Menu
Sepet

Magnetler

Magnet Modelleri ve Fiyatları

Magnetler kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Firmaların reklam amaçlı kullandığı bir baskı ürünüyken günümüzde doğum, nişan, düğün, seyahat hatırası ve birçok alanda oldukça ün yapmış ve hatıra olarak sunulan hediyelik olmuş güzel bir üründür. Magnetler artık hayatımızın birçok alanında yerini almaktadır.

Magnetler

Kullanım alanı çok fazla olan ve neredeyse gittiğiniz birçok partinin konsepti içinde yer alan özel ürün çeşitleri evinizin beyaz eşyaları üzerinde yerini almaktadır. Hemen hemen herkesin evindeki buzdolabı üzerinde bu güzel hatıra amaçlı ürünü görmek mümkündür. Sektör ve firmalara da önemli bir fayda sağlayan ürünler promosyon amaçlı da kullanıldığından reklam anlamında da etkili bir ulaşım malzemesi olmuştur. Günlük hayatımızda çok fazla göz önünde bulunan ürünler insanlarla iletişim yönünden başarı sağlarlar. Magnet de bunlardandır. Hatıra amaçlı hediye edildiğinde sürekli göz önünde olmasından ötürü hoş bir duygu katar. Örneğin doğum günü magnetleri bu konuda çok kullanışlıdır. Üzerinde güne dair tarih yazılı olması sevdiklerine o günü hep hatırlatacaktır. Ya da çok özel bir gün olan nişan partilerinde aldığınız bu aksesuar o güne dair nişan magnetleri olarak uzun zaman hatırlanacak bir günü anımsatacaktır.

Magnet Modelleri

Şekil ve özellikler olarak da inanılmaz güzel görsellikler sunan bu ürünler seyahatlerin ve gezilen şehirlerin de eve gelirken alınan en güzel hatıra hediyeliklerini sunmaktadır. Gezdiğiniz bölgelerden aldığınız şehir magnetleri de çok güzel hatıralar oluşturmaktadır. Fakat günümüzde online alışveriş sayesinde çok uzaklara gitmeye gerek kalmamıştır. Özel günleriniz için, özel hediye sunumları için ve birçok alanda hayal edemediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Çok fazla içerik ve çok fazla tasarımda yer alan modeller içinden istediğinizi seçerek evinizin bir alanında dekorasyonunuza katabileceğiniz çeşitlilik online alışveriş imkanlarıyla sağlanabilmektedir.

Magnet Fiyatları

Reklam ve promosyon amacını çoktan geride bırakmış olup kişilerin artık kalıcı ve sevimli bir hediyelik olarak da kullanmaktan keyif aldığı bir üründür. Özel günlerinize uygun birçok seçenekte olabileceği gibi ilginç tasarımlarla buzdolabınızın üzerini süsleyecek modeller online alışveriş keyfiyle sizin olabilmektedir. Sitemizin size sağladığı ekonomik ve çok ucuz magnet çeşitleri sayesinde siz de kendinize güzel bir koleksiyon hazırlayabilirsiniz.