Menu
Sepet

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri ve Fiyatları

Gıda Ürünleri kategorisinde, Organik Ürünler gibi toplamda 1 kategoride 16 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Afyon Lokumu SultanDoğal yöntemlerle üretilen, manda kaymaklı lokum.500gr paketiyle. ..
35,00 ₺ Vergiler Hariç:35,00 ₺
Afyon Lokumu KlasikDoğal yöntemlerle üretilen, manda kaymaklı lokum.500gr paketiyle. ..
35,00 ₺ Vergiler Hariç:35,00 ₺
DOĞAL , EV YAPIMI TRABZON TEREYAĞI.1 KG.  ..
60,00 ₺ Vergiler Hariç:60,00 ₺
Bayburt Kuşburnu marmelatı Doğal Ev yapımı 1 Kg  ..
40,00 ₺ Vergiler Hariç:40,00 ₺
Hatay’a özel Hakiki Zeyinyağı Soğuk sıkım Ev yapımı Doğal Genzi yakmaz 0.6 asit oranı 1 litre ..
30,00 ₺ Vergiler Hariç:30,00 ₺
Amasya’ya özel Elma sirkesiDoğal Ev yapımı 70 gün bekletilerek yapılıyor 500 cc  ..
30,00 ₺ Vergiler Hariç:30,00 ₺
Afyon’a özel Özbek Sucukları  500 gramı (kangalı ) ..
35,00 ₺ Vergiler Hariç:35,00 ₺
Gümüşhane Pestili - Giresun Fındık Ezmesi ve Keçiboynuzu Pekmezine Sarılı Gümüşhane Pestili - Giresun Fındık Ezmesi ve Keçiboynuzu Pekmezine Sarılı
Popüler
Gümüşhane pestili ve Giresun fındık ezmesi Keçiboynuzu pekmezine sarılı Doğal Ev yapımı Bol fındıklı 500 gr ..
30,00 ₺ Vergiler Hariç:30,00 ₺
Gümüşhane’ye özel Dut pekmezi Doğal Ev yapımı Şifa deposu 1 litre ..
40,00 ₺ Vergiler Hariç:40,00 ₺
Gümüşhane’ye özel Keci boynuzu pekmezi Doğal Ev yapımı Şifa deposu 1 litre ..
40,00 ₺ Vergiler Hariç:40,00 ₺
Katkısız  Doğal  Ev yapımı  Güneş kurusu  Domates salçası 1 kg ..
28,00 ₺ Vergiler Hariç:28,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Yaşantımızda beslenme ihtiyaçlarımızı karşılamak adına birçok gıda ürünü yer almaktadır. Bunlar kendi içlerinde tuzlu, tatlı veya başka aromalarda olan günlük yeme alışkanlıklarımızda kullandığımız ürünlerdir. Katı ve sıvı gıdalar da tükettiğimiz ürünler içinde genel beslenme ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır.

Gıda Ürünleri

Kendimiz ve yaşamımızdaki bireylerle sürekli tüketmek zorunda olduğumuz gıda ürünleri vardır. Bu ürünleri genellikle mutfağın buzdolabı veya dolaplarında muhafaza ederiz. Yiyeceklerin lezzetini artıran ve yemek yaparken kullandığımız besin çeşitleri yanında pişirilmeden veya katkı gerektirmeden de tüketilen birçok gıda çeşidi vardır. Kuru gıdalar da beslenmede büyük katkı sağlar. Yemekler, çorbalar, bebek mamaları, baharatlar, yağlar ve birçok ürün hayatımızda olmazsa olmazlardır. Bu gıdalar market ürün çeşitleri içinde yer almakta ve alışveriş listesinde sürekli yer alan ürünlerdir. Eksildiği takdirde her alışverişte kontrol edilerek tekrar alınmalıdır.

Gıda Ürünleri Çeşitleri

Sağlıklı bir yaşam sürmek hem kendinizin hem de sevdiklerinizin en önemli önceliği olmalıdır. Bu nedenle gıda ürünleri alırken kaliteli ve sağlığa zarar vermeyecek seçimler yapılmalıdır. Gıdanın içeriği, katkı maddesi olup olmadığı, doğallığı ve kullanım tarihi yanında taze ve vitamin, mineral değeri yüksek ürünlerden oluşmasına dikkat edilmelidir. Sofranıza taşıdığınız ve sağlıklı beslenmede üstlendiğiniz büyük görev ile gıda ürünleri seçiminde kontrollü ve seçici olmalısınız. Online alışveriş sayesinde birçok gıda ürününü evinize taşıyabilirsiniz. Online alışveriş kolaylığında market ürünleri fiyat listesi konusunda da çok rahat hareket edebilirsiniz. Tüm ürünlerin fiyatlarını görerek, inceleyerek ve karşılaştırma yaparak daha bilinçli alışveriş yapmış olursunuz. Sürekli yenilenen ve tazeliğini koruyan bu seçenekler ile mutfağınızın eksiklerini sürekli belirleyebilir ve zahmete girmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Gıda Ürünleri Fiyatları

Sitemizin gıda ürünleri bölümünde sağlıklı yaşamanızı destekleyici ürün kalitesi en üst düzeyde satışlar gerçekleştiriyoruz. Çeşitli gıda çeşitleri arasından seçim yaparken size sunulan kuru yemiş ürünleri, kahvaltınıza keyif katacak reçel veya diğer marmelat ürünleri, çocuklarınızın beslenmesinde önemli yer tutan birçok gıda çeşitlerini bulacaksınız. Birçok ürünü bir arada görerek dilediğinizi alabilirsiniz. Oldukça ekonomik alışveriş sistemi olan online alışverişte hizmetin en kalitelisini ayağınıza getirmekteyiz. Birbirinden kaliteli ve ihtiyaç duyacağınız birçok çeşit indirimli gıda ürünleri olarak sofralarınıza taşınmaktadır.