Menu
Sepet

Kahvaltı Takımları

Kahvaltı Takımları Modelleri ve Fiyatları

Kahvaltı Takımları kategorisinde, toplamda 2 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Set içeriği tepsi,lokumluk, bardak altlığından oluşmaktadır. Tepsi 31×20 cm yükseltici 10 cm boyutundadır İstediğiniz renk üzerine sipariş alınır. İsteğe göre kulp takılır. Kişiye özel hazırlandığı için tasarımında değişklik yapabilirsiniz. Tasa..
130,00 ₺ Vergiler Hariç:130,00 ₺
6 kişilik set olup seramik bir üründür ..
97,50 ₺ 74,90 ₺ Vergiler Hariç:74,90 ₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
İnsan yaşamında yemekler dışında, sabah kahvaltısının önemi olukça büyük önem taşımaktadır. Özellikle adeta kültürümüzün bir parçası haline gelen sabah kahvaltı ziyafetleri, geçmişten günümüze tüm Anadolu da büyük yer edinmiştir.

Kahvaltı Takımları

Kültürümüzde bu güzel öğünü, daha keyifli hale getirmenin en büyük özelliği kullandığımız mutfak gereçleridir. Karnımızı doyuracağımız ve masamıza yerleştirdiğimiz birbirinden zarif kahvaltı tabağı ve diğer tüm gereçler, iştahımızı daha fazla tetiklemekte. Özellikle misafirlerimizi bile sabahları kahvaltıya davet etmemiz, bu öğünün ne kadar önem taşıdığının göstergesidir. Bu ziyafeti daha yaşanabilir hale getirmenin en kolay yolu ise seçeceğimiz kahvaltı takımı ve diğer mutfak gereçlerinin güzelliğidir. Masayı daha zengin ve daha iştah kabartıcı gösterecek olan şey kuşkusuz kullanılacak yardımcı gereçlerdir.

Kahvaltı Takımları Modelleri

Geçmişten günümüze bir insan ister yalnız yaşasın, isterse kalabalık ailesi olsun kesinlikle sabahları öğününü birbirinden farklı tasarımlarla donatılmış masasında yemek ister. İşte bu sırada masaları süsleyecek ve öğününü yiyecek insan için en iştah açıcı durum masanın hoşluğudur. Masa her ne kadar farklı kahvaltılık modelleri ile düzenlenmişse kişi bir o kadar daha iştahlı olmaktadır. Ülkemizde her yaşta insan ister erkek ister kadın hiç fark etmeksizin sabahları işine gitmeden kesinlikle zengin bir masada güne başlamak ister. Şunu da bilmekteyiz ki insan ilk uyandığında evinden çıkmadan aldığı enerji tüm gün beraberinde gitmektedir. Bu nedenle sabah evden çıkmadan veya işe başlamadan mükemmel bir kahvaltı sonrası güne daha iyi başlanmaktadır.

Kahvaltı Takımları Fiyatları

Bilindiği üzere ülkemizde birçok farklı marka bu konuda farklı modeller üretmekteler ve tüm ürünler hemen her kesime göre tercih edilmekte. Eğer evinizin ve ailenizin sabah kalkınca enerjisinin iyi olmasını istiyorsanız ilk yapacağınız girişim, kahvaltı masasının mükemmelliğidir. Öncelikle masanıza koyacağınız kahvaltılık takımı ne kadar göze güzel hitap ederse, aile bireyleriniz bir o kadar güne güzel başlar. Bu konuda bizler Türkiye’de en fazla tercih edilen markaları bünyemizde bulundurmaktayız ve en hesaplı şekilde satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Satışa sunduğumuz ucuz kahvaltı takımları sayesinde her evde olması gereken kalitenin oluşmasını sağlamaktayız.