Menu
Sepet

Gümüş Kolye

Gümüş Kolye Modelleri ve Fiyatları

Gümüş Kolye kategorisinde, toplamda 98 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
925 AYAR GÜMÜŞ YONCA KOLYE
925 AYAR GÜMÜŞ OLUP TAMAMEN KENDİ ÜRETİMİMİZDİR...İSTENİLEN RENK SEÇENEKLERİ İLE ÜRETİM YAPILMAKTADIR... ..
109,90 ₺ Vergiler Hariç:109,90 ₺
KARGO
BEDAVA
925 AYAR GÜMÜŞ BURÇ KOLYELERİ
İSTEĞE GÖRE TASARLANAN BURÇ KOLYELERİ ...TÜM ÜRÜNLERİMİZ KENDİ İMALATIMIZDIR... ..
104,90 ₺ Vergiler Hariç:104,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ NOTA KOLYE
925 AYAR GÜMÜŞ NOTA KOLYE...ÜRÜNLER KİŞİYE ÖZEL OLARAK HAZIRLANMAKTADIR...İSTEĞE GÖRE RENK SEÇENEKLERİ BULUNMAKTADIR...DETAYLI BİGİ İÇİN WHATSAPPTAN ULAŞABİLİRSİNİZ... ..
119,90 ₺ Vergiler Hariç:119,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ GÜNEŞ-AY-YILDIZ KOLYE
925 AYAR GÜMÜŞ KOLYE... ÜRÜNLER KİŞİYE ÖZEL OLARAK YAPILMAKTADIR..İSTEĞE GÖRE RENK SEÇENEKLERİ BULUNMAKTADIR... ..
154,90 ₺ Vergiler Hariç:154,90 ₺
KARGO
BEDAVA
KALPLİ ANNE-KIZ FİGÜRLÜ KOLYE
925 AYAR GÜMÜŞ KALPLİ ANNE -KIZ FİGÜRLÜ KOLYE ÜRÜNELER KİŞİYE ÖZEL OLARAK TASARLANMAKTADIR... ..
229,90 ₺ Vergiler Hariç:229,90 ₺
KARGO
BEDAVA
TAŞ DETAYLI HARF KOLYE
KİŞİYE ÖZEL TAŞ DETAYLI HARF KOLYE İSTENİLEN HARF VE RENK SEÇENEKLERİ İLE ÜRETİLMEKTEDİR.. ..
114,90 ₺ Vergiler Hariç:114,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ TAŞ KOLYE
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ HARF TAŞ KOLYE
925 AYAR GÜMÜŞ HARF TAŞ KOLYE ..
114,90 ₺ Vergiler Hariç:114,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ PLAKA KOLYE
925 AYAR GÜMÜŞ PLAKA KOLYE ..
124,90 ₺ Vergiler Hariç:124,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ HARF DETAYLI KALP KOLYE
925 AYAR GÜMÜŞ HARF DETAYLI KALP KOLYE...ÜRÜNLER KİŞİYE ÖZEL OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR... ..
109,90 ₺ Vergiler Hariç:109,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ TASARIM KOLYE
925 AYAR KİŞİYE ÖZEL TASARIM KOLYE ÜRÜNLER KİŞİYE ÖZEL OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR..DETAYLI BİLGİ İÇİN WHATSAPPTAN DESTEK ALABİLİRSİNİZ... ..
129,90 ₺ Vergiler Hariç:129,90 ₺
KARGO
BEDAVA
GÜMÜŞ KELEBEK KOLYE
925 AYAR GÜMÜŞ KELEBEK KOLYE... ÜRÜNLER KİŞİYE ÖZEL OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR... ..
129,90 ₺ Vergiler Hariç:129,90 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 98 (9 Sayfa)

Aksesuar modellerine bakıldığında, her döneme ve mevsime uygun yeni trendlerin satışa sunulduğunu görmekteyiz. Son yıllarda tercih edilen gümüş kolye sonsuzluk modeli her yaşta kullanıcı için oldukça ilgi görmektedir.

Gümüş Kolye

Yaz aylarında olduğu gibi, kışın kabarık kıyafetler giyilmesine rağmen, hemen her kadın kesinlikle takı kullanımını aksatmamaktadır. En fazla belirgin olan takılar arasında gümüş kolye bayan modeli en fazla gözümüze çarpan türdendir. Çok fazla tercih edilme sebebi ise öncelikle çeşitlilik bakımından bol olması, ekonomik oluşu ve her ortama uygun olmasıdır. Tüm bunlar göz önüne serildiğinde gümüş çeşitlerinin değeri hayli bilinmektedir. Gündelik olarak kullanan kullanıcıların birçok farklı tasarımı yanlarında bulundurmaları, her gün başka modeli kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Altına göre fiyatı oldukça uygun olması, tercihin daha fazla olmasına yol açmaktadır.

Gümüş Kolye Modelleri

Her geçen gün tasarım modelleri arasında yenileri eklenmektedir, eskiden sadece bayanlar tarafından kullanırken günümüzde herkes tarafından kullanılmaktadır. İnsanlarımıza baktığımızda gümüş kolye erkek kullanıcılar içinde adeta vazgeçilmez aksesuarlar arasına girdiğini görmekteyiz. Gerek resmi durumlarda gerekse sportif durumlarda ve her duruma uygun olması, gümüşe olan rağbeti çoğaltmaktadır. Piyasada üretimi yapılan ve ilgi gören kıyafet kombin trendlerine baktığımızda hepsinin de bu tür aksesuara uyumlu olduğunu görmekteyiz. Uzman tasarımcılar içinde bulunduğumuz modern dünyayı göz önüne alarak, bazı dönemlerde geçmişten esinlenerek sürekli yeni modeller üretmekteler. Buda kullanıcılara çok fazla seçenek sunmakta ve heyecanla takip edilmektedir.

Gümüş Kolye Fiyatları

Zamanından ve bütçesinden tasarruf etmek isteyenler, internet online alışverişi tercih ederek, her bakımdan kazançlı çıkmaktalar. Ülkemizde takı ve aksesuar alanında lider konumda olan firmamız hem kaliteyi hem ucuzluğu beraber sunmaktadır. Aynı zamanda ucuz gümüş kolye çeşitleri ve tasarımlarımız sayesinde, her kesimde tüketiciye renkli konseptler sunmaktayız. Mevsimsel ve piyasa durumunu iyi analiz eden firmamız, dönemine göre ihtiyaçları temin ederek müşterilerine sunmaktadır. 7/24 kesintisiz müşteri hizmetleri veren uman kadromuzla, günün her saati ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sunmaktayız. Aynı zamanda belirli düzey alışveriş sonrası, kargo ücreti tamamen firmamızca karşılanmakta ve ücretsiz bir şekilde adresinize gönderilmektedir.