Menu
Sepet

Çelik Takılar

Çelik Takı Modelleri ve Fiyatları

Çelik Takılar kategorisinde, toplamda 21 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

KARGO
BEDAVA
Çelik Kolye Kalın Zincir
Sadeliği ile günlük hayatta kullanabileceğiniz kalın zincir size çok yakışacak. ..
117,99 ₺ 70,79 ₺ Vergiler Hariç:59,99 ₺
KARGO
BEDAVA
Çelik Yıldız Kalın Zincir Yıldız Kolye
Kararmaz kalitesine sahip kolyemiz aynı zamanda birçok kıyafetinize uyum sağlayan tamamlayıcı bir parçadır. Ham madde prinç ,bakır ve bronz dur Nikel ve kurşun içermez korumalı lak kaplamadır Alerji yapmaz Güzel günlerde kul..
117,99 ₺ 76,70 ₺ Vergiler Hariç:65,00 ₺
Kararmaz çelik kalitesine sahip setimiz günlük yaşantınızda birçok kombinlerinize uyum yakalayacak tamamlayıcı ve kurtarıcı parçalardır. ..
224,19 ₺ 165,19 ₺ Vergiler Hariç:139,99 ₺
KARGO
BEDAVA
Cartier Bileklik
20cmKararma yapmaz renk garantilidir. ..
90,00 ₺ 80,00 ₺ Vergiler Hariç:80,00 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Piercing Cerrahi Çelik Piercing
Bar Kalınlığı: 1-2 mm. Halka Çapı:5-10 mm. Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   ..
85,00 ₺ 49,90 ₺ Vergiler Hariç:49,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Taşlı Piercing Cerrahi Çelik Taşlı Piercing
Bar Kalınlığı: 1.2mm Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Beliirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   *Tüm ürünlerde Kargo Ücre..
100,00 ₺ 59,80 ₺ Vergiler Hariç:59,80 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Paslanmaz Piercing Cerrahi Çelik Paslanmaz Piercing
Bar kalınlığı:1.2mm Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   *Tüm ürünlerde Kargo Ücretsi..
100,00 ₺ 59,90 ₺ Vergiler Hariç:59,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Göğüs Piercing Cerrahi Çelik Göğüs Piercing
Bar Kalınlığı:1.6mm Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   *Tüm ürünlerde Kargo Ücrets..
100,00 ₺ 59,90 ₺ Vergiler Hariç:59,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Kulak Piercing Cerrahi Çelik Kulak Piercing
Bar Kalınlığı:1.2mm Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   *Tüm ürünlerde Kargo Ücretsizd..
100,00 ₺ 59,90 ₺ Vergiler Hariç:59,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Dudak Piercing (TRAGUS) Cerrahi Çelik Dudak Piercing (TRAGUS)
Bar Kalınlığı:1.2mm Bar Uzunluğu:10mm Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   *Tüm ür..
100,00 ₺ 64,90 ₺ Vergiler Hariç:64,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrah Çelik Göbek Piercing Cerrah Çelik Göbek Piercing
Bar Kalınlığı:1.6mm Bar Uzunluğu:10mm Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   *Tüm ür..
100,00 ₺ 69,90 ₺ Vergiler Hariç:69,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Halka Piercing Cerrahi Çelik Halka Piercing
Bar Kalınlığı:1.2 mm Halka Çapı:5mm-14mm Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   *Tüm..
100,00 ₺ 69,90 ₺ Vergiler Hariç:69,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Kaş Piercing Cerrahi Çelik Kaş Piercing
Bar Kalınlığı:1.2mm Bar Uzunluğu:10-14mm Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir. Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI:   *KİŞİYE ÖZEL TASARIM ÜRÜNLERDE VE PİERCİNG ÜRÜNLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.   *Tüm..
100,00 ₺ 69,90 ₺ Vergiler Hariç:69,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi çelik dil ve köprü piercing Cerrahi çelik dil ve köprü piercing
    Dil Piercing Bar Uzunluğu:18-20mm Dil Piercing Bar Kalınlığı:1.6mm   Köprü Piercing Bar Uzunluğu:35-45mm Köprü Piercing Bar Kalınlığı:1.6mm     Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir.   Ücretsiz aynı gün kargo.   Bel..
100,00 ₺ 69,90 ₺ Vergiler Hariç:69,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Lazer İşleme Mat Piercing Cerrahi Çelik Lazer İşleme Mat Piercing
    Bar Kalınlığı:1.6mm Bar Uzunluğu:10mm   Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir.   Ücretsiz aynı gün kargo.   Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   HİJYENİK SEBEPLERDEN DOLAYI VE SAĞLIĞINIZ İÇİN HIZMA-PİERCİNG VE..
100,00 ₺ 69,90 ₺ Vergiler Hariç:69,90 ₺
KARGO
BEDAVA
Cerrahi Çelik Spiral Piercing Cerrahi Çelik Spiral Piercing
    Bar Kalınlığı:1.2mm Bar Uzunluğu:10mm   Anti alerjik cerrahi çelikten üretilmiştir.   Ücretsiz aynı gün kargo.   Belirtilen fiyat 1 ( bir ) adet için geçerlidir.   HİJYENİK SEBEPLERDEN DOLAYI VE SAĞLIĞINIZ İÇİN HIZMA-PİERCİNG VE..
100,00 ₺ 59,90 ₺ Vergiler Hariç:59,90 ₺
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Stil yaratmak ve belirli düzeyde güncel moda akımına ayak uydurmak, zor gibi görülse de gerekli ürünler sayesinde oldukça kolaydır. Bu ürünler arasında özellikle kadınlar için çelik bayan takı çeşitleri hayli bu işi kolaylaştırmaktadır. Önemli olan kıyafete ve girilecek ortama uygun takı çeşidini belirlemektir.

