Menu
Sepet

Halhal

Halhal Modelleri ve Fiyatları

Halhal kategorisinde, toplamda 11 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ ÇOKLU YONCA HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ ÇOKLU YONCA HALHAL ÜRÜNLER TAMAMEN KENDİ İMALATIMIZDIR...DETAYLAR İÇİN WHATSAPPTAN DESTEK ALABİLİRSİNİZ... ..
124,90 ₺ Vergiler Hariç:124,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ KALP DETAY HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ KALP DETAY HALHAL ÜRÜNLER TAMAMEN KENDİ ÜRETİMİMİZDİR.WHATSAPPTAN DESTEK ALABİLİRSİNİZ.....
114,90 ₺ Vergiler Hariç:114,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ KELEPÇE HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ KELEPÇE HALHAL ..
124,90 ₺ Vergiler Hariç:124,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ PLAKA HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ PLAKA HALHAL..
104,90 ₺ Vergiler Hariç:104,90 ₺
KARGO
BEDAVA
YENİ YONCA  HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ YONCA HALHAL ÜRÜNLER TAMAMEN KENDİ İMALATIMIZDIR..
104,90 ₺ Vergiler Hariç:104,90 ₺
KARGO
BEDAVA
AY HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ AY HALHAL.ÜRÜNLER TAMAMEN KENDİ İMALATIMIZDIR.....
104,90 ₺ Vergiler Hariç:104,90 ₺
KARGO
BEDAVA
TOPLU HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ HALHAL ÜRÜNLER KENDİ İMALATIMIZDIR.....
104,90 ₺ Vergiler Hariç:104,90 ₺
KARGO
BEDAVA
YEPYENİ BİR HALHAL MODELİ
925 AYAR GÜMÜŞ HALHAL ÜRÜNLER KENDİ İMALATIMIZDIR...
104,90 ₺ Vergiler Hariç:104,90 ₺
KARGO
BEDAVA
KELEBEK HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞTÜR ÜRÜNLER KENDİ İMALATIMIZDIR...
104,90 ₺ Vergiler Hariç:104,90 ₺
KARGO
BEDAVA
KALPLİ HALHAL KALPLİ HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ KALPLİ HALHAL ÜRÜNLER KENDİ İMALATIMIZDIR...
104,90 ₺ Vergiler Hariç:104,90 ₺
KARGO
BEDAVA
MİCKEYLİ HALHAL MİCKEYLİ HALHAL
925 AYAR GÜMÜŞ HALHAL KİŞİYE ÖZEL OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.ÜRÜNLER KENDİ İMALATIMIZDIR...
114,90 ₺ Vergiler Hariç:114,90 ₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

İnsanlarımız yeni trendleri takip ederken aynı zamanda, yaratıcı ürünlere ve zarif aksesuarlara oldukça rağbet göstermekteler. Son yıllarda birçok bayanın kullandığı çelik halhal çeşitleri özellikle yaz mevsiminde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Halhal

Her yaşta kullanıcısı olan ve gerek deniz sezonunda gerekse normal şartlarda takılan en zarif aksesuar olan halhal günümüzde özelliğini korumaktadır. Öncelikle bazı bayanların tercihleri arasında hint halhal modelleri ilk sırada yerini almaktadır. Bunun başlıca nedeni ise zarif görünümü, tamamen işleme tasarımına sahip olması tercih sebebi olmaktadır. Eğer sizde bu tür aksesuarları kullanmayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok önemli hususlar bulunmaktadır. İlk olarak bu zarif takının kaliteli olmasına, bilindik marka olmasına, tasarımının sizi yansıtması önceliktir. Eğer bunu tüm bu maddelere dikkat ederseniz, sizde bu ürünü kullanma sırasında beklediğiniz stili yakalamış olursunuz.

Halhal Modelleri

Moda rüzgarına baktığımızda, kıyafete uygun, mevsim sezonuna uygun, birçok modelde takı çeşitleri görmekteyiz. Takı meraklıları yeni çıkan ürünleri takip ederek, kendilerine sürekli olarak yenilik ve çeşitlilik katmaktalar. Yaz mevsiminde ön plana çıkan ipli halhal modelleri öncelikle genç kızların vazgeçilmezlerinden biri olmaktadır. İpli olduğu gibi arzu edilmesi halinde zincirli, deri kayışlı, gümüş, altın ve altın kaplama olmak üzere birçok farklı modeli bulunmaktadır. Seçim tamamen kullanıcının beğenisine ve kullanılacak ortama bağlıdır, özellikle bilindiği üzere takı seçimi yaparken kullanılacak ortamda önemlidir. Birbirinden güzel model ve tasarımlar sayesinde, istenmesi durumunda her ortama uygun modeller bulmak mümkündür.

Halhal Fiyatları

Bayanların arzuladıkları ihtiyaçlara göre tasarım geliştiren firmalar, son dönemlerde farklı malzeme ve tasarımlarda geliştirmekteler. Tüketiciler özellikle online alışveriş siteleri aracılığıyla bu tür ürünleri zevklerine uygun bir biçimde kolaylıkla satın alabilmekteler. Tüm bu oluşumları iyi takip eden firmamız, online web sitemiz üzerinden zengin aksesuar ve takı reyonuna sahiptir. Aynı zamanda ucuz halhal modelleri ve tasarımlarımızla 7’den 77’ye tüm kesimlere uygun ürünlerimiz mevcuttur. Arayıp bulamadığınız, uygun seçimi yapamadığınız ve en önemlisi bütçenize uygun bulamadığınızda kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Alışveriş mağazamızda bulunan tüm ürünlerimiz tamamen ekonomik ve piyasada kolayca bulunmayan ürün portföyünden oluşmaktadır.