Menu
Sepet

Kumbara

Kumbara Modelleri ve Fiyatları

Kumbara kategorisinde, toplamda 2 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Ahşap filli kutu 12x12xh7 ..
60,00 ₺ 45,00 ₺ Vergiler Hariç:45,00 ₺
Filli ahşap duvara asılabilsen kutu ev 19x19xh22 ..
160,00 ₺ 85,00 ₺ Vergiler Hariç:85,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Günümüzün her yetişkin insanı çok iyi hatırlayacaktır ki çocukluk döneminin en heyecanlı aktivitelerinden bir tanesi kumbara sayesinde para biriktirme heyecanıydı. Bu heyecan verici aktiviteyi yapmaktan keyif alınırdı.

Kumbara

Ailelerin çocuklarına hem para biriktirmenin önemini hem de sorumluluk ve ekonomiyi öğretmede uyguladıkları ilk adım para biriktirmenin önemidir. Bu çocuklara bir oyun gibi gelse de aslında eğitici, öğretici ve sorumluluk duygusu aşılamada büyük bir eylemdir. Bu sayede heyecan içinde biriktirilen paranın her gün çoğalması da çocuklarda mutlulukla beraber kendi başlarına büyük şeyler yapmalarını hissettiricidir. Para biriktirmek aslında biraz zor olabilir. Herhangi bir şekilde paraya ihtiyaç duygusu hiç bitmeyeceği için en güzeli belli bir sorumlulukta günlük bunu başarabilmektir. Modeller içinde tüp kumbara çeşitleri gün içerisinde elinizde bulunan bozuklukları biriktirmede büyük rol oynarlar. Ev hanımları da bunu günlük uygulayarak belli bir zaman sonra bir birikim yaşanmasının mutluluğunu yaşamaktadır. Mutfaklarda bir köşede duran ucuz kumbara bile bunu çok iyi yerine getirebilmektedir.

Kumbara Modelleri

Geçmişte model olarak pek fazla alternatif yokken günümüzde birçok modelde kumbaralar mevcuttur. Özellikle online alışveriş sayesinde farklı tarzlarda ve sevimlilikte çeşitlerin olduğunu görmekteyiz. İster kendiniz için isterseniz de çocuklarınız için alabileceğiniz birçok modelden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Çocukların çok sevdiği modellerden olan şeffaf kumbara içinde biriken parayı da gösterdiğinden oldukça keyif vericidir. Bu kullanışlı ve sevimli ürünler sadece kendiniz ve aileniz için de değil çok bir hediye de olabiliyor. Doğum günü veya özel günler için de özellikle çocuklara bu hediye çeşidini alabilirsiniz. Dekoratif yapısı da çok hoş olduğundan çok güzel bir aksesuar eşyası da olmaktadır. Yine güzel bir model de seramik kumbara çeşitleri olup dekoratif ve hoş tasarımlarıyla ilgi toplamaktadır.

Kumbara Fiyatları

Para biriktirmeyi her zaman düşünmüşsünüzdür. Elinize geçen bozuklukları oraya buraya bırakmak yerine biriktirme alışkanlığını sağlayan kumbaralar belli bir zaman sonra birikmiş para ile karşınıza çıkar. Bu güzel alışkanlığı çocuğunuza da aşılamak için sitemizde yer alan onlarca model içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Para biriktirmenin en eğlenceli hali olan kumbaralar en ekonomik fiyat aralıklarında sizin için sergilenmektedir.