Menu
Sepet

Kadın Bakım Ürünleri

Kadın Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Kadın Bakım Ürünleri kategorisinde, toplamda 57 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Berenis - Dökülen Saçlar İçin
Mevsim geçişleri, yanlış uygulanan saç bakımı ve çeşitli sağlık problemleri nedeniyle saçlarınızda dökülme problemi olabilir. Bu sorunu önlemenin en temel yollarından biri de kullandığınız saç bakım ürünlerini dökülme karşıtı etki..
36,00 ₺Vergiler Hariç:36,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Berenis Bitki Özlü Şampuan Boyalı Saçlar İçin
Boyalı saçlara doğru ve etkili bir saç bakımı uygulanmadığı takdirde saç boyası akabilir ya da rengi solabilir. Ayrıca boya ile işlem görmüş saçların korunması, yıpranmış saç tellerinin onarılması için etkili bir şampuan kullanmak gerekir. BioBelli..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Yoğun Nem Şampuanı
Olumsuz hava koşulları, toz, kir gibi faktörler zamanla saçlarınızın nemini kaybederek yıpranmasına, kurumasına ve parlaklığını yitirmesine yol açabilir. Saçlarınızın yeniden canlı bir görünüme kavuşması için, ihtiyacı olan nemi ve vitaminleri kazandır..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Onarıcı Bakım Şampuan
Görünümünüzü etkileyen ve estetik duruşunuzu tamamlayan en önemli detaylardan biri saçlarınızdır. Sağlıklı, canlı ve parlak saçlara sahip olmak için saç tipinize en uygun saç bakım ürününü tercih etmeli ve sa&c..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Extra Hacim Şampuanı
Çabuk kırılan ve ince saç telleri, saçların hacmini kaybetmesine ve sağlıksız görünmesine neden olabilir. Hacimsiz saçlar, yeni yıkandıklarında bile ağırlık hissi yaratabilir ve can sıkıcı bir görünüme bürünebilir. Ancak havalı, sağlıklı..
48,00 ₺Vergiler Hariç:48,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Besleyici Ve Nemlendirici Saç Bakım Maskesi
Yıpranmış ve gücünü kaybetmiş saçlarınızı onarmak için şampuan ve saç kreminin yanı sıra belirli aralıklarla saç maskesi uygulayabilirsiniz. BioBellinda Saç Bakım Maskesi, güçlü etkili ve uzun süreli bir saç bakımı yapman..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Onarıcı Bakım Kremi
Canlı, parlak ve yumuşak saçlara sahip olmak için gerekli saç bakım ürünlerinden saç bakım kremi ile saçlarınızı istediğiniz sağlıklı görünüme kavuşturabilirsiniz. Zaman içerisinde fiziksel ve kimyasal etkilerle saçlarınızda m..
32,25 ₺Vergiler Hariç:32,25 ₺
KARGO
BEDAVA
Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon
Keyifli bir güneşlenmenin ardından vücudunuzu nemlendirmek, cildinin sağlıklı kalması için önemli. BioBellinda Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon, güneşin zararlı etkilerini azaltır ve kuruyan cildini nemlendirir. Tüm cilt tipleri için uygun olan yatıştırıc..
74,00 ₺Vergiler Hariç:74,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Güneş Losyonu Spf 30+
Güneşe sürekli maruz kalmak cildinize büyük zarar verir. Güneşten gelen zararlı ışınlar cildinizin erken kırışmasına ve deforme olmasına neden olur. BioBellinda 200 ML 30 SPF Güneş Losyonu, etkili formülü sayesinde sizi güneşten korur ve yaşlanmaya karşı ..
119,00 ₺Vergiler Hariç:119,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Güneş Losyonu Çocuk Spf 50+
Güneş ışınları cilt üzerinde kızarıklıklara ve yanıklara neden olan önemli çevresel faktörlerden biridir. UVA ve UVB ışınları, uzun süre maruz kalınması durumunda ciddi cilt sorunlarına yol açabilir. Çocukların hassas cildi güneşin zararlı etkilerin..
139,00 ₺Vergiler Hariç:139,00 ₺
KARGO
BEDAVA
El Bakım Kremi Gliserinli
Eller gün içinde en fazla bakıma ihtiyaç duyan bölgelerden biridir. BioBellinda El Bakım Kremi (Shea Butter), geliştirilmiş etkili formülü sayesinde uygulama sonrası kendiliğinden hızlıca emilir ve ellerde pürüzsüz yumuşak bir his yaratır. H..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
El Bakım Kremi Shea Butter
Eller gün içinde en fazla bakıma ihtiyaç duyan bölgelerden biridir. BioBellinda El Bakım Kremi (Shea Butter), geliştirilmiş etkili formülü sayesinde uygulama sonrası kendiliğinden hızlıca emilir ve ellerde pürüzsüz yumuşak bir his yaratır. H..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Ayak Bakım Kremi (Gliserinli)
ün boyu bütün vücudumuzun ağırlığını çeken ayaklarımıza, diğer tüm uzuv ve organlarımız gibi iyi bakmamız gerekiyor. BioBellinda Ayak Bakım Kremi Gliserinli, özel formülünde yer alan mineraller ve yağlarla ayak sağlığı bakımından ihtiyaç duyduğun..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
El Bakım Kremi (Süt Ve Bal Özlü)
