Menu
Sepet

Perde

Perde Modelleri ve Fiyatları

Perde kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Evlerin dekorasyonunda son noktayı koyan elbette ki pencereli süsleyen perde çeşitleri olmaktadır. Perdeler sadece güzel görünümü ile değil, bulunduğunuz alanın özel alan olmasını sağlayan, dışarıyla görüntüyü istenildiği zaman engelleyen, gün ışığını kontrol altında tutan ürünlerdir.

Perde

Evlerde olduğu gibi neredeyse tüm yaşam alanlarında kullanılması gereken bir ihtiyaç olmakla beraber estetiklik sağlamaları açısından da önem taşır. Her yıl farklı model ve tasarımlarda karşımıza çıkan tasarımlar içinde perde modelleri 2019 yılında da damga vuran estetik ve sıra dışı modelleriyle kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Perdeler ev tekstil ürünleri içerisinde önemli bir yer tutup ihtiyaçlara tam destek veren ürünlerdir. Sadece yatak odaları ve salonlar değil evin tüm bölümlerinde dekorasyonunuza ve evinizin yapısal modeline göre ihtiyaca karşılık verecek şekil de modeller oluşturmaktadır. Ayrıca farklı tasarım ve çeşitler iş yerlerinde, ofislerde ve birçok alanda kullanılmaktadır. Yatak odalarında kullanılan modeller ile salon için yaptığınız seçimler farklılık içerir. Ayrıca değişik tasarımları farklı bölgelerde de kullanma şansına sahipsiniz. Her yaşam alanı için farklılık yaparak zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Perde Modelleri

Amaç her ne kadar da dışarıdan gelen gün ışığı ve diğer ışıkları engellemek için olsa da özel alanınızın mahrumiyeti için de önemli bir araçtır. Buna ekstra olarak da dekoratif ve evi gösteren en güzel ürünler arasındadır. Tarzınız ve ihtiyacınız neyse o seçimi yapmalısınız. Çeşitler içinde desenli, desensiz, renkli, düz renk, tül, saten, mekanizmalı perde, saten ve fon perde fiyatları da farklılık gösterdiğinden ihtiyacınız, zevkiniz ve ekonomik durumunuz dahilinde seçimler yapabilirsiniz. Bebek odaları için çok özel tasarımlı perdeler ve çocuk odaları için mikiler, çizgi film kahramanları ve daha birçok temadan oluşan motiflerle perde çeşitlerini kullanabilirsiniz. Salonlarda tül perdeler veya satenler dışında stor perde veya motiflerle donatılmış ilginç ve hoş görünümlü birçok çeşitten faydalanabilirsiniz.

Perde Fiyatları

Ev tekstilinin önemli ürünü olan perdeler yeni evlenecekler, evini değişecekler ve yenilik yapacak kişiler için son derece uygun fiyat aralıklarında modeller bulundurmaktadır. Sitemizde de birçok çeşit model ve tasarımda ürünleri görebilirsiniz. Son derece gerekli bir ihtiyacı kaliteli ve en uygun fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Her mevsim ve her ev dekorasyonuna uyumlu çeşitler hızlı kargo ile evinize teslim edilmektedir.