Menu
Sepet

Abiye Çanta

Abiye Çanta Modelleri ve Fiyatları

Abiye Çanta kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Özel günlerde kadınların tercih ettiği abiye kıyafetlerin her daim çok uyumlu ve şık olması istenilen ilk şey. Bunu yapabilmenin yolu ise abiye çanta ile kombini tamamlamaktan geçiyor. Sitemizde en kaliteli modellere erişebilir, beğeninize göre göz alıcı bir abiye çantayı satın alabilirsiniz.

Abiye Çanta

Abiye çanta, en çok kullanılan aksesuarların başında geliyor. Çift yönlü işlevselliği sayesinde beklentileri tamamen karşılıyor. Özel bir davete ya da geceye gittiğiniz zaman her daim şık olmak sizin en büyük hakkınız. Bunu gerçekleştirebilmek ise yapmış olduğunuz kıyafet ve çanta tercihiyle direk alakalı. Bir abiyenin çantasız olması kesinlikle düşünülemez. O halde yapacağınız şey, giydiğinize uygun, üstünde yakışıksız durmayan bir abiye çantaya sahip olmak. Gerek klasik gerekse daha modern çizgilere sahip birçok model sizleri bekliyor. Böylelikle hem tarzınızdan taviz vermeyecek hem de şık görünümünüzle ilgi odağı olmayı başaracaksınız.

Abiye Çanta Modelleri

Abiye çanta, günlük hayatta kullanılan çantalarla kıyaslandığı zaman çok daha farklı olan özellikleriyle öne çıkıyor. Boyut olarak çok büyük yapıda olmayan bu ürünlerin, bir ya da birden fazla bölmeleri var. Böylelikle taşınacak materyallerin muhafaza edilmesi konusunda bir sıkıntı çıkmıyor. Bunun yanı sıra sahip olduğu askı, kesinlikle tamamlayıcı bir detay. Zincirden imal edilmiş olan askılar, şık ve sıra dışı bir hava katıyor. Bazı modeller ise sadece elde taşıyabilir özelliğiyle öne çıkmakta. Aynı zamanda kulplu olan çantalar da söz konusu. Böylelikle çantanın taşınabilmesi daha kolay bir hal alıyor.

Uzun yıllar boyunca parlaklığından ve zarafetinden bir şey kaybetmeyen çantalarda kullanılan malzemeler değişiklik gösteriyor. Hakiki deri, en çok tercih edilenlerin içinde. Son dönemde öne çıkan mantar derisi ise kadınlar için daha farklı bir opsiyon.

Abiye Çanta Fiyatları

Abiye çanta siparişini, kurmuş olduğumuz başarılı online sistem sayesinde hemen verebilirsiniz. Üyelik sonrasında sepete ekleyeceğiniz ürünlerin fiyatının el yakıcı olmaması sizler için büyük bir fırsat anlamına geliyor. Beğenmeme gibi bir durum olduğunda ise iade işlemlerinizi 7 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hızlı kargo seçeneği söz konusu.