Menu
Sepet

Sneaker

Sneaker Modelleri ve Fiyatları

Sneaker kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Günümüzün en popüler ayakkabı çeşidi olan sneaker ne demek diye soruyorsanız bileksiz spor ayakkabı cevabını alırsınız. Oldukça rahat ve kullanışlı bu modeller kadın, erkek ve çocuk ayakkabılarında çok tercih edilen bir seçenek olmuştur.

Sneaker

Sneaker son yılların gözdelerinden olmuştur. Her tip kıyafetle rahatlıkla giyilebilen modeller İngilizce de sessiz anlamına gelmektedir. Tabanların lastik olmasından kaynaklı olarak hareket halindeyken ses çıkarmaması ve rahat olmanızı sağlamasından dolayı bu isim verilmiştir. Spor ayakkabılar sınıfındandır. Online alışverişte her yaş grubuna göre birçok farklı tasarımlarla yerini almıştır. Modellerin ilk çıkışı sporculara göre yönelik olsa da şu anda her yaş kesiminden kişinin vazgeçilmezi arasına girmiştir. Basketbol dünyasındaki popülerliğini hip-hop kültüründeki yerini bilmeyen yoktur. Bu özelliği ile sokak modasının da vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Oldukça ayrıcalıklı bir tarz olan sneaker modası sınırlı üretimleri, bazı sporcu ve popçuların adıyla üretilmekte olduğu koleksiyonları ile popülerliğini hiç kaybetmemiştir. Sunduğu rahat kullanım yüzünden sneakers erkek ve bayanlar için özel bir yer edinmiştir.

Sneaker Modelleri

Çok geniş bir koleksiyon sunan sneakers bayan, erkek ve çocuklar için modeller üretmektedir. Üretim yapılırken mevsim şartlarına ve spor dallarına göre de kategorilendirilir. Her alanın tasarımı farklı olup yürüyüş veya voleybol için tasarım özelliklerinde farklılık olmaktadır. Bir sneakers almayı düşünüyorsanız kullanım amacınıza göre almanız gerekir. İndoor ve outdoor üretim olarak ayrılır. İç dolgu ve dış materyaller ile birbirinden farklılık gösterir. Zevkinize ve kullanım alanınıza göre seçim yapmanız en doğru hareket olacaktır. İster sokak sporunda ya da salon sporunda isterseniz de kışın yapacağınız trekking de giyebileceğiniz gibi günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılır. Ürünün bilek bölümü geniş olmasından dolayı erkek ve bayan ayakkabıları farklı tasarımlarda olur. Beyler için koyu renkler tercih edilirken bayanlar için renkli renklerde üretim yapılır. Çocuklar için de yapılan üretimlerde üzerileri ışıklı veya eğlenceli baskı ve figürlerle süslenir.

Sneaker Fiyatları

Her ne kadar spor bir ayakkabı olsa da her türlü spor giyimle mükemmel uyum sağlasa da son dönemlerde erkeklerin takım elbise altından ve kadınların abiye ile giydiklerine şahit oluyor. Geniş bir kullanım alanı olması sağlıklı bir ürün olması açısından her kesimin tercih ettiği bir modeldir. Şıklık ve rahatlığı düşünüyorsanız sitemizdeki modelleri ve uygun fiyatları değerlendirebilir, mükemmel bir seçim yapabilirsiniz.