Menu
Sepet

Küllük

Küllük Modelleri ve Fiyatları

Küllük kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Ev dekorasyonuna önem veriyorsanız mutlaka temizlik ve düzen konusunda da özenli davranmaktasınız. Etrafın temiz ve havalı olması da önemli bir ayrıntı olmakla beraber evde veya balkonda sigara içiliyorsa buna bir o kadar daha özen gösterilmelidir.

Küllük

Sigara alışkanlığı olan biriyseniz veya etrafınızda sigara içen birileri varsa evinizde mutlaka küllük bulundurmanız şarttır. Evin balkonu, pencere kenarı veya bahçede içilecek sigaralar için mutlaka temizlik ve korumaya da önem vereceğinizden farklı küllük çeşitleri kullanmanız gerekir. Günümüzde birçok çeşitleri bulunan bu ürün şık küllük modelleri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Dekoratif görüntüleri farklı model ve tasarımdaki görsellikleri ile evinizde veya bahçenizde, balkonunuzda oldukça hoş ve dekoratif gürünüm sağlayacaktır. Bilindiği gibi sigara yandığı sürece kül çıkartır ve bitince de izmaritin iyice söndürülmesi gerekmektedir. Ne külleri ne de yanmakta olan izmariti etrafa atamazsınız. Kirlilik yanında yanan izmaritin heniz sönmemiş ateşi de büyük tehlike yaratabilir. Bu nedenle özellikle bahçe ve balkonlarda metal küllük modelleri bulundurmak en doğru hareket olmaktadır.

Küllük Modelleri

Evde sigara içmekten her ne kadar da uzak dursanız veya içmeseniz de mutlaka bulundurmakta yarar vardır. Evinize gelen bir misafire veya bir arkadaş toplantısında bahçe veya balkonda bir muhabbette bazen gerekli olacaktır. Günümüzde küllük modelleri de oldukça şık olmakla beraber işlev açısından çok daha iyi iş görmektedir. Mesela çok tercih edilen modeller arasında yer alan dumansız küllük çeşitleri de dumanı hapsedecek şekilde tasarlanmıştır. Bir de kül tablasını sadece sigara içimi için değil dekoratif olabilecek bir obje gibi de düşünebilirsiniz. Birçok farklı tasarımlar oldukça hoş ve dekoratif olup evlerin veya bahçelerin güzel bir dekoratif eşyası haline gelmiştir.

Küllük Fiyatları

Oldukça ekonomik olmaları yanında çok da uzun ömürlü olan küllükler aynı zamanda hoş bir aksesuardır. Almak istediğiniz her model ve tasarımdaki ürünü çok rahatlıkla satın alabilirsiniz. Sitemiz online alışveriş keyfinde size birçok modelde küllük çeşidi sunmaktadır. İster evinizde kullanmak için isterseniz de balkon, mutfak veya bahçenizde kullanmaya uygun birçok çeşitteki modelleri inceleyebilir seçim yapabilirsiniz.