Menu
Sepet

Baharat Takımları

Baharat Takımları, Setleri ve Fiyatları

Baharat Takımları kategorisinde, toplamda 17 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Somon El Boyaması Çıtır Desen Şekerlik
incecik porselen üzerine orjinal altın tozu ile elde boyanmaktadır  mükemmel işçilik eseri nadide evladiyelik parçadır   1adet kapaklı şekerlik 7 iş gününde kargoya verilir  El işçiliği olduğundan değişim veya iade mümk&uu..
199,00 ₺ Vergiler Hariç:199,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Bebe Mavi El Boyaması Çıtır Desen Şekerlik
incecik porselen üzerine orjinal altın tozu ile elde boyanmaktadır mükemmel işçilik eseri nadide evladiyelik parçadır  1adet kapaklı şekerlik7 iş gününde kargoya verilirEl işçiliği olduğundan değişim ve iade mümkün değildir ..
199,00 ₺ Vergiler Hariç:199,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Lacivert El Boyaması Çıtır Desen Şekerlik
incecik porselen üzerine orjinal altın tozu ile elde boyanmaktadır mükemmel işçilik eseri nadide evladiyelik parçadır  1adet kapaklı şekerlik7 iş gününde kargoya verilir el işçiliği olduğundan değişim veya iade mümkün değildir ..
199,00 ₺ Vergiler Hariç:199,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Damalı Emaye Saklama Kavanozu
Damalı Emaye Saklama Kavanozu 2 adet kavanoz 12cm yükseklik-10cm çap  10cm yükseklik-10cm çap  Makinede yıkanabilir  Desende solma olmaz   ..
250,00 ₺ 225,00 ₺ Vergiler Hariç:225,00 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Bistro Baharatlık Seti 3 Parça
BHR0016Herbir parçanın ölçüsü 23 (Y) x 11 (Çap) cm ve hacmi 1,95 ml'dir. Ürünler seramikten imal edilmiştir. İçine koyulan malzemenin hava almaması için kapakları silikon vakumludur. Mutfak dekorasyonunuzun tamamlayacısı olacak baharatlıklar The Mia kalitesi ile evinizde! ..
239,99 ₺ Vergiler Hariç:239,99 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Bistro Baharatlık Seti 4 Parça
BHR0015Herbir parçanın ölçüsü 17 (Y) x 8,5 (Çap) cm ve hacmi 0,75 ml'dir. Ürünler seramikten imal edilmiştir. İçine koyulan malzemenin hava almaması için kapakları silikon vakumludur. Mutfak dekorasyonunuzun tamamlayacısı olacak baharatlıklar The Mia kalitesi ile evinizde! ..
239,99 ₺ Vergiler Hariç:239,99 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Baharatlık Seti 3 Parça The Mia Baharatlık Seti 3 Parça
BHR0014Herbir parçanın ölçüsü 23 (Y) x 11 (Çap) cm ve hacmi 1,95 ml'dir. Ürünler seramikten imal edilmiştir. İçine koyulan malzemenin hava almaması için kapakları silikon vakumludur. Mutfak dekorasyonunuzun tamamlayacısı olacak baharatlıklar The Mia kalitesi ile evinizde! ..
239,99 ₺ Vergiler Hariç:239,99 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Baharatlık Seti 4 Parça The Mia Baharatlık Seti 4 Parça
BHR0013Herbir parçanın ölçüsü 17 (Y) x 8,5 (Çap) cm ve hacmi 0,75 ml'dir. Ürünler seramikten imal edilmiştir. İçine koyulan malzemenin hava almaması için kapakları silikon vakumludur. Mutfak dekorasyonunuzun tamamlayacısı olacak baharatlıklar The Mia kalitesi ile evinizde! ..
239,99 ₺ Vergiler Hariç:239,99 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Pantheon Baharatlık Seti 3 Parç The Mia Pantheon Baharatlık Seti 3 Parç
BHR0012Herbir parçanın ölçüsü 23 (Y) x 11 (Çap) cm ve hacmi 1,95 ml'dir. Ürünler seramikten imal edilmiştir. İçine koyulan malzemenin hava almaması için kapakları silikon vakumludur. Mutfak dekorasyonunuzun tamamlayacısı olacak baharatlıklar The Mia kalitesi ile evinizde! ..
239,99 ₺ Vergiler Hariç:239,99 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Pantheon Baharatlık Seti 4 Parça The Mia Pantheon Baharatlık Seti 4 Parça
BHR0011Herbir parçanın ölçüsü 17 (Y) x 8,5 (Çap) cm ve hacmi 0,75 ml'dir. Ürünler seramikten imal edilmiştir. İçine koyulan malzemenin hava almaması için kapakları silikon vakumludur. Mutfak dekorasyonunuzun tamamlayacısı olacak baharatlıklar The Mia kalitesi ile evinizde! ..
239,99 ₺ Vergiler Hariç:239,99 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Dark Tropic Baharatlık Seti 3 Parça The Mia Dark Tropic Baharatlık Seti 3 Parça
BHR0010Herbir parçanın ölçüsü 23 (Y) x 11 (Çap) cm ve hacmi 1,95 ml'dir.Ürünler seramikten imal edilmiştir. İçine koyulan malzemenin hava almaması için kapakları silikon vakumludur. Mutfak dekorasyonunuzun tamamlayacısı olacak baharatlıklar The Mia kalitesi ile evinizde! ..
239,99 ₺ Vergiler Hariç:239,99 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Dark Tropic Baharatlık Seti 4 Parça The Mia Dark Tropic Baharatlık Seti 4 Parça
Stokta Yok
BHR0009 Herbir parçanın ölçüsü 17 (Y) x 8,5 (Çap) cm ve hacmi 0,75 ml'dir. Ürünler seramikten imal edilmiştir.  İçine koyulan malzemenin hava almaması için kapakları silikon vakumludur.  Mutfak dekorasyonunuzun tamamlayacısı olacak baharatlıklar The Mia kalitesi ile evinizde! ..
239,99 ₺ Vergiler Hariç:239,99 ₺
KARGO
BEDAVA
The Mia Baharatlık Seti 4 Lü - Beyaz The Mia Baharatlık Seti 4 Lü - Beyaz
BHR0003Ürünlerin herbirinin ölçüsü 10(Y) x 7(Çap) cm'dir ve 0,35 Lt hacmindedir. Baharatlarınızı koku ve nemden koruyarak güvenle saklama özelliğinde olan baharat setleri şıklığı ile de mutfaklarınıza zerafet katar. Ürün malzmesi seramiktir. ..
179,99 ₺ Vergiler Hariç:179,99 ₺
SADE KAHVE 30 Adet / 5 gr. Kahvenin doyumsuz lezzeti ile Çörekotu'nun sağlık özelliklerinin muhteşem buluşması, Kesin kahve tadını sevenler için özel üretim. Yemek öncesi tükettiğinizde iştah azaltacak, metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi sağlayacak. İçindekiler:  Çözülebilir..
100,00 ₺ 199,00 ₺ Vergiler Hariç:199,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

