Menu
Sepet

Bebek Bezi & Islak Mendil

Bebek Bezi & Islak Mendil Modelleri ve Fiyatları

Bebek Bezi & Islak Mendil kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Hamilelik süresince etrafınızdaki kişilerden birçok tavsiyeler veya nelere ihtiyaç duyacağınız konusunda fikirler alabilirsiniz. Bunu yapmanız da çok doğaldır fakat internet alışverişinin verdiği mükemmel hizmet sayesinde kendi zevkinizi yansıtacak tüm ürünlerini bulabilirsiniz.

Bebek Bezi & Islak Mendil

Bebeğinizin tuvalet alışkanlığı kazanana kadar geçen süreçte en çok ihtiyaç duyacağınız ürün bebek bezidir. Bir yandan cildinin kuru kalması ve pişik olmamasını sağlamak bir yandan da ıslaklığa ve kirliliğe tek çare olması açısından bebek bezi kullanımı kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Bu nedenle doğumdan sonra uzun süre kullanacağınız bezler ve ıslak mendil seçenekleri en doğal ihtiyaçlarınız arasında yer alacaktır. Çocuğunuzun sağlıklı gelişiminde seçeceğiniz bebek bezlerinin ve kullanacağınız ıslak havlu çeşitlerinin önemi oldukça büyüktür.

Bebek Bezi & Islak Mendil Çeşitleri

Anneler bez kullanımında elbette ki en iyi kalitedeki ürünleri tercih etmek isterler. Kullanacağınız ürünün cilt yapısına uyumu, iyi kavraması ve sızıntı yapmaması ile pratik kullanımı da oldukça önemlidir. Bebeğinizin genel fiziki yapısına göre de seçim yapmanız gerekir. Çok hareketli bir çocuğa sahipseniz daha çok külot şeklindeki ürünleri, küçükse ve hareketleri daha sınırlıysa yan bantlı ve öne doğru yapıştırmalı bebek bezi kullanmanız uygun olacaktır. Kullanacağınız bezlerin paketleri üzerinde kilo ile ilgili açıklamalar bulunmaktadır. Satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi de budur. Kilo aralıklarına göre uyumlu olan seçimi yapmanız gerekir. Aksi takdirde ya sıkacak ve oldukça zarar verecek ya da bol kaldığı için sızıntı meydana gelecektir. Bu da hiç hoşunuza gitmeyecek sonuçlar yaratacaktır. Islak havlular da alt değişirken kullanacağınız ürünlerdir. Dışkı kalıntılarının temizliği, ıslaklığın temizlenmesi için ıslak havlu kullanmanız gerekmektedir. Kimyasal içeriklerin zararını düşünerek seçiminizi dikkatli yapmalısınız.

Bebek Bezi & Islak Mendil Fiyatları

Her markaya göre değişim gösteren bebek bezi ve ıslak mendil fiyatları sitemiz ürünlerinde oldukça uygun fiyat aralıklarında size ulaşmaktadır. Ayrıca bizi takip ederek bebek bezi indirimleri konusunda da bilgi sahibi olacak ve masraftan kurtulmuş olacaksınız. Bebeğinizin büyüme ve gelişme sürecinde sağlık ve hijyen de çok önemlidir. Bu nedenle aldığınız ürünün en uygun olmasına özen göstermelisiniz. Cildine zarar vermeyen ıslak mendil kullanmalı ve kilosuna uygun bebek bezi almanız önemli bir ayrıntı olacaktır.