Menu
Sepet

Söz Nişan Tepsileri

Söz Nişan Tepsileri Modelleri ve Fiyatları

Söz Nişan Tepsileri kategorisinde, toplamda 3 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Set içeriği tepsi,lokumluk, bardak altlığından oluşmaktadır. Tepsi 31×20 cm yükseltici 10 cm boyutundadır İstediğiniz renk üzerine sipariş alınır. İsteğe göre kulp takılır. Kişiye özel hazırlandığı için tasarımında değişklik yapabilirsiniz. Tasa..
130,00 ₺ Vergiler Hariç:130,00 ₺
Taşlı varak detay tepsi ayaklı 2 yükseltici Tepsi 31 cm yükselticeler 10 cm boyutundadır 2 adet 20 cm boyutunda ayaklı dekoratif sunumluk İstediğiniz renk üzerine sipariş alınır. Kişiye özel yapıldığı için ürün üzerinde değişiklik yapılabilir. ..
360,00 ₺ Vergiler Hariç:360,00 ₺
Taşlı varak detay tepsi ayaklı 2 yükseltici Tepsi 31 cm yükselticeler 10 cm boyutundadır İstediğiniz renk üzerine sipariş alınır. Tasarım ve kişiye özel olduğu için sipariş süresi 10-15 gündür. Kişiye özel olduğu için model üzeri..
200,00 ₺ Vergiler Hariç:200,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Söz nişan tepsileri kültürümüzün olmazsa olmazları arasında dikkat çekiyor. Farklı birçok ürün yelpazesini sizlere sunmaktan mutlu olan firmamız, bunları uygun fiyatlar üzerinden satışa çıkarmış durumda.

Söz Nişan Tepsileri

Söz nişan tepsileri, halen devam eden bir gelenek. Evlilik öncesindeki son aşama olan nişan sırasında ya da söz kesiminde görücüye çıkan tepsilerin, kültürümüzün tüm özelliklerini taşıması çok önemli. Bunun için tasarlanmış, modern ve klasik çizgileri aynı potada eritebilmiş olan farklı modelleri sizlere sunuyoruz.

Söz Nişan Tepsileri Modelleri

Taşlı ve aynı zamanda varak olarak tanımlanmış detayı ile öne çıkan modelde, ayaklar söz konusu. 2 değişik yükseltici mevcut. Farklı yükseltilere sahip olan tepsilerin renkleri ise sizin tercihinize göre değişiyor. Metalik gri, altın rengi, beyaz, turkuaz, pembe, mor, siyah, kahverengi, yeşil, sarı, kırmızı ve mavi gibi renklerin içinden dilediğiniz gibi hemen seçiminizi yapabilirsiniz. Kişiye özel bir biçimde tasarlanmış olan bu tepsiler; başta epoxy olmak üzere değişik malzemeler kullanılarak satışa sunuluyor.

Harika bir nişan tepsisi almak isteyenler için daha farklı modeller de var. Yan kısımları altın sarısı renkler kullanılarak dizayn edilmiş, varağı unutulmamış olan ürün, çok başarılı. İlk bakışta hemen göz alıcı olan bu tepsinin aynı zamanda çok ağır olmaması büyük bir avantaj demek. Damat kahve setleri ise nişan sırasında kullanılabilecek bir diğer başarılı ürün. İçeriği son derece geniş. Sunum yapmak için tasarlanmış olan tepside harika ve çok şık bir lokumluk bulunuyor. Aynı zamanda bardak altlığı gibi çok önemli bir detay da unutulmamış. Dileyen kişiler hem kulplu hem de kulpsuz olan türlerini sipariş verebilirler.

Söz Nişan Tepsileri Fiyatları

Söz nişan tepsileri satın almak çok hızlı ve aynı zamanda kolay. Bunu online sitemiz üzerinden yapın. Size uygun ve de en önemlisi sizi yansıtan bir ürünü sepetinize eklemiz zaman almayacak. Fiyatlar ise ortalamanın altında olmasından dolayı ekonomik anlamda size büyük bir avantaj sağlayacak. Kargo sisteminin hızlı olması sayesinde siparişini vermiş olduğunuz ürün en kısa zamanda elinizde olacak.