Menu
Sepet

Medikal Ürünler

Medikal Ürünler ve Fiyatları

Medikal Ürünler kategorisinde, toplamda 9 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Düz Siyah Ağız Maskesi
Ce-Ka Düz Siyah Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
65,90 ₺Vergiler Hariç:55,85 ₺
KARGO
BEDAVA
Biohazard Ağız Maskesi
Ce-Ka Biohazard Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
65,90 ₺Vergiler Hariç:55,85 ₺
KARGO
BEDAVA
Exo Siyah Ağız Maskesi
Ce-Ka Exo Siyah Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
65,90 ₺Vergiler Hariç:55,85 ₺
KARGO
BEDAVA
Korsan Ağız Maskesi
Ce-Ka Korsan Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
65,90 ₺Vergiler Hariç:55,85 ₺
KARGO
BEDAVA
Isıran Dil Ağız Maskesi
Ce-Ka Isıran Dil Ağız Maskesi Kumaş: %100 Pamuk (2 iplik, Orta Kalınlıkta Kışlık Kumaş)Baskı: Empirme (Kumaşın içine işler, hava alır, terletmez, solmaz, silinmez)30° Sıcaklıkta yıkamak için uygundur...
65,90 ₺Vergiler Hariç:55,85 ₺
KARGO
BEDAVA
Nano Yüz Maskesi Siyah
Ce-Ka Nano Yüz Maskesi Siyah Kullanma TalimatıMaskenizi gerekli gördüğünüz her zaman yıkayabilirsiniz.Maskenizi steril hale getirmek için yaklaşık 500 ml ( Yarım Litre ) suya kaynatın.Maskenizi bir kap içerisine koyun ve üzerine 30 derece ( Kaynar olmayacak şekilde ) suyu dökerek maskenin her nokta..
65,90 ₺Vergiler Hariç:55,85 ₺
KARGO
BEDAVA
Tut PakTut Pak
Ce-Ka Tut Pak   Her yere as, tut, taşı, dokunmatik. KULLANMA TALİMATI Paketi açın. Toplu taşıma araçlarına kanca kısmını tutunma borularına takınız. Asansör kullanmak, otobüste düğmeye basmak, poşet, çanta, yük, taşıma, bankamatik tuş kullanımı, kapı kolu hareket ettirmek (vs.) için kull..
20,90 ₺Vergiler Hariç:17,71 ₺
PROPOLİSLİ MERHEM 50 ML
Tubalife Natürel Propolisli Krem Vücut Bakım Kremi Propolis içeren cilt rahatlatıcı krem KULLANMA TALİMATI: Kullanmak istenilen bölgeye sürülüp masaj yapılarak uygulanması önerilir. ÜRÜN BİLEŞİMİ: • Aqua, • Paraffinum Liquidum, • Cetearyl Alcohol, • Ceteareth-25, • Urea, • Isopropyl Myristat..
45,00 ₺Vergiler Hariç:45,00 ₺
KARGO
BEDAVA
LR ALOE VERA BOX İLK YARDIM BAKIM SETİLR ALOE VERA BOX İLK YARDIM BAKIM SETİ
Stokta Yok
Aloe Vera Propolisli Krem,   100 ml  Aloe Vera Konsantre,   100 ml  Aloe Vera Acil Yardım Spreyi 150 ml ALOE VERA YAPRAK JELİNE YAKIN KIVAMDA VE FORMDADIR.  Elastik taze bir cilt için hoş bir nemlendirici serinle..
119,90 ₺Vergiler Hariç:119,90 ₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Medikal Ürünler

Sağlık sektöründeki hızlı gelişim sağlık teknolojisinin gelişimini de etkilemektedir. Bu sayede sağlığıyla ilgili sorun yaşayan kişiler en iyi çareleri üreten yeni medikal ürünler sayesinde sağlıklarını kontrol altına alabilmektedir.

Medikal Ürünler

Birbirinden farklı ürün çeşitleri günümüz teknolojisin sunduğu online alışveriş imkanları ile size ulaşmaktadır. Bu platformda onlarca seçenek bulunmaktadır. Konfor alanında olduğu gibi yüksek standartlı ürün seçenekleri sağlık sorunlarından kurtulmanıza odaklı olarak işlev yapmaktadır. Bu tıbbi ürün malzemeleri oldukça geniş bir yelpaze ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktadır. Birçok farklı alanda yaşanan sorunlar için geliştirilen ve tasarlanan medikal ürünler sayesinde tedavi boyunca konfor ve kolaylık yaşamanız mümkün oluyor. Her geçen gün gelişmekte olan sektör en iyi ürünlerini de piyasaya çıkarmakta ve kullanıcılarına büyük destek sağlamaktadır. Teknoloji sağlık sorunlarıyla ilgili aşamalarda gerek takip gerekse tedavi amaçlı sağladığı katkıyla yaşamınıza büyük kolaylık getiriyor.

Medikal Ürünler Modelleri

Sağlığınızla ilgili önlem almada kullanacağınız kişisel bakım ürünleri yanında medikal ürünlerin de kullanımı ve desteği son derece önemlidir. Tıp ve teknoloji size en büyük katkıyı sağlamak adına ihtiyaç duyacağınız ürün çeşitlerini sağlıyor ve kullanım kolaylığı ile çözümler üretiyor. Her türlü sorunu takip etmek ve kontrol altında tutmak bu sayede oldukça mümkün hale geliyor. Her türlü gereksinim artık kendi kendinize kontrol ve takibi yapmanızı sağlıyor. Bunlar içinde yer alan tansiyon aletleri ve şeker ölçme aletleri sayesinde kişiler artık kendi kendinin takibini çok rahat ve pratik şekilde yapabiliyor. Özellikle bu iki alet ile günlük sağlık durumunu takip etmek ve kontrol altında tutmak önemli bir avantaj sağlıyor. Teknolojinin gelişimi medikal ürünlere çok büyük çözüm getirmiştir. Genel sağlık kontrolleri yanında birçok alanda yararlanma imkanları sağlamıştır. 

Medikal Ürünler Fiyatları

Artık şeker ölçümü, kalp ritmi ölçümü ve tansiyon için hiçbir sağlık kuruluşuna gitmenize gerek kalmadan kişisel olarak kendi evinizde bunları takip edebilirsiniz. Online alışveriş platformu sayesinde size tüm bu uygulamaları yapabilecek birçok ürün çeşidi sunuyoruz. Ürün çeşitlerimizi incelemenizi ve birçok konuda size destek verecek medikal anlamdaki tüm ihtiyaçlarınızı bulacaksınız. Çok uygun ödeme çeşitleri sayesinde bütçenizi zorlamadan istediğiniz ürünü kapınıza kadar gönderiyoruz.