Menu
Sepet

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri kategorisinde, toplamda 37 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Organik Mısır Unu 1 kg Fırınlanmamış Mısır Unudur. Ekmek yapımına uygundur. ..
15,00 ₺ Vergiler Hariç:15,00 ₺
HOMM REİSHİLİ KAHVE 30 X 2 G ..
95,00 ₺ 65,00 ₺ Vergiler Hariç:65,00 ₺
NİGELLALİFE   KIŞ KAHVESİ (Çörekotu Özlü) 30 Adet / 5 gr Kahvenin doyumsuz lezzeti ile soğuk kış günlerinin vazgeçilmez lezzetlerinden biri olacak. Çörekotu'nun muhteşem faydalarıyla birlikte kahve tutkunları için özel bir lezzet. İçindekiler: Brezilya Kahvesi, Çözülebilir ..
105,00 ₺ Vergiler Hariç:105,00 ₺
TÜRK KAHVESİ 30 Adet / 5 gr Türk kahvesinin doyumsuz lezzeti ile Çörekotu'nun sağlık özelliklerinin muhteşem buluşması. Türk Kahvesinden vazgeçmem diyenlerin damak zevkine hitap eden bir ürün. Sağlıkla ve keyifle... İçindekiler: Türk Kahvesi, Çözülebilir Çörekotu Ekstratı ..
75,00 ₺ Vergiler Hariç:75,00 ₺
NİGELLALİFE  KREMALI KAHVE 30 Adet / 5 gr. Kahvenin doyumsuz lezzeti ile Çörekotu'nun muhteşem buluşması, kremalı kahve tutkunlarına özel bir tat. İçindekiler: Kahve Ekstratı, Çözülebilir Çörekotu Ekstratı, Çözülebilir Krema Ekstratı ..
80,00 ₺ Vergiler Hariç:80,00 ₺
Bitkisel Çay ( Çörekotu Karışımlı) 60 Adet / 1,5 gr. Yağ yakıcı ve tok tutma özelliği olan bitkisel karışımlı çayımıza çörek otu ilave edilerek etkinliği bir kat daha arttırıldı. İdeal kilonuza sağlıklı bir şeklde kavuşabilirsiniz. Her öğün öncesi bir fincan tüketilmesi önerilir.  İçi..
85,00 ₺ Vergiler Hariç:85,00 ₺
Yaş Medine Hurma Buzluk Hurması 500 gr ..
60,00 ₺ 40,00 ₺ Vergiler Hariç:40,00 ₺
Kudüs Etli Hurma 500 gr
Popüler
Kudüs Etli Hurma 500 gr ..
60,00 ₺ 40,00 ₺ Vergiler Hariç:40,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)

Gıda Ürünleri

Her yaşam alanında en büyük gereksinim olan temel gıda ürünleri evinizin olmazsa olmaz ihtiyaçlarındaki birinci maddedir. Beslenme ve sağlıklı yaşam için birçok ürüne sahip olmanız ve tüketmeniz gerekmektedir.

Gıda Ürünleri

Evinizin ve ailenizin en iyi şekilde beslenmesi ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için bütçenizin durumuna göre bir palanlama yapmanız önemlidir. Günlük gıda ihtiyacınız için aile bireylerinin sayısına göre bir denge sağlayıp en iyisini yapmak için çabalarsınız. Yaşamdaki önemi çok değerli olan gıda ürünleri için çok daha avantajlı bir alışveriş sistemi olan online alışverişten karşılanabiliyor. Böylece tüm market ürün çeşitleri için hiçbir zahmete girmeden alışverişinizi online olarak yapabiliyorsunuz. Günümüz teknoloji dünyası birçok yönde olduğu gibi ev için gerekli olan her konuda da hizmet vermektedir. Oldukça avantajlı bir konumda olacağınız online alışveriş özellikle evden çıkamadığınız anlarda imdadınıza yetişecektir. 

Gıda Ürünleri Çeşitleri

Evinizin temel gıda ürünleri için alışverişe gitmek ve telaşa düşmek artık çok geride kaldı. Yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı belirleyerek ve online sistemi kullanarak siparişlerinizi girmek olacaktır. Bilinçli ve sağlıklı alışveriş için doğruluğu kanıtlanmış olan internet alışverişi gelişmiş her toplumda kullanılmaktadır. Gereksinim duyduğunuz ürün, fiyatı, markası ve kalitesi ile bire bir karşı karşıya kalacaksınız. Tek yapmanız ihtiyaç duyduğunuz ürünü alıp sepete atmak olacaktır. Sağlıklı ve güvenilir markaların gıda çeşitleri sizin taleplerinizi karşılamak için kategorilerdeki yerini almaktadır. Son derece sağlıklı ve seçilmiş markaların en iyi ürünleri sizi memnun edecek kalitededir. Önemli bir ürün olan gıda çeşidi için tamamen güvenilirlik ve titizlik içerisinde hizmet sunulmaktadır. 

Gıda Ürünleri Fiyatları

Sitemizden yararlanacağınız tüm detayları sizin ihtiyaçlarınıza göre belirledik. En kolay ve en keyifli gezintiyi yapacağınız sitemizin ürünlerinde tüm gerekli ürünleri karşınızda bulacaksınız. Zamanınızı en güzel şekilde değerlendirmeniz için sizi en büyük zahmetten kurtarıyoruz. Evinizden yapacağınız alışverişle indirimli gıda ürünleri en kısa sürede size ulaşacaktır. Kalite ve ucuzluğu yaşamanız için arabanıza binerek çok uzaklara gitmenize gerek kalmamıştır. Siz evinizde kalın biz kalite ve ekonomik fiyatı ayağınıza kadar getirelim.