Menu
Sepet

Çamaşır Yıkama

Çamaşır Yıkama Ürünleri ve Fiyatları

Çamaşır Yıkama kategorisinde, Leke Çıkarıcı, Sıvı & Jel Deterjan, Toz Deterjan gibi toplamda 4 kategoride 6 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

OXI POWER BEYAZLAR İÇİN Beyazlatma etkisi ile çamaşırlarını beyazlatır. Çamaşır suyu etkisi olamadığı için renk açma yapmaz. Etkisini tek ölçekte gösteren özel formülüyle Oxi Power, çamaşırlarınızda gözle gör&u..
80,00 ₺ 70,00 ₺ Vergiler Hariç:70,00 ₺
BİTKİSEL KONSANTRE ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI 1000 ml (40 yıkama). Alerjensiz Esans Kullanılmıştır. Bitkilerden Elde edilen Hammaddeler Kullanılmıştır. SLS, SLES, Paraben, Fosfat, Formaldehit, Klor, GDO gibi zararlı kimyasallar ve boyar maddeler kullanılmamıştır. ..
74,00 ₺ 62,00 ₺ Vergiler Hariç:62,00 ₺
Bir içeren doğal mineral çamaşır hijyen solüsyonu. En düşük ayarda bile yüksek derecede yıkama gibi hijyen sağlar çamaşırlarınızı korur miktoplrdan arındırır. Kullanım: çamaşır Makinesi ön yıkama deterjan bölümüne 1 kapak (40 ..
30,00 ₺ 21,00 ₺ Vergiler Hariç:21,00 ₺
BİTKİSEL KONSANTRE ÇAMAŞIR YUMUŞATICISI 1000 ml (40 yıkama). Alerjensiz Esans Kullanılmıştır. Bitkilerden Elde edilen Hammaddeler Kullanılmıştır. SLS, SLES, Paraben, Fosfat, Formaldehit, Klor, GDO gibi zararlı kimyasallar ve boyar maddeler kullanılmamıştır. ..
75,00 ₺ 62,00 ₺ Vergiler Hariç:62,00 ₺
BİTKİSEL MİNERALLİ KREM TEMİZLEYİCİ Bitkisel Mineralli Krem Temizleyici ile temizlenmesi zor yüzeyleri zahmetsizce, kalıntı bırakmadan ve  çizmeden temizleyebilirsiniz. Evinizin her yerinde güvenle kullanabilirsiniz. Amonyak içermez. Üretiminde  hindis..
58,00 ₺ 48,00 ₺ Vergiler Hariç:48,00 ₺
BİTKİSEL LEKE ÇIKARICI SLES, SLS, Paraben, Fosfat, GDO, Klor, Formaldehit gibi zararlı kimyasallar ve boyar madde içermez. Kullanım Talimatı: Lekenin üzerine püskürtünüz birkaç dakika bekledikten sonra uygulama yaptığınız bölgeye uygun bir ..
80,00 ₺ 70,00 ₺ Vergiler Hariç:70,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Çamaşır Yıkama

Tertemiz ve mis gibi kokan çamaşırlara sahip olmak için doğru ürünleri kullanmak gerekmektedir. Hem hijyen hemde canlılığından bir şey kaybetmeyen çamaşırlar için kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen çamaşır yıkama ürünleri kullanmalısınız.

Çamaşır Yıkama

İnatçı kirler ve kokulardan kurtulmak için çamaşır deterjanı kullanmanız gerekmektedir. Lekeler, kokular ve kirden uzaklaşmak için birçok temizlik ürünü kullanırsınız. Önemli olan seçeceğiniz ürünün en güvenilir olmasıdır. Kıyafetler zaman içerisinde gerek sudaki kireçten gerekse diğer faktörlerden ötürü renk değişimine uğrarlar. Birçok kaliteli materyaller ile onları ilk günkü görünümünde tutabilirsiniz. Online alışveriş imkanları sayesinde toptan deterjan alarak hem daha ekonomik hem de daha verimli davranmış olursunuz. birçok yan ürün de kirli giysilerin en güzel temizliğe sahip olmasında destek olmaktadır. 

Çamaşır Yıkama Ürünleri Modelleri

Online alışveriş kolaylığı evinizin her köşesi için kullanabileceğiniz her türlü imkanı size sağlamaktadır. Ev hanımlarının veya çalışan bayanların en büyük zorluğu sürekli çıkan kıyafet ve genel ev tekstil ürünlerinin temizliğidir. Çamaşır makinesinin kolaylığı sayesinde artık daha çok kolaylaşan hayat en iyi ürün kalitesiyle de hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Çamaşır makinesi veya elde yıkama için kullanabileceğiniz toz deterjan çeşitleri de evinizin olmazsa olmazıdır. Bazen makineye koyulmayan kıyafetler için elde yıkama gerekecektir. Böyle durumlarda toz deterjanın elinizin altında olması gerekir. alacağınız ürünleri ister toptan ister tek olarak alabilir, internet satışının kolaylığından faydalanabilirsiniz. Temizlik ve hijyen için çamaşırlarınıza uyumlu doğru deterjanı seçmeniz önemlidir. bunu yapmanız halinde tüm giysileriniz ve diğer yıkanabilen tekstil, çarşaf, nevresim, halı vs gibi ürün çeşitleriniz her zaman temiz ve hijyenik olacaktır.

Çamaşır Yıkama Ürünleri Fiyatları

Evlerin olmazsa olmazı olan çamaşır derdi günümüzde oldukça kolay ve ekonomik şekilde çözümler bulmaktadır. Online alışverişten alacağınız deterjan seti veya diğer yan ürünler hem ekonomik hem de en iyi markaların garantisindedir. Sitemizin ayrıcalıklı seçeneklerini kullanarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilir anında satın alabilirsiniz. Deterjanlar, yumuşatıcılar ve ihtiyaç duyduğunuz her şey ödeme kolaylıkları ve indirimler ile beğeninize sunulmaktadır. Evinizden hiç çıkmadan ve siz zahmete girmeden siparişinizi anında değerlendiriyor ve adresinize teslim ediyoruz.