Menu
Sepet

Sıvı & Jel Deterjan

Sıvı & Jel Deterjan Ürünleri ve Fiyatları

Sıvı & Jel Deterjan kategorisinde, toplamda 4 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Ultra Konsantre Çamaşır Beyazlatıcı 750 gr
Beyazlığını yitirmiş ve zamanla grileşen çamaşırlarınızı ilk günkü haliyle korumak zor bir iştir. Bembeyaz çamaşırlar çoğu kadının hassas olduğu bir konudur. Severek aldığınız kıyafetlerinizin rengini korumak ve yıpratmadan temizliğini yapmak için fazladan harcanan zaman ve emek birçok kadının ortak..
47,00 ₺Vergiler Hariç:47,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Çamaşır Deterjanı 700 ml
Koyu renkli çamaşırlar yıkana yıkana zamanla rengini ve parlaklığını kaybeder. Oysaki doğru ısıda ve doğru deterjanla yıkamak koyu renkli çamaşırların ilk günkü canlılığını ve parlaklığını korumasını sağlar. BioBellinda Koyu Renklilere Özel Konsantre Sıvı Matik Ça..
76,00 ₺Vergiler Hariç:76,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Biyomoleküler Konsantre Sıvı Matik Deterjan 700 ml
Sıvı çamaşır deterjanları, su içinde daha kolay çözülme, çamaşırlarda ve makinede tortu bırakmama gibi pek çok avantaja sahip. Bu nedenle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. BioBellinda Biyomoleküler Konsantre Sıvı Matik de, biomolek&uu..
91,00 ₺Vergiler Hariç:91,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Oksijenli Çamaşır Suyu 700 ml
Bulunduğunuz tüm ortamlarda etkili ve güvenilir temizlik sağlayan BioBellinda Klorsuz Çamaşır Suyu özel formülü ile en zorlu lekelerle ve kirlerle etkin bir şekilde savaşır. Sahip olduğu aktif oksijen teknolojisi ile çamaşır suyunun kullanılabildiği tüm y&..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)