Menu
Sepet

Altın Kaplama Bileklik

Altın Kaplama Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Altın Kaplama Bileklik kategorisinde, toplamda 3 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

925 ayar gümüş üzerine Rose altın kaplama bileklik. Renkli taşlar swarovski. ..
120,00 ₺ Vergiler Hariç:120,00 ₺
Ürünümüz 925 ayar gümüş üzerine rose altın kaplamalıdır. Taşlar markiz kesim swarovskidir. Kapaması asansör kilit tarzındadır. ..
271,00 ₺ Vergiler Hariç:271,00 ₺
Ürünümü 925 ayar gümüş üzerine sarı altın kaplamalıdır. ..
100,00 ₺ Vergiler Hariç:100,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Her yaşta insanların en fazla tercih ettiği aksesuarların başında bilindiği üzere, bileklik modelleri gelmektedir. Bunun başlıca nedeni insanlar bu tür aksesuarlar sayesinde, giyimlerine özgü ayrı bir konsept yaratmalarıdır.

Altın Kaplama Bileklik

Günümüzde birçok takı modelleri yer aldığı gibi gerek kadınlar gerekse erkekler için birbirinden farklı trendler yer almaktadır. Özellikle altın kaplama bileklik kadın için vazgeçilmezler arasındadır. Her ne kadar orijinal pahalı saf altın gibi olmasa da birçok kadın bu tür takıları tercih ederek, giyimlerine renk katmaktalar. Özellikle her kıyafete uygun modeller seçerek, birden fazla aksesuarı bulundurarak güne özel veya kıyafete özel kullanmaktalar. Her ortama uygun biçimde üretilen aksesuar modelleri, hemen her yaş grubuna uygun biçimde piyasada bulunmaktadır. Güzelliğine ve çekiciliğine hava katmak isteyen herkes takı çeşitleri içinde seçim yaparak severek kullanmaktadır.

Altın Kaplama Bileklik Modelleri

Son yıllarda trend haline gelen bileklik çeşitleri arasında altın kaplamalar, sadece bayanlar için değil, kimi zaman erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Bayanların tercihleri arasında özel günlerde kullanılmak üzere sıra taşlı bileklik çeşitleri de hayli ilgi gören modeldir. Bilindiği üzere bayanlar, girecekleri ortama göre ve o atmosfere göre giyim kombini yaratmakta ve en büyük yardımcı olarak takı kullanmaktalar. Kimi zaman seçim yapmakta zorlansalar da bol çeşitli bu ürünler sayesinde, daha zengin bir görünüme ulaşmaktalar.

Altın Kaplama Bileklik Fiyatları

Piyasaya bakıldığında farklı fiyatlarda takılar olduğunu görmekteyiz, bunun başlıca birçok nedeni de bulunmaktadır. Seçim yaparken kullanıcılar genelde modellere öncelik verirken esasen fiyata da önem vermeliler. Bu konuda alışveriş sitemiz, her bütçeye uygun aksesuar modellerini müşterilerine sunmaktadır. Özellikle ucuz altın kaplama bileklik açısından belki de bu alanda en hesaplı fiyatlar uygulanmaktadır. Altın bileklik fiyatları ürün modeline göre değiştiği gibi, aynı zamanda ağırlığına, büyüklüğüne ve en önemlisi tasarımına göre farklılık göstermektedir. Alışveriş mağazamız dileyen herkesin beğendi ürüne sahip olabilmesi için, en ekonomik ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Kaliteyi en uygun fiyatlarla satın almak için, tüm ürün portföyümüzü gezebilir, hoşunuza giden ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.