Menu
Sepet

Külot

Külot Modelleri ve Fiyatları

Külot kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Esrastyle.com üzerinde çok sayıda seçkin markanın seçkin ürünleri yer almaktadır. Hem iç giyim hem dış giyim alanında yüzlerce çeşit ürüne ulaşabilir, tarzınızı ve ışığınızı yansıtacak birçok ürünü bulabilirisiniz.

Külot

Özellikle en çok tercih edilen iç giyim ürünleri arasında yer alan külot, sitemizde kaliteli ve şık modelleri ile yer almaktadır. Kadınlar tarafından sağlıklı olarak bilindiğinden ve mukozayı iyi ayarladığından pamuklu külotlar tercih edilir. Hem sağlık açısından hem rahatlık açısından son derece kullanışlıdır. En kaliteli pamuklu kumaşlardan üretilen külotların lastikleri oldukça sağlamdır ve yıkamaya karşı dayanıklıdır. Vücuda tam oturan yapısı ve esnekliği ile üzerine giyilen pantolon dar olsa bile iç çamaşırınız belli olmaz.

Külot Modelleri

Esrastyle.com üzerinde külot kategorisinde popüler olan iki çeşit model vardır. Pandora’nın 3’lü desenli modeli ve 3’lü düz beyaz modeli, en çok tercih edilen modellerdir. Beyaz üzerine pembe çiçek motifleri ve kurdele detayı olan külot tamamen pamuktan üretilmiştir. Böylece cilt için çok daha sağlıklıdır. Vücudu saran esnek yapısı ile rahat bir şekilde hareket edilebilir. Özgürce hareket edilebilirken kaymadan gün boyunca sabit bir şekilde durur. Aynı zamanda yumuşak yapılıdır. Ayrıca sık yıkamaya uygundur ve yıkandıkça lastiklerinde gevşeme meydana gelmez. Düz beyaz olan model de aynı özelliklere sahiptir ve sade bir görünümü tercih edenler için uygundur.

Külot Fiyatları

Esrastyle.com içerisindeki külot seçeneklerinde ekstra bir indirim uygulanmaktadır. En seçkin mağazalardan en kaliteli külot modelleri uygun fiyata kapınıza kadar gelir. Seçtiğiniz modeller çoklu ise; üç ürün bir arada paketlenip kargoya verilir. Bu konuda yetkililer oldukça hassastır, eksik ürün gönderilmesi söz konusu değildir.

Esrastyle.com üzerinden online alışverişlerinizde satın aldığınız ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargolanıp sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimizin tamamı orijinal markalardır ve ürün fiyatları piyasanın oldukça altındadır. Tercih ettiğiniz ürünleri kredi kartı ile online ödeme olarak ya da kapıda nakit ödeme yöntemi kullanılarak alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde üyelik oluşturduğunuz zaman siparişleriniz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilir ve siparişinizin ne durumda olduğunu adım adım takip edebilirsiniz. Ayrıca indirim ve fırsatlardan ücretsiz bir şekilde mail yolu ile haberdar olabilirsiniz.