariel Erkek Slip 2'li Avantajlı Paket   Vücuda değen tüm kısımlar pamuk olup ürün allerji testine tabii tutulmuştur. Vücudu sıkmadan toparlayıcı özelliğe sahip slip. Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve ..
100,87 ₺ Vergiler Hariç:100,87 ₺
44SL60071 %84 MODAL %11 NYLON %5 ELASTHAN Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir madde..
58,32 ₺ Vergiler Hariç:58,32 ₺
44BX60251 %84 MODAL %11 NYLON %5 ELASTHAN Ceyyiz güvencesi ile Hediyelik, Kullanımlık, Özel Günleriniz için Size ve sevdiklerinize, Aynı Gün Kargolanır. Orjinal marka ve paketinde gizli ambalajlı olarak gönderilir.  Anti Alerjik Metaryaller Kullanılarak Üretilmiştir, sağlığa zararlı hiç bir madde..
69,82 ₺ Vergiler Hariç:69,82 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 932 (78 Sayfa)

Kız çocuğu olan her aile kızları için çeyiz hazırlama hayalini yaşarlar. Evlenme yaşına gelen kızlar için özel olarak hazırlanan çeyizlikler kültürümüzün de önemli bir geleneğidir. Günümüz online alışverişinde hiç zorlanmadan en güzel çeyiz seti modellerini bulabileceksiniz.

Çeyiz

Evlilik öncesinin telaşı özellikle gelinin ailesinde fazla olur. En önemli detayların başında gelin çeyiz paketi hazırlığıdır. Kız tarafının bu hummalı hazırlığı içinde olmazsa olmaz olan setler için günümüz online alışverişi her türlü detayı düşünmüştür. İhtiyaç duyulacak tüm parçaların içinde yer aldığı çeyiz için birçok farklı renk ve modellerde ürünler yer almaktadır. Hayatınızın en güzel gününe hazırlanırken eksiksiz bir şekilde en iyi kalitede bir çeyizle evlenmek istersiniz. Size bu hayalinizi online satış en güzel şekilde gerçekleştirmektedir. Farklı renk ve işlemelerde çok özel ürünleri bu platformda bulabileceksiniz.

Çeyiz Modelleri

Çeyiz hazırlığı içinde olanlar için günümüz alışveriş sistemi olan online satış ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. Gelenek ve görenekler içinde önemli bir yeri olan düğün öncesi hazırlığında birçok eşya, tekstil ve beyaz eşya alımına gidilir. Çok özel bir yeri olan gelin çeyiz seti içinde de yeni bir yaşama başlayacak çiftler için gerekli ürünler bulunur. En güzel işlemelerle seccade takımları da bu özel hazırlıkta mutlaka yer almaktadır. Kişisel zevkinize göre seçeceğiniz tekstilden tutun da mutfak gereçleri kadar birçok gerekli parçayı düğün öncesinde almanız gerekmektedir. Farklı renklerde üretilen sandık modelleri de muhteşem bir görüntü sunmaktadır. Gelin sandıkları da kültürümüzün önemli bir parçası olup farklı model seçenekleriyle artık online satıştan temin edilebilmektedir. Çeyiz hazırlığına girdiğiniz zaman size en iyi fikirleri ve ürünleri sitemiz sunacaktır. Seccade seti takımlarından her türlü ihtiyacınıza kadar birçok seçenek zevkli bakış açınızla birleşecek, mutlu ve huzurlu bir şekilde düğününüzü gerçekleştireceksiniz.

Çeyiz Fiyatları

Çeyiz modelleri fiyat konusunda değişiklik gösteriyor. Ürün kumaşları ve farklı işlemeleri fiyatlarda farklılık yaratıyor. Büyük masraflar içinde olmanız ve hazırlıklardan dolayı zahmetsizce alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. Sitemizin çok uygun fiyat aralıkları, indirimler ve kampanyalar size çok büyük destek sağlayacaktır. Zevkinize ve mobilyanıza uyum yanında kullanmaktan çok mutlu olacağınız çeşitler sitemizin ekonomik uygulamasıyla çok daha keyif verici olacaktır.