Günlük hayatın içerisinde neredeyse bütün işlerimizi hallederken kullandığımız ellerimiz, bakımı fazlasıyla hak ediyor. BioBellinda El Bakım Kremi süt ve bal özleriyle ellerinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Bal ve Süt Özleriyle Ellerinizi ..
43,00 ₺Vergiler Hariç:43,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Nemlendirici Dudak Balmı
Mükemmel Formül, Olağanüstü Sonuç   BioBellinda Nemlendirici Dudak Balmı, zengin bileşenleri ile narin dudak yüzeyi için hassas ve kapsamlı koruma ve bakım sağlamaya yardım eder. Gün boyu yumuşak, pürüzsüz ve nemli dudaklar i&cced..
23,00 ₺Vergiler Hariç:23,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Glycolic Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi (25+)
Cildimizin birçok ihtiyacı vardır ve bu ihtiyaçları karşılamak adına kullanılan farklı farklı ürünler bulunur. Yaş ilerledikçe ciltte kırışıklıklar ve lekeler meydana gelir ve yaşlanmaya karşı kremler hayatımıza girer. Bu kremlerden en önemli işleve sahip olanlard..
105,00 ₺Vergiler Hariç:105,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Glycolic Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi Aha (25+)
Gece saatleri, cildin kendini yenilediği ve onardığı zaman dilimidir. Gece yatmadan önce etkili bir cilt bakımı uyguladığınızda, hücre yenilenmesini ve gözenek sıkılaşmasını destekleyebilirsiniz. Sabah uyandığınızda yumuşacık ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için, Glycolic Ser..
105,00 ₺Vergiler Hariç:105,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Glycolic Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi (25+)
Günlük olarak yapılan cilt bakımının en önemli adımlarından biri, gündüz kremi kullanımıdır. Gündüz kremleri oldukça ince bir yapıya sahiptir, bu şekilde gözeneklerin tıkanmasına neden olmaz ve cildinizin nefes almasına engel teşkil etmez. Özetleme..
105,00 ₺Vergiler Hariç:105,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Nemlendirici Yüz Kremi
Her cilt tipinin nem takviyesine ihtiyacı vardır. İhtiyacı olan nemi karşılayamayan bir ciltte kuruluk, pullanma, kırışıklık, pürüzlenme ve benzeri cilt problemleri oluşabilir. BioBellinda Nemlendirici Yüz Kremi, cildin gün boyu maruz kaldığı dış etkenlere karşı bir bariyer g&oum..
67,00 ₺Vergiler Hariç:67,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Hyaluronic Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi (35+)
Kusursuz bir cilde sahip olmak için gündüzleri olduğu gibi, geceleri de cilt bakımını gerçekleştirmek önem taşır. BioBellinda'nın etkili cilt bakım serisinde yer alan hyaluronic gece kremi, gece boyunca cildin gereksinim duyduğu doğal özleri sağlayarak sabah &cc..
125,00 ₺Vergiler Hariç:125,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Hyaluronic Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi (35+) 50 ml
Hyaluronic Gündüz Kremi, derin kırışıklıkların oluşmasını engelleyen formülüyle cildinizi genç görünümüne kavuşturur. Yaş aldıkça cilt kendini yenileme özelliğini kaybetmeye başlar. Hyaluronic Gündüz Kremi, cildinize destek olarak ..
125,00 ₺Vergiler Hariç:125,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Hyaluronic Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi (35+)
30 yaş üstü her kadın kaz ayağı problemiyle yüzleşir. Hyaluronic Göz Çevresi Bakım Kremi, istenmeyen bu kırışıklıkların oluşmasını engeller. Cilt yenilenmesinde etkili olan hyaluronic, cilde ihtiyacı olan nemi kazandırır. Böylece daha esnek olan cilt kendini hızlı bir..
125,00 ₺Vergiler Hariç:125,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Peptit Set
PEPTIT KREM Yaşlanma sonucu birçok cilt sorunu oluşmaktadır. Kırışıklık bu sorunların en önemlilerinden birisidir. Allantoin sayesinde cildi yenilemeye ve kırışıklığı azaltmaya yardımcı olur. Cildinizi nemlendirir. İçeriğindeki bitkisel yağlar ve Collagen, ciltteki koloje..
245,00 ₺ 226,00 ₺Vergiler Hariç:226,00 ₺
Guarana jelGuarana jel
Stokta Yok
At kestanesi özü ginseng özü mabet ağacı özü kayısı çekirdeği yağı portakal yağı biberiye yağı kafein özü. .kullanım şekli hassas bölgelerde kullanımı önerilmemektedir kullanmadan önce cildinizin ufak bir bölümünde test ..
95,00 ₺ 72,00 ₺Vergiler Hariç:72,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 57 (3 Sayfa)
Bayanların bakımlı olmaları içinde bulunduğumuz yaşam alanlarında adeta bir nevi zorunluluk haline gelmiştir. Bunun başlıca nedeni ise iş hayatında bulunmaları, sürekli bazı işlerini dışarıda yapmaları ve erkeklere göre daha fazla sosyal olmaları onları özel kılmaktadır. Sadece bayanlar değil erkeklerde artık, bayanlar kadar olmasalar da kişisel bakımlarına büyük önem vermekteler.

