Menu
Sepet

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri kategorisinde, toplamda 38 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Esbab Çörek Otu Yağı - Kapsül
örek otu, doğanın bize sunduğu, faydaları bakımından en zengin bitkilerden biridir. Çörek otu bitkisinin tohumlarından elde edilen yağlar ile üretilen Esbab Çörek Otu Yağı Kapsülü, takviye edici gıda niteliğindedir. 60 adet kapsül içeren Esbab Çörek Otu Yağı ürününü avantajlı kargo fırsatıyla hemen ..
221,00 ₺Vergiler Hariç:221,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab Aspir Yağı - Kapsül
Çiçekli bir tür olan aspir bitkisinin tohumlarından çeşitli yöntemlerle elde edilen aspir yağının faydalarını kapsül şeklinde sizlere sunuluyor. Takviye edici gıda niteliğindeki Esbab Aspir Yağı kapsülü içeriğinde bol miktarda yağ asitleri bulunur. İçerisinde 60 kapsül bulunan Esbab Aspir Yağı'nı he..
221,00 ₺Vergiler Hariç:221,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab B12 Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül
Yaşam kalitemizi arttırmak ve vücudun fonksiyonlarını tam olarak sürdürebilmesi için vitaminler kilit role sahiptir. Hücre bölünmesinde görevi olan B12 vitamini, vücudunuzdaki birçok aktivite ve fonksiyon için gerekli vitaminler arasında yer alır. Esbab B12 vitamini içeren destekleyici gıda, vücudun..
164,00 ₺Vergiler Hariç:164,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab Demir İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül
Günlük yaşamın yoğun çalışma temposu, özel hayatın hareketliliği, kalabalık kent yaşamı ve daha pek çok etken zamanla bedeninizin yorulmasına sebep olabilir. Bunun üzerine bir de bazı hayati gıdaların vücut tarafından yeterince alınamaması gibi durumlar ortaya çıkarsa yorgunluk, günlük hayatınızın a..
221,00 ₺Vergiler Hariç:221,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab C Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül
Çörek otu, doğanın bize sunduğu, faydaları bakımından en zengin bitkilerden biridir. Çörek otu bitkisinin tohumlarından elde edilen yağlar ile üretilen Esbab Çörek Otu Yağı Kapsülü, takviye edici gıda niteliğindedir. 60 adet kapsül içeren Esbab Çörek Otu Yağı ürününü avantajlı kargo fırsatıyla hemen..
164,00 ₺Vergiler Hariç:164,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab Sarı Kantaron Yağı 100 ml
Doğanın sunduğu sayısız faydalı bitkiler arasında yer alan sarı kantaron özlerinden üretilen sarı kantaron yağı, yaygın olarak kullanılır. Sarı kantaron bitkisi ve çiçeklerinin toplanarak çeşitli yöntemlerle özünün alınmasıyla hazırlanan sarı kantaron yağı, Esbab kalitesiyle 100 ml cam şişe ambalajı..
197,00 ₺Vergiler Hariç:197,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab Keten Tohumu Yağı 100 ml
Keten tohumu bitkisinin preslenerek yağının çıkarılmasıyla elde edilen Esbab Keten Tohumu Yağı, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini içerir. Günlük kullanım tavsiyesine dikkat ederek Esbab Keten Tohumu Yağı'nı takviye olarak almaya başlayın ve etkilerini hissedin! Avantajlı kargo fırsatından yararlanar..
197,00 ₺Vergiler Hariç:197,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab Omega 3 Balık Yağı 100 ml
Gelişim için çok önem taşıyan Omega 3, yağ asitleri bakımından oldukça zengindir. Esbab Omega 3 Balık Yağı, çocukların gelişimleri için günlük Omega 3 balık yağı ihtiyacının karşılanmasına katkıda bulunur. Ürün siparişi verirken avantajlı kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Sağlıklı Gelişim..
221,00 ₺Vergiler Hariç:221,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab Chıa Yağı 100 ml
Son yılların en popüler bitkilerinden olan chia'nın tohumlarının soğuk presten geçirilmesi ile elde edilen chia yağı, beslenme ve kozmetikte sıklıkla kullanılır. Sindirim kolaylığı ve tariflere kolayca uyarlanabilir olması açısından çok yönlü bir bileşendir. Küçük boyutlarına rağmen, chia tohumları ..
254,00 ₺Vergiler Hariç:254,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Esbab Çörek Otu Yağı 100 ml
Çörek otunun faydaları saymakla bitmiyor. Çörek otunu direkt ağza atarak ve çiğneyerek de kullanmak mümkün ancak keskin bir aroması ve tadı olduğu için, yağ haline getirerek tüketmek hem daha kolaydır hem de daha geniş bir kullanım alanı sunar. Esbab kalitesi ile özel tekniklerle üretilen Esbab Çöre..
221,00 ₺Vergiler Hariç:221,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Giresun Sıfır Şeker %100 Fındık EzmesiGiresun Sıfır Şeker %100 Fındık Ezmesi
Giresun fındık ezmesi. sıfır şeker %100 fındıktan oluşan fındık ezmemiz. 300gr ..
42,00 ₺Vergiler Hariç:42,00 ₺
KARGO
BEDAVA
İspir Şeker Fasulye 500 grİspir Şeker Fasulye 500 gr
ispir şeker fasulyesi 500gr. Bu senenin mahsulüdür. ..
32,00 ₺Vergiler Hariç:32,00 ₺
Yumurtalı Kare Ev Makarnası 1 kgYumurtalı Kare Ev Makarnası 1 kg
Organik yumurta, un, su ve tuz ile günlük olarak hazırlıyorum ve doğal yolla sererek kurutuyorum.  Siparişe göre hazırlayıp taptaze şekilde  istenilen adrese teslimatı mevcuttur. Içerisinde kesinlikle koruyucu ve katkı maddesi yoktur tamamen el yapımı ve ev yapımıdır..  İster..
140,00 ₺ 99,99 ₺Vergiler Hariç:99,99 ₺
Kesme Çorba  (Kayseri un çorbası)Kesme Çorba  (Kayseri un çorbası)
Bol yumurtalı OrganikKatkısızKoruyucu içermeyen Doğal Anne Elinden Kesme Çorba siparişleri için mesaj atabilirsiniz 1 kiloluk paketler halinde hazırlayıp kargoyla adresinize teslim ediyoruz  ..
140,00 ₺ 99,99 ₺Vergiler Hariç:99,99 ₺
KARGO
BEDAVA
Kuru Siyah Üzüm 250 gr
KARGO
BEDAVA
Karadeniz Eynesil Çayı 500 gr
Etli Kayseri Mantısı 1 kgEtli Kayseri Mantısı 1 kg
Kayseri'nin meşhur lezzeti olan Etli Kayseri Mantısı %100 yağsız dana eti kıyması ve doğal yumurtalar kullanarak hazırlıyoruz. Mantılarımız 500 gramlık vakumlu paketler halinde olup adresinize bozulma yada yapışma olmadan teslim ediliyor. Sipariş verildiği an itibariyle taze taze hazırlayıp gü..
180,00 ₺ 149,99 ₺Vergiler Hariç:149,99 ₺
Yumurtalı Erişte 1 kgYumurtalı Erişte 1 kg
Bol yumurta, un, su ve tuz ile günlük olarak hazırlıyoruz ve doğal yolla sererek kurutuyoruz.Siparişe göre hazırlayıp taptaze şekilde  istenilen adrese teslimatı mevcuttur.Içerisinde kesinlikle koruyucu ve katkı maddesi yoktur tamamen el yapımı ve ev yapımıdır.. Aileniz ve sevdiklerinizle ..
140,00 ₺ 99,99 ₺Vergiler Hariç:99,99 ₺
KARGO
BEDAVA
Amasya’ya Özel Elma Sirkesi 500 cc
Amasya’ya özel Elma sirkesiDoğal Ev yapımı 70 gün bekletilerek yapılıyor 500 cc ..
38,00 ₺Vergiler Hariç:38,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 38 (2 Sayfa)

