Menu
Sepet

Altın Kaplama Kolye

Altın Kaplama Kolye Modelleri ve Fiyatları

Altın Kaplama Kolye kategorisinde, toplamda 5 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Gümüş Sıra Taşlı kolyemizin taşları zirkondur. zincir uzunluğu 45 cm...
120,00 ₺ Vergiler Hariç:120,00 ₺
Tektaş Kolye
2-3 Günde Stokta
Baget kesim taşımız zirkon. Madenimiz gümüştür. Zincir uzunluğu: 45 cm...
120,00 ₺ Vergiler Hariç:120,00 ₺
Ürünümüz 925 ayar gümüş üzerine rose altın kaplamalıdır. İnciler mayorkadır. Kolye uzunluğu 45 cm...
169,50 ₺ Vergiler Hariç:169,50 ₺
Ürünümüz 925 ayar gümüş üzerine sarı altın kaplamalıdır. Zincir uzunluğu 45 cm...
158,50 ₺ Vergiler Hariç:158,50 ₺
Ürünümüz 925 ayar gümüştür. Taşlar baget kesim zirkon taşıdır...
192,00 ₺ Vergiler Hariç:192,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Takı kullanımı eski dönemlerden, şu an bulunduğumuz teknoloji dünyasında bile halen özelliğini korumaktadır. Aynı zamanda ayrı bir kültürümüzde yer alan altın kullanımı, her yaşta ve cinsiyette insanlarımız en önemli tercihleri arasındadır. Bayanlar için altın kolye bayan ve bilezik en fazla ilgi gören aksesuar olarak bilmekteyiz.

Altın Kaplama Kolye

Erkek olsun bayan olsun veya hangi yaş aralığında olunursa olunsun, her birey özel aksesuar kullanarak kendilerine has stil yaratmaktalar. Son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkan modeller arasında altın kaplama kolye isimli olarak, çok farklı ürün yelpazesi görmekteyiz. Takı ve aksesuar bilindiği üzere hemen her ortamda kullanılacak bir takı türüdür. Bunu iyi bilen kişiler, giyim uyumlarına ve girecekleri ortama göre seçim yaparak gönül rahatlığıyla kullanmaktalar. Özel anlarda ve günlerde güne özel seçim yaparak, trend olarak bir adım önde olmak seçilecek takı ile mümkün olmaktadır.

Altın Kaplama Kolye Modelleri

Farklı iş sektöründe olanlar, sürekli sosyal olanlar ve en önemlisi kendine uygun stil yaratanlar, takılara büyük öncelik vermekteler. Bayanlar giyim ve aksesuar bakımından erkeklere göre hayli farklı davranış sergilemekteler. Özellikle belirli bir iş sektöründe bulunan bayanlar, her gün farklı kıyafet ve takı seçerek farklılıklarını ortaya koymaktalar. Bu konuda altın kolye modelleri arasında veya gümüş kolye seçimlerinde iyi seçimler yapmaktalar. Bu doğrultuda tamamen tüm kıyafet ve diğer özelliklere ayak uydurarak akım yaratmaktalar.

Altın Kaplama Kolye Fiyatları

Belirli bir trend yakalamanın kendine özel ekonomik boyutu da bulunmaktadır, bu tamamen ürünün kalitesi ve markasına göre belirlenmektedir. Kaliteli ve ekonomik bakımından zorlanmadan trend yaratanlar her zaman daha kazançlı çıkmaktalar. Piyasada ucuz altın kaplama kolye fiyatları hayli yüksek gibi görülse de arzu edilmesi halinde daha ekonomik hale gelmektedir. Bu konuda bizler Esra Style olarak tüm müşterilerimize piyasanın en bilindik markalarını en hesaplı şekilde sunmaktayız. Tamamen orijinal ve kaliteli ürünlerden oluşan ürün portföyümüz hemen her kesime uygun fiyat politikası izlemektedir. Günün her saati kesintisiz olarak hizmet veren müşteri hizmetlerimiz, her konuda kararsız kalmanızda size yardımcı olmaktalar.