Yemek yapmayı veya yemek yemeyi daha zevkli hale getirmek için, kullanılacak araçların önemi hayli fazladır. Özellikle mutfakların en büyük gereksinimi olan baharatlık için, kullanım ve görünüm kalitesi bayağı önem taşımaktadır.

Baharat Takımları

Hem kendiniz için hem de evinize gelen misafirlerinizin önüne koymak için, kullanılacak gereçler kalitenizi temsil edecektir. Bu sebeple seçim yaparken birçok ayrıntıya önem vermelisiniz. Ayrıntılar arasında kaliteli ve bilindik marka olması, tasarımının hoş olması ve en önemlisi ekonomik olması sizi zorlamayacaktır. En fazla tercih edilenler arasında porselen baharat takımı gelmektedir. Bunun başlıca nedeni ise uzun süre yeniliğini koruması, kir ve pas tutmaması ve kolay yıkanabilir olmasıdır. Bu tür ayrıntıları diğer gereksinimleri tedarik ederken de düşünmek zorundasınız.

Baharat Takımları Modelleri

Farklı tasarım ve modeller bir gerecin kullanımında hem kolaylık sağlar hem de sunum yapan kişinin zevkini sergilemektedir. Mutfak ve diğer evin bölümlerinde kullanılacak her türlü ürün, ev sahibinin zevkini ve kalitesini dışarıya yansıtan en önemli unsurlardır. Eve gelen misafirin masasına koyulacak olan baharat takımı zevkinizin en büyük göstergesidir. Bu sebeple bu tür küçük ayrıntılar çok önemlidir ve kesinlikle ciddiye alınmalıdır. Her geçen gün üretici firmalar birbirinden farklı model ve tasarımlar geliştirerek, kullanıcıların beğenisine sunmaktalar. Seçim yapmak ve kendi zevklerine uygun olan ürünleri almak tamamen kullanıcının tercihi olmaktadır. Seçim yaparken öncelik nereden alındığı ve kalitesi ile fiyatının ne olduğudur.

Baharat Takımları Fiyatları

İhtiyaç duyulan bir hizmeti alırken ilk olarak kalite göz önünde bulundurulmalı ve ardından fiyatıdır. Ama kaliteyi ucuza almak istiyorsanız kesinlikle birçok yerden araştırma yapmanız gereklidir. Tüketicilerin bu isteklerini iyi bilen Esra Style tamamen orijinal ve kaliteli ürünleri hesaplı bir şekilde ulaştırmaktadır. Firmamız ilk açıldığı günden, günümüze kadar tamamen müşteri odaklı çizgisini sürdürmektedir. Tüketicilerin kaliteyi ucuza kullanabilmesi için, ülkemizin en prestijli firmalarının ürünlerini uygun fiyata satmaktadır. Özellikle mutfak ürünlerinden de indirimler yaparak ucuz baharat takımı ve diğer ihtiyaçları kampanyalı şekilde sergilemektedir. Amacımız halkımıza kaliteyi ve konforu yaşatmak, bunu yaparken tamamen bütçe dostu hareket etmektir.