Menu
Sepet

Mağazalar İçin Sık Sorulan Sorular

esrastyle Kimdir?

Esrastyle ; giyimden ev dekor objelerine , züccaciye den çocuk giyimine  kozmetikten ayakkabı ve çantaya çok geniş bir yelpazede halihazırda  140 i aşkın  mağazası bulunan gerek fenomen reklamları gerek SEO çalışmaları, instagram sponsorlu tanıtımlar, diğer internet sitelerinde tanıtımlar vb. tüm  tanıtımlarla her geçen gün ziyaretçi ve satış hacmi hızla artan bir alışveriş sitesidir.

esrastyle Nasıl Çalışıyor?
Mağaza açma ve satıştan komisyon sistemiyle çalışıyor.

Mağaza Açmak Ücretli mi?
Mağaza açmak tamamen ücretsiz.

Satış Komisyon Oranı Nedir?
Komisyon oranımız ise muadillerinden oldukça düşük yanlızca %14'tür.

esrastyle Pazaryerinin Ekstra Avantajları Neler?
Dileyen firmalarımız anlaşmış ve ücretlerini bizim karşıladığımız fenomenlere ürün göndererek tanıtımlarını yaptırıp ürünlerini ön plana da çıkarabiliyor bu konuda da hiçbir zorunluluk yok bu yanlızca esrastyle'ın sunduğu bir imkandır.

Mağaza Açmak İçin Başvuru Süreci Nasıl?

Siz katılmak konusunda kesin karar verdiginizde firma sorumlusuna bilgileriniz aktarılır sizden  mağaza açmak için birkaç pratik bilgi istendikten sonra size sitede mağaza açılır.

Mobil Ürün Yükleme Yapılabilir mi?
Mağazanıza telefondan kolaylıkla ürünlerimiz yüklenebilir ve her zaman her konuda  ekibimiz  size destek olacak whatsapp grubumuza alınacaksınız etkinliklerden haberiniz olacak.

Mağaza Satış Süreci Nasıl?
Ürününüz sipariş edildiği takdirde size hem mail gelir hemde teknik arkadaşlarımız bildirmektedir. 

Satışların Hesaba Aktarım Süreci Nasıl?
Siparis müşteriye ulaşıp onay aldıktan sonra ilk çarşamba günü ücretiniz belirlenen komisyon kesilip hesabınıza aktarılır.

Çarşamba Günü Hesaba Geçme Sebebi Nedir?
Ücretler müşteriden kredi kartı ile tahsil ediliyor ve hiç bir şekilde esrastyle hesabında toplanmamakta. Ödemeler BDDK ya bağlı yasal ödeme aracı olan iyzco aracılığı ile yönetilmekte olup, esrastyle.com da  tıpkı firmalarımız gibi Çarşamba günleri  iyzco aracılığı ile ödeme almaktadır.

Benden satış komisyonu  dışında herhangi bir ücret talep edilecek mi?

Hayır hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Siparişimi  nasıl ve hangi kargo ile göndereceğim?

Mevcut  kargo entegrasyonumuz  olan sürat kargo ile gönderim sağlıyoruz. esrastyle.com da mağaza açan firmalarımız   satış yaptıkları ürünleri  kendilerine iletilen kod ile Türkiye'nin her yerinden sürat kargo şubelerine  kolaylıkla teslim edebilirler. İleriki dönemlerde yeni anlasmalar oluşturarak  pek çok kargo sirketiyle aynı anda çalışıyor olacağız.