Menu
Sepet

Eldiven

Eldiven

Eldiven kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Eldiven

Kış aylarının gelmesiyle daha dikkatli ve korunaklı giyinmek, sağlığımızı korumak açısından şart. Ellerin çok kısa sürede soğumasının önüne geçebilmek için uygun bir eldiven satın almalısınız. Bunu sitemiz üzerinden, farklı modellerin arasından gerçekleştireceğiniz seçimle yapın.

Eldiven

Eldiven, kış aylarının en çok kullanılan ürünü. Özel bir biçimde tasarlanmış olan bu ürünler elleri korumasından dolayı sık tercih ediliyor. Birçok kadın, gerek kıyafetiyle uyum sağlaması gerekse ellerini ısıtmasından dolayı en güzel modeli satın almak istiyor. Site olarak, geniş bir skalada bunları sizlere sunuyoruz. Böylelikle hem ellerinizi koruma altına alacak hem de soğuk kış günlerinde kıyafetinizi bu şık eldivenle tamamlamış olacaksınız.

Eldiven Modelleri

Eldiven modelleri, gerek renge gerekse kullanılan malzemenin türüne göre farklılık gösteriyor. Çok ağır bir havası olmasından dolayı deriden üretilmiş olanlar her daim büyük bir ilgi odağı. Kadınlar; sahip oldukları deri çantayla başarılı bir kombini bu ürünle yapabilirler. Daha klasik bir seçim de söz konusu. Özellikle sıcaklık vermesi ve ısıyı korumasıyla dikkat çeken pamuklu eldivenler, en çok satılanların arasında öne çıkıyor. Üstelik kullanımı da çok rahat.

Naylon eldivenler ise bir diğer opsiyon. Lastikli yapısıyla bilinen ve eli rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış olan bu ürün, kadınların hareket kabiliyeti sunuyor. Kullanımı günden güne artan polyester eldivenler ise bir diğer opsiyon. Tüm ürünlerimizde en kaliteli malzeme kullanıldı. Aynı zamanda bileğe tam oturmasıyla beklentileri karşılıyor. Kıyafetinize en uygun ve uyumlu olan eldiveni sitemiz üzerinden sipariş verin.

Eldiven Fiyatları

Eldiven fiyatları uygun ve ucuz olmasıyla dikkat çekiyor. Kalitenin bir başka adı olan sitemizde, kullanılmış olan malzemeye göre farklı ücretler söz konusu. Pahalı olmayan ürünler, belli bir miktarın üzerinde alışveriş yapanlar için bedava kargoyla adresinize postalanıyor. Özel ve şık bir biçimde ambalajlanan ürünler, en kısa süre içerisinde size ulaştırılıyor. Ödeme seçenekleri ise çok fazla. Kapıda ödeme ya da kredi kartına taksit imkanı var. Üstelik memnun kalmadığınız bir ürünü 7 gün içerisinde değiştirebilme şansına sahipsiniz. Tüm bunlar sizler için avantaj.