Çelik Takılar

Günümüzde her alanda yenilikler ve güzel takı, aksesuar ürünleri ortaya çıkmaktadır. Kadınların vazgeçilmezlerinden olan çelik takı çeşitleri özellikle gündelik kullanım ve özel anlarda rahatlıkla tercih edilecek ürünlerdir. Kadınlar güzelliklerine önem verdikleri gibi, kullanacakları tüm aksesuar ve kıyafetlerine de aynı özveriyi vermekteler. Bulunacakları toplantılar, düğünler, partiler ve özellikle özel anlarda seçecekleri stiller hayli göz alıcı olmalıdır. Bunu en iyi yöntemle sağlamanın yolu ise yakışacak biçimde takı modellerini seçmektir. Ancak bu şekilde fark yaratabilir ve bulunduğu yerde daha dikkat çekici, aynı zamanda kaliteli görünüm sağlar.

Çelik Takılar Modelleri

Her geçen gün insanların yeniliklere ve muhteşem ötesi tasarımlarla dolu ürünlere ihtiyacı artmaktadır. Aksesuar ve takı firmaları bunu düşünerek gerek kadınlar için gerekse erkekler için, sürekli olarak yeni trendler yaratmaktalar. Uzun zamandır gündemde yerini koruyan bayan çelik bileklik modelleri her yaşta bayan için şimdiden vazgeçilmezlerden biri olmaktadır. Çeliğin görünüm açısından kalitesi ve zarifliği tartışmasız, diğer takı modellerine göre daha şıktır. Kullanıcılar seçim yaparken çeliğe öncelik vererek her ortamda rahatça kullanabilmekteler.

Çelik Takılar Fiyatları

Bazı zamanlarda ortama ayak uydurmak, farklı aksesuarlar kullanmak ve yaratıcı görünmek oldukça ekonomik şekilde çözülmektedir. Başlıca nedeni ise özellikle Esra Style olarak bizler, birbirinden zarif çelik kolye ve bileklikler başta olmak üzere süper ötesi ürünler satmaktayız. Ülkemizin en gözde markalarının bir arada olduğu alışveriş mağazamızda, arzu ettiğiniz tüm ihtiyaçlarınızı kolayca temin edebilirsiniz. Kadınlara özel ürün portföyümüz sayesinde gerek kişisel bakım gerek kıyafet gerekse aksesuar takı bakımından en zengin portföye sahibiz. Ürünlerimiz arasında yer alan ucuz çelik takılar görülmeye değer ve her kadının kesinlikle satın alması gereken gözde ürünümüzdür. Aynı zamanda diğer birçok ürünümüz yine aynı şekilde en hesaplı biçimde reyonlarımızda yerini almaktadır.