Gıda Ürünleri

Her yaşam alanında en büyük gereksinim olan temel gıda ürünleri evinizin olmazsa olmaz ihtiyaçlarındaki birinci maddedir. Beslenme ve sağlıklı yaşam için birçok ürüne sahip olmanız ve tüketmeniz gerekmektedir.

Gıda Ürünleri

Evinizin ve ailenizin en iyi şekilde beslenmesi ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için bütçenizin durumuna göre bir palanlama yapmanız önemlidir. Günlük gıda ihtiyacınız için aile bireylerinin sayısına göre bir denge sağlayıp en iyisini yapmak için çabalarsınız. Yaşamdaki önemi çok değerli olan gıda ürünleri için çok daha avantajlı bir alışveriş sistemi olan online alışverişten karşılanabiliyor. Böylece tüm market ürün çeşitleri için hiçbir zahmete girmeden alışverişinizi online olarak yapabiliyorsunuz. Günümüz teknoloji dünyası birçok yönde olduğu gibi ev için gerekli olan her konuda da hizmet vermektedir. Oldukça avantajlı bir konumda olacağınız online alışveriş özellikle evden çıkamadığınız anlarda imdadınıza yetişecektir. 

Gıda Ürünleri Çeşitleri

Evinizin temel gıda ürünleri için alışverişe gitmek ve telaşa düşmek artık çok geride kaldı. Yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı belirleyerek ve online sistemi kullanarak siparişlerinizi girmek olacaktır. Bilinçli ve sağlıklı alışveriş için doğruluğu kanıtlanmış olan internet alışverişi gelişmiş her toplumda kullanılmaktadır. Gereksinim duyduğunuz ürün, fiyatı, markası ve kalitesi ile bire bir karşı karşıya kalacaksınız. Tek yapmanız ihtiyaç duyduğunuz ürünü alıp sepete atmak olacaktır. Sağlıklı ve güvenilir markaların gıda çeşitleri sizin taleplerinizi karşılamak için kategorilerdeki yerini almaktadır. Son derece sağlıklı ve seçilmiş markaların en iyi ürünleri sizi memnun edecek kalitededir. Önemli bir ürün olan gıda çeşidi için tamamen güvenilirlik ve titizlik içerisinde hizmet sunulmaktadır. 

Gıda Ürünleri Fiyatları

Sitemizden yararlanacağınız tüm detayları sizin ihtiyaçlarınıza göre belirledik. En kolay ve en keyifli gezintiyi yapacağınız sitemizin ürünlerinde tüm gerekli ürünleri karşınızda bulacaksınız. Zamanınızı en güzel şekilde değerlendirmeniz için sizi en büyük zahmetten kurtarıyoruz. Evinizden yapacağınız alışverişle indirimli gıda ürünleri en kısa sürede size ulaşacaktır. Kalite ve ucuzluğu yaşamanız için arabanıza binerek çok uzaklara gitmenize gerek kalmamıştır. Siz evinizde kalın biz kalite ve ekonomik fiyatı ayağınıza kadar getirelim.