Menu
Sepet

Fondöten

Fondöten Çeşitleri ve Fiyatları

Fondöten kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Gün boyu kalıcılık sunan fondötenler işinizi kolay hale getirecektir. Çünkü bu sayede sürekli olarak makyajı tazelemeniz gerekmez. Fondöten makyajı sabit hale getirir ve hoş bir görünüme imza atmanızı destekler. Bunun yanı sıra: Cilt üzerindeki kusurları kapatmak için temin edilebilir. Pürüzsüz ve doğal bir görünüm kazanmanız sağlanır. Bunun için maske etkisi yaratan fondötenlerden uzak durmak gerekir. Aksine hava aldıran daha sağlıklı ürünlere yönelmeniz faydalı olacaktır. Cilt sağlığı açısından bu özellikleri dikkate alarak fondöten tercihinde bulunmak gerekir.

Fondöten

Çeşitli cilt sorunlarına dair fondöten ile mutlu olmak sizin elinizde. Örneğin cildinde parlamadan şikayetçi olanlara uygun fondötenler bulunmaktadır. Matlık sunan ürünler sayesinde parlamadan kurtulmanız uzun sürmez. Gün boyu mat ve doğal bir görünüme imza atarsınız. Parlama kadar yağlanma da ciddi sorunlar arasında boy gösterir. Yağlı görünümlerden uzaklaşmak isteyenlere mat fondötenler eşlik eder. Matlık sayesinde cilt daha sağlıklı ve hoş bir görünüm kazanır. Üstelik gün boyu bu görünüm ile beğeni toplamanız mümkün hale gelir.

Fondöten Çeşitleri

Kremsi ya da daha yoğun olan fondöten alternatifleri bulunuyor. Cildi kuru olanlar kremsi yapıya sahip olan ürünlere yönelebilir. Yağlı ciltlere ise daha mat ve yoğun olan fondötenler eşlik edecektir. Cilt tipine göre hepsi arka arkaya sıralanır. Fondöten tonlarını da değerlendirmeniz sağlanır. Cilt ile fondöten arasında ton farkının olmaması gerekir. Öncelikle cilt yapısına ve rengine uygun olan ürünlere yönelmeniz önem arz ediyor. Ancak bu şekilde istediğiniz görünüme sahip olur ve gün boyu kendinizi iyi hissedersiniz.

Fondöten Fiyatları

Fondötenler farklı içeriklere ve özelliklere sahiptir. Bu durum fiyatlarına etki eder ve merak edenlerin hepsine göz atması sağlanır. Öncelikle ürünlerin özelliklerini ele alarak aradığınızı bulmanız uzun sürmez. Hemen arkasından ise fiyatlarını kıyaslamak sizin elinizde. Cildin ihtiyacı olan çeşitli asitlere veya minerallere sahip olan fondötenler mevcuttur. Yine içeriğine eklenen tüm bu malzemelere karşı fiyatların değiştiğini unutmamak gerekir. Kısacası ürünlerin özelliklerinden kullanım talimatlarına kadar tüm hususları ele alarak fiyatları değerlendirmeniz mümkün olacaktır.