Menu
Sepet

Flash Bellek

Flash Bellek Çeşitleri ve Fiyatları

Flash Bellek kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Flash Bellek

USB bellek olarak da bilinen Flash Bellek, her türlü dijital veriyi çok iyi bir şekilde ve ömür boyu saklamasıyla dikkat çekiyor. Farklı birçok materyali içine alabilen bu özel aygıtın en güzel modellerine sitemizden ulaşın.

Flash Bellek

Dijital çağın birçok farklı buluşu önümüze getirmesi, hayatımızı da kolaylaştırıyor. Artık birçok kişi cep telefonu ya da buna benzer ürünlerle fotoğraflar çekiyor. Bunların taşınması ya da bir yere aktarılabilmesi ise çok zor değil. Çünkü flash bellek, bu işlem için özel olarak üretildi. Sadece fotoğraf taşımayan ürün; kapasitesine göre film, video, mp3, belge ve doküman transferi için de son derece uygun. Bilgisayarın özel olan yerine takılarak kullanılan flash bellek, hayatımızı çok kolay bir hale getiren ürünlerin başında gelmekte. Bunun değişik türleri, farklı kapasiteleri var. Tümünü sitemizde bulabilme şansına sahipsiniz.

Flash Bellek Modelleri

Flash bellek denildiği zaman ilk olarak akla kapasite geliyor. Çok geniş materyalleri hem taşımak hem de transfer etmek isteyenler, sitemizden seçim yapabilirler. Terabayt olarak ifade edilmiş ürünlerimiz, depo görevi görmesiyle öne çıkıyor. Aynı zamanda hem gigabayt hem de megabayt olarak bilinen daha farklı kapasiteler de var. Nerede ve niçin kullanacağınıza karar verdikten sonra seçiminizi bunların içinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimiz aynı zamanda şifre korumalı ve şifre korumasız olmak üzere de ikiye ayrılmakta. Mobil cihaz uyumluluğu konusunda birden çok opsiyon var. Apple IOS, Windows, Android için özel flash bellekler sitemizde satılıyor. Çıkış ve giriş portları konusunda çeşitlilik söz konusu. Micro, Apple Lightning, Kablosuz Wi fi, USB 3.1 ve fazlasını bulmak mümkün. Ürünlerin renk ve malzemesi de değişiyor. Demir, plastik gibi farklı malzemelerden yapılmış olanlar özel sayfamızda. Gri, siyah, kırmızı, platin ve daha birçok renkten üretilmiş flash bellekler son derece şık ve aynı zamanda kullanışlı.

Flash Bellek Fiyatları

Flash bellek almak isteyenler, bunu çok ucuz ve herkes için uygun olan fiyatlar üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Hızlı kargo sayesinde çok fazla beklemeden ürüne sahip olacak, hemen kullanmaya başlayacaksınız.