Kadın Bakım Ürünleri

Yaşam standardımızın iyi olmasına dikkat ettiğiniz kadar kişisel bakım ihtiyaçlarına da çok dikkat edilmelidir. Özellikle kadın kişisel bakım ürünleri konusunda da iyi ve doğru bir yol seçerek sağlığı da faydalı girişimlerde bulunmalıdır. Kadınlar artık büyük şehirlerde ve çalışma ortamlarında yaşamlarını, kalabalık ortamlarda sürdürmektedir. Bunu gerçekleştirirken toplumsal bir yaşam içinde olup kalabalık ortamlarda ve sürekli iletişim içinde oldukları kesindir. Sağlıklı bir yaşam kalitesi adına kişisel bakım konusunda alışkanlıklarınızı düzenli şekilde sürdürmelisiniz. Bazı kişisel özel ürünler geçmişe oranla çok daha fazla ve günlük hayatın içinde çok daha tercih edilmekte. Kişiliğinizi ve bulunduğunuz ortamı önemseyerek ve zamanınızı ayırarak çok daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bazı ürünleri periyodik olarak kullanmak ve cilt sağlığınıza önem vermektir.

Kadın Bakım Ürün Modelleri

Hemen hemen her bakım ürününün özel işlevi sayesinde kendinizi çok daha fazla sağlıklı hale getirebilirsiniz. Kadın bakım önerileri ve ihtiyaçlarına bakıldığında cildinizi koruyacak ürünleri kullanma konusunda alışkanlıklar sürdürmektir. Fazla zaman almayan ve kolay çözümler ile bu ürünleri hayatınızın her alanında keyifle kullanabilirsiniz. Yüz ve vücut cildiniz için kullanabileceğiniz birçok bitkisel ürün çeşitleri dünya markaları tarafından üretilmektedir. En fazla gereksinim olan tüy dökücü kremler, vücut bakım ürünleri, saç kremleri, ayak kremleri, güneş yağları piyasada bulunmaktadır.

Kadın Bakım Ürün Fiyatları

Hijyenik bir bedene sahip olmak ve saçlarınızdan, ayaklarınıza kadar bakımlı bir kişi olmak elbette ki kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bunu yapabilmek için çok büyük bütçelere ve çok uğraşlara gerek yoktur. Alışveriş sitemiz sizlerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak, en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Ayrıca özel kampanyalar ve indirimli günleri de takip ederek sağlıklı olmanıza katkı koyacak birçok ürüne sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Ucuz kadın bakım ürünleri ve daha fazlası için, alışveriş sitemizde bulunan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.